Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

sekretariat@symposio.pl

Kursy ósmoklasisty Wrocław

Zajęcia

Jako jedyni we Wrocławiu oferujemy Państwu wyjątkowe, prowadzone w małych grupach KURSY ÓSMOKLASISTY w roku szkolnym 2021/2022. Zajęcia zaczynają się we wrześniu.
Zajęcia odbywają się w tygodniu popołudniami lub w soboty. Sprawdź aktualne promocje w: "Ceny i promocje".
Prowadzimy grupy z matematyki, j.polskiego oraz j.angielskiego. Istnieje możliwość zapisania się na jeden, dwa lub wszystkie przedmioty.
Na zajęciach przygotowujemy uczniów "pod egzamin" - ćwiczymy strategie egzaminacyjne, rozwiązujemy zadania z egzaminu, pokazujemy triki, sposoby na otrzymanie jak najwięszej liczby punktów.

Zapisz się na kurs gimnazjalny już dziś

Co zyskują Państwo decydując się na skorzystanie z naszej oferty?Dzięki starannej selekcji wybraliśmy nauczycieli będących prawdziwymi humanistami. Nie tylko posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu ale są również pasjonatami filozofii, historii sztuki czy opery, co pozwala poszerzać horyzonty umysłowe kursantów.

Czy wiesz, że...

  • Analiza i interpretacja tekstu wygląda tak samo w przypadku młodzieżowych piosenek, jak w przypadku wierszy Tuwima? - wykorzystamy to na zajęciach aby zaciekawić naszych uczniów

Nauczyciele są pasjonatami królowej nauk i są kompetentni do prowadzenia zajęć w części matematycznej. Zajęcia w tej części są prowadzone w ten sposób aby zarówno osoby lepiej czujące się w przedmiotach ścisłych mogły poprawić swój wynik oraz rozwinąć umiejętności, i aby uczniowie, których konikiem nie jest matematyka zdali egzamin na takim poziomie, który umożliwi im rekrutacje do najlepszych liceów.

Czy wiesz, że...

  • Trygonometria przydaje się w życiu? - w szkole też tak mówią ale to my udowodnimy to na naszych zajęciach

Oferujemy kursy 8-o klasisty w części językowej z języka angielskiego. Nauczający posiadają doświadczenie w pozaszkolnym przygotowywaniu uczniów do testów i podczas nauki kładą nacisk na specyficzne umiejętności, które przydają się na egzaminie ósmoklasisty w części językowej.

Czy wiesz, że...

  • Zauważanie błędów można ćwiczyć oglądając wywiady z polskimi sportowcami, które są przeprowadzane po angielsku? lub niemiecku?
  • Krótkie wiadomości można czytać wirtualnie podróżując po USA i Wielkiej Brytanii – nie omieszkamy "pojeździć" z uczniami przy pomocy naszych telewizorów oraz Google Street View