Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Warszawa

Informacje podstawowe

Oferujemy wyjątkowe w Warszawie STACJONARNE kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty prowadzone w kameralnych grupach. Specjalizujemy się w przygotowywaniu uczniów do egzaminu ósmoklasisty (wcześniej gimnazjalnego). Rozpoczęliśmy działalność w 2013 roku i od tego czasu najlepsze wyniki osiągnęło z nami ponad 2000 uczniów, większość z nich dostając się do najlepszych warszawskich liceów. Bardzo często widzimy, że rodzice uczniów, którzy byli uczestnikami kursu przygotowującego do egzaminu po szkole podstawowej wracają do nas po paru latach i powierzają nam przygotowanie ich dzieci do egzaminu dojrzałości. To dla nas duża radość i bardzo dobra informacja zwrotna, świadczy o tym, że dobrze wykonujemy naszą pracę, i że nam ufacie. Dziękujemy!

Efektem naszych doświadczeń jest stworzenie dostosowanej do ósmoklasistów wersji naszego autorskiego programu – 8 KEY EXAM. Nauczyciele, którzy pracują z jego wykorzystaniem osiągają najlepsze wyniki dzięki idealnemu podzieleniu pracy na zajęciach pomiędzy powtórkową część teoretyczną, testowanie, praktyczne ćwiczenia, sprawdzanie wcześniej omówionych wiadomości, naukę trików i taktyk egzaminacyjnych oraz wprowadzanie uczniów w strukturę egzaminu.

Zapisując dziecko na nasze kursy będziesz spokojny o wynik swojego Dziecka na egzaminie – a wiemy, że z nastolatkiem, masz już wystarczająco dużo na głowie 🙂

Kursy przygotowujące
do egzaminu ósmoklasisty
Warszawa

Zobacz ofertę naszych przedmiotów

Język polski

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Warszawa z j. polskiego

Arkusz egzaminu ósmoklasisty z polskiego jest tworzony zawsze według określonego schematu, z którym zapoznajemy naszych uczniów. Kurs u nas jest uzupełnieniem edukacji w szkole. W absurdalnie rozrośniętym programie szkolnym nie znajdziemy czasu na ćwiczenie z dziećmi zadań typu egzaminacyjnego. Uczniowie, którzy pojawiają się na naszych zajęciach często nie widzieli nigdy nawet przykładowego arkusza! To błąd, który mógłby mieć poważne konsekwencje, ale który szybko nadrobimy. Kolejną ważną rzeczą, jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Warszawa (i nie tylko :)) są lektury. Skupimy się zatem z uczniami na lekturach obowiązkowych – to one będą podstawą do pracy na właściwym egzaminie. Powtarzamy, omawiamy jeszcze raz, czytamy fragmenty na spotkaniach. To wszystko aby upewnić się że nasi kursanci znają ich treść w stu procentach.

Koniecznym elementem jest wprowadzenie uczniów w najepiej punktowane formy wypowiedzi pisemnych (krótkie, takie jak streszczenia czy długie – opowiadania oraz rozprawki) a także oswojenie kursantów z zadaniami czytania ze zrozumieniem oraz z częścią językowo-gramatyczną egzaminu.

Każda osoba uczęszczająca na nasz kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Warszawa z języka polskiego ocenia nasze zajęcia o wiele lepiej niż te w szkole. Staramy się, co ważne, nie zanudzać naszych kursantów, uważając, że naszym zadaniem jest doprowadzenie do jak najlepszego wyniku z egzaminu. Do tego wybieramy takie środki, aby przekazać jak najwięcej wiedzy w jak najbardziej skondensowanej formie.

Nie ma znaczenia, czy Twój ósmoklasista nie radzi sobie na lekcjach z języka polskiego czy dostaje zawsze najlepsze oceny zdziwisz się jak wpłyniemy na jego wyniki.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla wszystkich – rodziców oraz uczniów, wpis na naszym blogu, na którym wymieniamy wszystkie obowiązkowe lektury: Lektury egzamin ósmoklasisty 2024

Matematyka

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Warszawa z matematyki

Na nasz kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Warszawa zapisujemy najczęściej albo uczniów, którzy nie radzą sobie z matematyką zbyt dobrze albo takich, dla których nie stanowi ona żadnego problemu. Dla nas nie ma znaczenia czy matematyka to koszmar prześladujący Twoje dziecko czy jest na „Ty” z królową nauk – zajmiemy się tak samo dobrze każdym typem ucznia. Na samym początku kursu przydzielamy uczniów do grup po teście wstępnym – z każdą z grup osiągamy zadziwiające rezultaty. Naszym rekordem, było doprowadzenie jednego z uczestników zajęć w sezonie 21/22 z 35% na egzaminie próbnym, do wyniku 86% na tym prawdziwym.

