Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

660 611 669
sekretariat@symposio.pl

KURSY MATURALNE 2021/2022 - CENY

Podane ceny dotyczą zajęć ze wszystkich przedmiotów maturalnych. Poniższe ceny są wynikiem chęci połączenia przez nas jakości zajęć z ich ceną. W związku z tym oferujemy JAKO JEDYNI WE WROCŁAWIU oraz nieliczni w całej Polsce MAŁE GRUPY ZAJĘCIOWE. W roku 20/21 średnio w grupie było 6-8 osób. Skuteczność kursu prowadzonego w niewielkich grupach jest zbliżona do korepetycji, jednak ze względu na małą ilość osób cena może być nieznacznie wyższa niż w innych miejscach, gdzie zajęcia są prowadzone w formach wykładów - w nawet 30 osób. Jeden całoroczny kurs maturalny odbywa się w każdym tygodniu po dwie godziny. Można dowolnie łączyć ze sobą przedmioty, najpopularniejsze połączenia to: polski + angielski + matematyka; biologia + chemia; matematyka + fizyka itp.

Liczba przedmiotów
AKTUALNA CENA PROMOCYJNA
(płatność miesięczna - w 8 ratach)

AKTUALNA CENA PROMOCYJNA
(płatność jednorazowa)

1 przedmiot dwie godziny w tygodniu 259 PLN/msc
299 PLN/msc
50 PLN taniej
2 przedmioty cztery godziny w tygodniu 489 PLN/msc
598 PLN/msc
100 PLN taniej
3 przedmioty sześć godzin w tygodniu 599 PLN/msc
897 PLN/msc
300 PLN taniej
KURSY MATURALNE 21'/22'

ZAPISZ SIĘ DO KOŃCA STYCZNIA - ZAGWARANTUJ SOBIE WOLNE MIEJSCE I NAJLEPSZĄ CENĘ

AKTUALNE PROMOCJE! - zapisz się na kurs do końca stycznia i skorzystaj z promocyjnych cen podanych powyżej! :) Zaoszczędź nawet 2384 PLN! Im więcej przedmiotów tym niższa cena.
Kurs maturalny pod rekrutację na medycynę - ceny

Nasze kursy maturalne kierowane do uczniów chcących dostać się na medycynę co roku cieszą się największą popularnością. W naszej unikalnej, na wrocławskim rynku, ofercie oferujemy uczniom zajęcia WYŁĄCZNIE W FORMIE ĆWICZEŃ W MAŁYCH GRUPACH - żadnych wykładów czy zajęć w 30-ści osób. Naszych uczniów uczą czynni nauczyciele, a uczestnicy kursów regularnie przesyłają nam podziękowania i informacje o swoich udanych rekrutacjach na kierunek lekarski we Wrocławiu i w całej Polsce.

Rodzaj zajęć Medycyna
(chemia + biologia)
cztery godziny tygodniowo
Medycyna +
(chemia+biologia+fizyka lub matematyka)
sześć godzin tygodniowo
PROMOCYJNA CENA
(płatność miesięczna - w 8 ratach)
489 PLN 599 PLN
NORMALNA CENA
(płatność w ratach)
598 PLN 897 PLN


AKTUALNE PROMOCJE:
- ZAPISZ SIĘ NA KURSY "MEDYCYNA" I "MEDYCYNA" + DO KOŃCA STYCZNIA I SKORZYSTAJ Z PODANYCH PROMOCYJNYCH CEN. ZAOSZCZĘDŹ NAWET 2384 PLN ZAPISUJĄC SIĘ WCZEŚNIE.

Kurs maturalny w gronie znajomych - ceny

Kursy przyjacielskie dają możliwość uczęszczania na zajęcia z danego przedmiotu w gronie własnych znajomych - najczęściej z tej samej klasy lub szkoły. Do grupy przez cały okres trwania kursu nie zostanie dołączona żadna inna osoba.

Kurs maturalny 21/22
w gronie przyjaciół
70 godzin
6 i więcej osób 5 osób 4 osoby
Cena za osobę/miesiąc (8 rat) 299 PLN 349 PLN 399 PLN


Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty - ceny

Podane ceny dotyczą zajęć z przedmiotów sprawdzanych na egzaminie ósmoklasity - polskiego, matematyki oraz j. angielskiego. Istnieje możliwość skorzystania z zajęć z jednego, dwóch lub kompletu przedmiotów. Kurs umożliwia powtórkę wszystkich informacji wymaganych od uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej po reformie. Umożliwia uczniowi osiągnięcie lepszych efektów na egzaminie oraz rekrutację do lepszych liceów.


LICZBA PRZEDMIOTÓW
Do wyboru: polski, angielski, matematyka
AKTUALNA CENA PROMOCYJNA (8 rat)

NORMALNA CENA

1 przedmiot
dwie godziny w tygodniu
259 PLN/msc 300 PLN
2 przedmioty
cztery godziny w tygodniu
489 PLN/msc 600 PLN
3 przedmioty
sześć godzin w tygodniu
599 PLN/msc 900 PLN
KURSY ÓSMOKLASISTY 21'/22'

PROMOCYJNE CENY

TYLKO DO KOŃCA STYCZNIA!
AKTUALNE PROMOCJE - Zapisz się na zajęcia do końca stycznia i skorzystaj promocyjnych cen podanych powyżej


Korepetycje - ceny

Podane ceny dotyczą zajęć ze wszystkich przedmiotów szkolnych. Zajęcia organizujemy w naszych salach zajęciowych lub z dojazdem do domu ucznia. W przypadku lokalizacji odległej od centrum, możliwe jest doliczenie opłaty za dojazd. Minimalna liczba godzin lekcyjnych (45 min.) w tygodniu, podrząd to 2, tj. jedno 90-cio minutowe spotkanie.

Liczba godzin lekcyjnych w tygodniu
Wszystkie przedmioty
Cena za godzinę lekcyjną


Cena za miesiąc


2 (90 minut/tyg.) 55 PLN 440 PLN
3 (135 minut/tyg.) 50 PLN 600 PLN
4 (180 minut/tyg.) 45 PLN 720 PLN


KOREPETYCJE Z WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW

ZAPISY TRWAJĄ!

Płatności prosimy dokonywać na nasze konto: Symposio - Centrum Edukacyjne 94 1050 1575 1000 0097 1636 2729
Przedstawione ceny mają charakter orientacyjny i nie mogą być uznawane za ofertę w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Korepetycje

Poniższe ceny dotyczą korepetycji z następujących przedmiotów: j. polski, matematyka, biologia, geografia, historia, wos, chemia, fizyka, j. angielski, j. niemiecki, j. francuski.

Cena godziny lekcyjnej korepetycji (45 minut)
55 pln


UWAGA!
* Korepetycje w naszych salach zajęciowych mogą się odbywać z uwzględnieniem ich dostępności oraz dyspozycyjności Ucznia. Aby dowiedzieć się jakie możemy zaproponować terminy - zadzwoń lub użyj formularza kontaktowego po prawej.
* Za dojazd do domu ucznia nie pobieramy opłaty, jeśli znajduje się on nie dalej, niż 15 minut drogi tramwajem od Przejścia Świdnickiego (np. do Mostu Zwierzynieckiego, Popowic, Różanki, Powstańców/Hallera etc.)
* Za dojazd w dalsze rejony miasta do ceny korepetycji należy doliczyć opłatę za dojazd w wysokości 10 złotych.
* Opłata za dojazd jest doliczana jeden raz na każdy przyjazd korepetytora, niezależnie od ilości godzin przeprowadzonych korepetycji.