Masz pytania?

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

kontakt@symposio.pl

Kursy gimnazjalne Wrocław

Zajęcia

Od 01.07.2014 prowadzimy zapisy na kursy gimnazjalne w roku szkolnym 2014-2015. Zajęcia zaczynają się w październiku. Szczegóły cen w "Ceny i promocje". ZAPISY TRWAJĄ DO 31 PAŹDZIERNIKA!

Kursy gimnazjalne prowadzone są przez osoby z wyższym wykształceniem, posiadające wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na poziomie gimnazjum i znające specyfikę egzaminów kończących naukę na tym etapie edukacji. Z sylwetkami wybranych prowadzących można się zapoznać w zakładce: O Nas - Nauczyciele

Cena jednej godziny (zegarowej) zajęć to 25 złotych. Jest to kwota, która wystarcza na zapewnienie odpowiedniego poziomu kursów gimnazjalnych, będąc jednocześnie o wiele niższą niż w przypadku indywidualnych korepetycji.

Zajęcia w małych grupach (4-6 osób) pozwalają ponadto nauczyć uczestnika kursu prowadzenia dyskusji, bronienia własnych poglądów, prezentacji argumentów – są to umiejętności przydatne zarówno w dalszej edukacji jak i dorosłym życiu.

Można zapisać się zarówno na kurs gimnazjalny z jednej części, jak i z dwóch lub wszystkich.
W przypadku zapisów na zajęcia z więcej niż jednej części oferujemy atrakcyjne zniżki.

Zapisz się na kurs dzwoniąc na 660 611 669!

Zapisz się na kurs gimnazjalny już dziś

Co zyskują Państwo decydując się na skorzystanie z naszej oferty?Dzięki starannej selekcji wybraliśmy nauczycieli będących prawdziwymi humanistami. Nie tylko posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w przygotowywaniu gimnazjalistów do egzaminu ale są również pasjonatami filozofii, historii sztuki czy opery, co pozwala poszerzać horyzonty umysłowe kursantów. Czas kursu jest dzielony pomiędzy naukę umiejętności z języka polskiego oraz część historii i wosu dynamicznie – prowadzący zajęcia decyduje o tym poznając postępy grupy.

Czy wiesz, że...

  • Analiza i interpretacja tekstu wygląda tak samo w przypadku młodzieżowych piosenek, jak w przypadku wierszy Tuwima? - wykorzystamy to na zajęciach aby zaciekawić naszych uczniów
  • Historii Starożytności można się nauczyć grając w gry Rome Total War czy Praetorians? - typowy przykład przyjemnego z pożytecznym

Nauczyciele są najczęściej absolwentami dwóch kierunków studiów (np. chemia i matematyka lub biologia i fizyka) i są kompetentni do prowadzenia zajęć zarówno w części matematycznej jak i przyrodniczej. Zajęcia w tej części są prowadzone w ten sposób aby zarówno osoby lepiej czujące się w przedmiotach ścisłych mogły poprawić swój wynik oraz rozwinąć umiejętności; oraz aby uczniowie, konikiem których nie jest matematyka czy fizyka zdali egzamin na takim poziomie, który umożliwi im rekrutacje do najlepszych liceów.

Czy wiesz, że...

  • Trygonometria przydaje się w życiu? - w szkole też tak mówią ale to my udowodnimy to na naszych zajęciach
  • "Jeżeli ciało A działa na ciało B z pewną siłą, to ciało B działa na ciało A z taką samą siłą..." ale nie zawsze! Kiedy nie?
    Zapraszamy na nasze kursy

Oferujemy kursy gimnazjalne w części językowej z języka angielskiego oraz niemieckiego. Nauczający posiadają doświadczenie w pozaszkolnym przygotowywaniu gimnazjalistów do testu i podczas nauki kładą nacisk na specyficzne umiejętności, które przydają się na egzaminie gimnazjalnym w części językowej.

Czy wiesz, że...

  • Zauważanie błędów można ćwiczyć oglądając wywiady z polskimi sportowcami, które są przeprowadzane po angielsku lub niemiecku?
  • Krótkie wiadomości można czytać wirtualnie podróżując po USA i Wielkiej Brytanii – nie omieszkamy "pojeździć" z uczniami przy pomocy naszych telewizorów oraz Google Street View