Na zajęciach radzimy sobie z powtarzalnymi problemami. W szkołach poświęca się zdecydowanie zbyt mało uwagi niektórym ważnym działom, nauczyciele nie są w stanie skupić się na pojedynczym uczniu w zbyt licznych klasach. Jakby tego było mało w ostatnich latach, doszedł jeszcze problem zdalnej edukacji. W jej wyniku ósmoklasiści którzy do nas trafiają, są statystycznie na gorszym poziomie niż ich rówieśnicy z poprzednich roczników.

Na wszystko mamy sposób! Wybór odpowiednich materiałów, ćwiczenia, doświadczeni nauczyciele z dobrą energią (to szczególnie ważne w przypadku matematyki) – plan kursu każdorazowo dostosowujemy, stosując zapisy naszego autorskiego programu 8 KEY EXAM, do potrzeb i poziomu danej grupy. Wszystko to doprowadza naszych uczniów do najwyższych wyników a rodzicom pozwala odetchnąć w spokoju.

Język angielski

Kurs ósmoklasisty Warszawa z j. angielskiego

Wielu uczniów uważa, że egzamin z języka angielskiego to ten najłatwiejszy, spośród tych, ktróre ich czekają. My z kolei uważamy takie myślenie za nadmierne uproszczenie, bo choć faktycznie większość zdających lepiej radzi sobie z arkuszem z języka obcego, to często tych paru punktów, które można było przecież zdobyć chodząc na kurs, brakuje do dostania się do wybranego liceum.

Oprócz konieczności zdania języka angielskiego na egzaminie ósmoklasisty a także na maturze, trzeba pamiętać o tym, że jego znajomość pomaga naszemu dziecku orientować się w otaczającym go świecie. To przykre ale jesteśmy świadkami tego, że już coraz młodsze dzieci, bywają wyśmiewane czy wykluczane przez rówieśników z powodu słabej znajomości języka obcego. Dlatego właśnie na naszych zajęciach, ćwicząc zadania typu egzaminacyjnego nie zapominamy osadzić nauki w prawdziwych sytuacjach życia codziennego. W ten sposób osiągamy dwa efekty jednocześnie – doprowadzamy do bardzo dobrego rezultatu na egzaminie oraz dajemy uczniom prawdziwą i potrzebną w życiu umiejętność. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Warszawa staje się zatem koniecznością…

W trakcie kursu będziemy płynnie poruszać się pomiędzy pracą nad formami wypowiedzi pisemnej, analizą struktury arkusza egzaminacyjnego , gramatyką czy angielskim w użyciu codziennym. Wykorzystaj cały potencjał naszych kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty i zobacz co możesz dać swojemu dziecku!

Oto oceny od Rodziców naszych kursantów

Statystki i opinie Rodziców

W poniższych zestawieniu możesz zapoznać się z wynikami naszych ankiet, przeprowadzanych w sezonach 20/21 oraz 21/22. Prosiliśmy w nich o odpowiedź czy zgadzasz się z poniższymi stwierdzeniami. Wyświetlony procent, to liczba tych, którzy zgodzili się, czyli odpowiedzieli "TAK".

 • 01. Uważam, że moje dziecko, dzięki kursom zdało lepiej egzamin
  0%
 • 02. Zapisałbym dziecko na kurs ponownie
  0%
 • 03. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości kursu
  0%
 • 04. Moje dziecko wracało zadowolone z zajęć
  0%
 • 05. Uważam, że w kontekście egzaminu, dziecko więcej nauczyło się na kursie niż w szkole
  0%
 • 06. Dzięki kursowi w Symposio byłam/em spokojniejsza/y o wyniki
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

6 KLUCZY
do najlepszego
kursu dla ósmoklasistów

8 KEY EXAM

Nasz system, autorski program nauczania

Niska cena godziny zajęć

W porównaniu do korepetycji

Zajęcia w bloku w soboty

Raz w tygodniu, bez okienek, w jednym miejscu

Niewielkie grupy

Tylko praktyka i ćwiczenia, żadnych wykładów

Uzupełnienie wiedzy ze szkoły

Wiemy czego nie uczą ich w szkole

Doświadczenie w pracy z nastolatkami

Mamy na to swoje sposoby :)

Zajęcia dla ósmoklasistów prowadzimy w soboty. Jeden przedmiot to dwie godziny lekcyjne pod rząd. Istnieje możliwość zapisania uczniów na pojedyncze przedmioty, lecz większość rodziców zapisuje dzieci na cały pakiet, trzech obowiązkowych przedmiotów. Kurs ósmoklasisty Warszawa odbywa się co tydzień, w każdą sobotę, z wyłączeniem przerw świątecznych i ferii według opublikowanego na początku roku harmonogramu. Zajęcia są prowadzone w naszych salach zajęciowych w samym centrum Warszawy (okolice stacji metra Centrum).

