Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

660 611 669
sekretariat@symposio.pl

Kursy maturalne Wrocław

Rozpoczęliśmy zapisy na CAŁOROCZNE KURSY MATURALNE 2022/2023 STACJONARNIE WE WROCŁAWIU. Cały czas możesz zapisać się na kurs! Im wcześniejszy zapis tym lepszą promocję możemy Ci zaproponować. WE WRZEŚNIU możesz załapać się na najkorzystniejszą promocję! Sprawdź: Cennik i promocje
Prowadzimy kursy przygotowawcze do matury na poziomie PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM z j.polskiego, matematyki oraz j. angielskiego oraz na poziomie ROZSZERZONYM z biologii, chemii, fizyki, historii, wosu oraz geografii.
Zapraszamy także na kursy maturalne dla dorosłych - dla osób, które mają przerwę w edukacji ale chciałyby zdać w końcu maturę. Takie osoby uczą się w specjalnych grupach, dostosowanych do ich poziomu wiedzy. Kursy dla dorosłych obejmują trzy obowiązkowe przedmioty.
Cały czas możecie zapisać się na zajęcia z kolegą lub koleżanką, możecie także stworzyć swoją własną grupę. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o naszych kursach maturalnych dzwońcie lub piszcie :)

Zapisz się na kurs gimnazjalny już dziś

Statystyki i opinie uczniów

*** 97,1% uczniów ocenia atmosferę na zajęciach dobrze lub bardzo dobrze ;)

*** 89,5% tylu naszych uczniów uważało, że na zajęciach ćwiczą przydatne umiejętności, potrzebne na egzaminie

*** 96% uczniów, uważa, że lokalizacja sal zajęciowych jest dobra lub bardzo dobra.

*** Kompetencje naszych nauczycieli oceniliście na 4,72 (skala: 1-5)

*** Tylko 2,6% uczniów uważa, że kurs nie pomógł im zdać lepiej egzaminu

*** Zadowolonych z zajęć było 96% uczestników kursu

*** Średnia ogólna ocena, którą nam wystawiliście to 4,79 (skala: 1-5)

|Źródło: Ankieta przeprowadzona wśród uczniów Symposio, uczestniczących w zajęciach, bezpośrednio, przed zakończeniem kursu.Co zyskują Państwo decydując się na skorzystanie z naszej oferty?

  • Wszystkie materiały potrzebne do prowadzenia zajęć i dobrego przygotowania do egzaminu
  • Liczne konkursy, wyjścia, eventy, w których mogą uczestniczyć nasi uczniowie (do tej pory, m.in. wychodziliśmy do Muzeum Anatomii Uniwersytetu Medycznego, do wygrania były bilety na koncert Jimka, wystawę Body Worlds, kupony na darmowe burgery w PasiBusie a w 2016 roku WYCIECZKA NA GRAN CANARIĘ DLA DWÓCH OSÓB :) )
  • Bezpłatne zajęcia w tematyce okołomaturalnej (w zależności od sezonu: zajęcia z native speakerem, warsztaty technik szybkiego uczenia się, konsultacje przed maturą ustną z j.polskiego) (dla chętnych)
  • Kontakt internetowy ze wszystkimi naszymi nauczycielami, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
  • Nasze doradztwo w zakresie wyboru przedmiotów maturalnych oraz rekrutacji na studia


Nasi nauczyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu dojrzałości oraz znają specyfikę matury. Robimy wszystko co w naszej mocy aby zainteresować ucznia przedmiotem, pobudzić do dalszego samodzielnego poszerzania swojej wiedzy oraz zachęcić do systematycznej nauki. Dobre wyniki uczestników naszych zajęć do sojusznik naszej firmy w zdobywaniu kolejnych klientów.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zajęcia? Zadzwoń na 660 611 669
UWAGA! ZAPISZ SIĘ NA KURSY ZE ZNAJOMYM I SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNYCH ZNIŻEK!
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych programów "Zostań...", które przygotowują do egzaminu maturalnego z przedmiotów, potrzebnych do rekrutacji na najbardzie oblegane kierunki, takie jak: medycyna, prawo, psychologia, filologie obce czy architektura.

Oprócz zajęć z przedmiotów zdawanych na maturze częścią programu są także spotkania ze studentami, absolwentami oraz zawodowymi praktykami: prawnikami, lekarzami, architektami.
Zapisz się na kurs maturalny już dziś