Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

kontakt@symposio.pl
Korepetycje Wrocław - Symposio

Korepetycje

Zapraszamy na indywidualne korepetycje we Wrocławiu. Z sylwetkami naszych pedagogów można się zapoznać w "O nas – Nauczyciele". Na korepetycje można się zapisać w każdej chwili - 12 miesięcy w roku - w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem naszego formularza kontakowego, po prawej stronie.

Prowadzimy zajęcia z następujących przedmiotów: j. polski, matematyka, biologia, geografia, historia, wos, chemia, fizyka, j. angielski, j. niemiecki, j. francuski. Jesteśmy także w stanie zorganizować zajęcia z niewymienionych tutaj przedmiotów szkolnych czy akademickich.

Zajęcia odbywają się w naszych salach zajęciowych przy ul. Leszczyńskiego 4, w samym centrum Wrocławia (boczna ul. Świdnickiej, 50 metrów za KFC), lub u Państwa w domu . Pomieszczenia są przystosowane do nauczania, m.in. wyposażone w tablicę, flip-chart oraz wi-fi i sprzęt multimedialny, wg zapotrzebowania prowadzącego. Dogodne godziny spotkań są ustalane bezpośrednio z uczestnikiem zajęć, uwzględniając jego czasową dyspozycyjność.

ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016. NAJLEPSZA EDUKACJA, TO TA REGULARNA - SPOTKANIA Z NASZYMI NAUCZYCIELAMI POZWOLĄ UNIKNĄĆ PROBLEMÓW W SZKOLE, ZANIM TE JESZCZE WYSTĄPIĄ.

Nasi nauczyciele korepetycji udzielają na każdym poziomie edukacji:
- szkoła podstawowa
- gimnazjum
- szkoła ponadgimnazjalna (liceum ogólnokształcące, profilowane, technikum)

Zapraszamy na korepetycje stałe, na które uczeń uczęszcza przez cały rok szkolny; semestralne; miesięczne lub przed konkretnymi wyzwaniami, np. ciężkimi sprawdzianami i kartkówkami.
Ceny korepetycji prezentujemy na podstronie Korepetycje cennik