Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

660 611 669
sekretariat@symposio.pl
Korepetycje Wrocław - Symposio

Korepetycje we Wrocławiu - również w wakacje

Zapraszamy na indywidualne korepetycje we Wrocławiu. W okresie wakacyjnym można skorzystać z korepetycji przygotowujących do poprawkowego egzaminu z niezdanego przedmiotu, do poprawkowego egzaminu maturalnego, wyrównujące wiedzę przed następną klasą lub podnoszące poziom, jeśli chce się zdawać maturę na poziomie rozszerzonym, a nie realizowało się go w szkole. Na korepetycje można się zapisać w każdej chwili, jednakże, z powodu małej ilości czasu, w przypadku poprawek najlepiej zrobić to jak najwcześniej. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem naszego formularza kontakowego, po prawej stronie.

UWAGA!!! PLANUJEMY URUCHOMIENIE KURSU GRUPOWEGO PRZYGOTOWUJĄCEGO DO POPRAWKI MATURY Z MATEMATYKI - SZCZEGÓŁY POD NASZYM TELEFONEM.!!!

Prowadzimy zajęcia z następujących przedmiotów: j. polski, matematyka, biologia, geografia, historia, wos, chemia, fizyka, j. angielski, j. niemiecki, j. francuski. Jesteśmy także w stanie zorganizować zajęcia z niewymienionych tutaj przedmiotów szkolnych czy akademickich.

Zajęcia odbywają się w naszych salach zajęciowych w centrum Wrocławia lub u Państwa w domu. Dogodne godziny spotkań są ustalane bezpośrednio z uczestnikiem zajęć, uwzględniając jego czasową dyspozycyjność.

Ceny korepetycji prezentujemy na podstronie Korepetycje cennik

ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018. NAJLEPSZA EDUKACJA, TO TA REGULARNA - SPOTKANIA Z NASZYMI NAUCZYCIELAMI POZWOLĄ UNIKNĄĆ PROBLEMÓW W SZKOLE, ZANIM TE JESZCZE WYSTĄPIĄ.

Nasi nauczyciele korepetycji udzielają na każdym poziomie edukacji:
- szkoła podstawowa
- gimnazjum
- szkoła ponadgimnazjalna (liceum ogólnokształcące, profilowane, technikum)

Zapraszamy na korepetycje stałe, na które uczeń uczęszcza przez cały rok szkolny; semestralne; miesięczne lub przed konkretnymi wyzwaniami, np. ciężkimi sprawdzianami i kartkówkami.

korepetycje wrocław cennik korepetycje wrocław social media korepetycje wrocław kontakt