Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

660 611 669
sekretariat@symposio.pl

Symposio działa na wrocławskim rynku kursów maturalnych już piąty sezon. Zaczynaliśmy w 2013 roku przy ul. Leszczyńskiego we Wrocławiu. Przez ten czas przygotowaliśmy do matury ponad pół tysiąca uczniów. Nie jesteśmy sieciówką, działamy tylko na wrocławskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy pozycję lidera na rynku - specjalizujemy się w przygotowywaniu uczniów do egzaminu dojrzałości. Nie oferujemy kursów florystyki albo spawacza, nie prowadzimy liceum dla dorosłych, nie jest to nasza dodatkowa działalność. Dzięki temu o maturze wiemy wszystko. Największą satysfakcję sprawia nam, kiedy wracają do nas bracia lub siostry naszych byłych uczniów lub uczniowie, którzy kiedyś na korepetycjach przygotowywali się do egzaminu gimnazjalnego. Wiemy wtedy, że nasza praca jest doceniana i ma sens. Pierwsze roczniki naszych uczniów kończą już studia, m.in. prawo, architekturę i medycynę. Jesteśmy z nich bardzo dumni, a także szczęśliwi, bo pamiętamy każdego z nich.


Nasza firma powstała z dwóch powodów: pierwszym jest brak na wrocławskim rynku oferty, która nie polega jedynie na rozwiązywaniu arkuszy z poprzednich egzaminów, przeglądaniu repetytoriów oraz wkuwaniu na pamięć materiału; drugim jest chęć stworzenia czegoś zupełnie odmiennego niż szkoła. Miejsca gdzie poszerzając swoją wiedzę można czerpać z tego przyjemność. Nasi nauczyciele opierają swoje zajęcia na metodach, które pozwalają uczniowi cieszyć się z osiąganych sukcesów, obojętnie czy jest to osoba, która chciałaby po prostu zdać np. maturę z matematyki na poziomie podstawowym, czy kandydat na najbardziej wymagający kierunek studiów, który chce dostać 90% ze wszystkich przedmiotów na egzaminie.

Nasi nauczyciele to różne osoby. Dobieramy ich zawsze po starannej selekcji, rozmowach kwalifikacyjnych oraz rozeznaniu w stosunkach z uczniami. Nie wystarczy być nauczycielem z najwyższym stopniem zawodowego awansu oraz egzaminatorem OKE aby znaleźć pracę w naszej firmie. Naszymi pracownikami są zatem osoby pełne pasji, zakochane w przedmiocie, którego nauczają oraz potrafiące wpływać na uczniów. Słowa takie jak: cierpliwość, naukowy "bzik", sumienność, wesołość czy otwartość na innowacje określają idealnego belfra, i takich staramy się zatrudniać. Każdy z nauczycieli jest oceniany przez uczniów przynajmniej dwa razy do roku - po rozpoczęciu kursu oraz po jego zakończeniu. Tylko nauczyciele dobrze oceniani współpracują z nami w dalszym ciągu.


Każda z osób uczących w naszym centrum posiada wyższe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego oraz gimnazjalnego. Wszyscy pracownicy przechodzą coroczne szkolenia przygotowywane przez metodyka nauczania, który przedstawia im najnowsze trendy w nauce oraz sposoby dotarcia do młodych ludzi. UWAGA! PEŁNA LISTA NAUCZYCIELI ZOSTANIE OPUBLIKOWANA DO KOŃCA SIERPNIA 2019 ROKU!
Jowita Mikluszka– nauczycielka języka angielskiego, z 17-sto letnim doświadczeniem, z uprawnieniami egzaminatora maturalnego OKE we Wrocławiu.Doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku i na każdym poziomie. Wieloletni tłumacz, nauczyciel licealny oraz akademicki.
Kontakt mailowy:jowitamikluszka(at)symposio.pl

W całej swojej działalności staramy się spełniać przewodnią myśl, która przyświecała nam, kiedy tworzyliśmy Symposio – zachęcać do poszukiwań, budzić pasję, motywować do nauki, uczyć samodzielnego, twórczego myślenia. Nasza oferta jest skierowana do wrocławskich licealistów i gimnazjalistów, dlatego co roku, wraz z naszymi biznesowymi partnerami organizujemy konkursy, w których można wygrać sprzęt elektroniczny, książki oraz darmowe kursy w naszym Centrum. Od września 2013 prowadzimy konkurs dotyczący naszego hasła reklamowego. Szczegóły, dostępne są tu. Wspieramy także najzdolniejsze osoby, które mają jednak problem z przygotowaniem się do części egzaminów przeciwnych do ich zainteresowań, np. jeśli ktoś jest orłem z polskiego, historii i wosu ale wie, że będzie miał problem ze zdaniem matury z matematyki możemy mu zaoferować darmowe zajęcia. Szczegóły przekazujemy najczęściej pedagogom szkolnym, którzy orientują się w sytuacji uczniów. Jeśli w Państwa szkole nie można uzyskać informacji na temat naszego programu "Co cię nie zabije to cię nie zabije – na przekór przedmiotom nie do przejścia", prosimy o bezpośredni kontakt na naszego maila: kontakt@symposio.pl lub numer telefonu: 660 611 669.