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad PIĘĆ TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Warszawa

Cennik usług

Ceny, które widzisz poniżej wynikają z chęci połączenia przez nas odpowiednio wysokiego poziomu zajęć z atrakcyjną ceną, szczególnie porównując je z indywidualnymi korepetycjami. Poniższa cena jest całkowitą ceną do zapłaty za kurs – wchodzą w nią podręczniki, arkusze, materiały, kserówki, ćwiczenia – w cenie jest wszystko czego będzie potrzebował uczeń podczas zajęć. Nasza gwarancja obejmuje niezmienność ceny w trakcie całego roku szkolnego (jest to istotne, mając na uwadze szalejącą inflację).

Wszyscy znaleźliśmy się w trudniej sytuacji finansowej, którą rozumiemy i dlatego, w ramach poduszki antyinflacyjnej, oprócz standardowej formy płatności w 8 ratach, oferujemy także możliwość bezpłatnego rozłożenia opłat na 9 rat (cena łączna jest taka sama, po prostu kwota miesięczna ulega obniżeniu) – jeśli chciałbyś skorzystać z takiej możliwości po prostu wspominij o tym przy zapisie.

Oferujemy także następujące zniżki i promocje:

 • Zapisz dziecko na drugi oraz trzeci przedmiot i zapłać mniej! Szczegóły poniżej
 • Zapłać jednorazowo za kurs z 3 przedmiotów i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 600 PLN od kwot podanych poniżej
 • Poleć nasze kursy i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 5% dla Ciebie i dla innego uczestnika
 • Zapłać za kurs z 1 lub 2 przedmiotów jednorazowo i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 10% od kwot podanych poniżej
2 godziny tygodniowo

Kurs 8-klasisty
1 przedmiot

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK 8-klasisty
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK 8-klasisty
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10%. Najniższa cena w ciągu ostatnich trzydziestu dni – dla zajęć z jednego przedmiotu 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów 749 PLN miesięcznie. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut. Zajęcia nie odbywają się w ferie, przerwy świąteczne i inne wolne dni. 

Pytania i odpowiedzi

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Warszawa - FAQ

Nauczyciele w szkole powinni w teorii przygotowywać uczniów do egzaminu ale w rzeczywistości tego nie robią. Zapytaj swojego dziecka, czy w którejś klasie udało mu się zrealizować do końca podręcznik z historii? Z matematyki? Z polskiego? Nauczyciele w szkole robią co mogą, aby przerobić jak najwięcej materiału, lecz fizycznie nie są w stanie w tych godzinach pomieścić jeszcze czegokolwiek związanego z egzaminem. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój Ósmoklasista był obeznany z formułą egzaminu, czuł się nad arkuszem pewnie, wiedział do czego się odwołać, w jakiej kolejności rozwiązywać zadania, znał odpowiednie taktyki egzaminacyjne; jednym słowem, jeśli zależy Ci na dobrym wyniku na egzaminie, nieśmiało się polecamy. Potwierdzeniem naszych sukcesów są setki absolwentów naszych kursów w najlepszych warszawskich liceach.

Nasz kurs obejmuje trzy przedmioty zdawane na egzaminie ósmoklasisty. Zajęcia z jednego przedmiotu to dwie godziny lekcyjne (90 min.) - nie byłoby zatem możliwości zorganizowania ich w tygodniu, popołudniami, jednego dnia. Dzieci musiałby przyjeżdżać do nas dwa lub nawet trzy razy w tygodniu. To strata czasu dziecka ale także Twoja, gdybyś musiał je odbierać czy odwozić. Często dzieci są niezadowolone z tego, że próbuje się im zająć sobotę, jednak musisz zaufać naszemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu - to najlepsze rozwiązanie. Zajęcia nie odbywają się oczywiście w czasie przerw świątecznych oraz ferii - sugerujemy uspokoić naszego przyszłego kursanta, że będzie miał czas na odpoczynek. Poza tym... umówmy się - odpocznie sobie w wakacje.
PS Zajęcia w sobotę zaczynają się o 8.30 lub o 10 - jeśli mamy do czynienia ze śpiochem, można wybrać późniejszą grupę :)

Oczywiście! Przy zapisie wystarczy zaznaczyć, że dzieci chcą być w jednej grupie. Dodatkowo, jeśli polecisz komuś nasze zajęcia, oferujemy rabat w wysokości 5% od każdej płatności dla każdej z osób - dla Ciebie oraz osoby zapisanej z polecenia. Co więcej, ten rabat nie ma ograniczeń. Jak łatwo policzyć, jeśli wraz z Twoim dzieckiem zapisze się 20 osób, cały kurs będzie dla ciebie całkowicie za darmo :)

Każdy z rodziców może się kontaktować z nauczycielem bezpośrednio i zapytać o aktywność/pracę/frekwencję uczestnika zajęć.

Takie sytuacje są wyjątkowo rzadkie. Jeśli coś byłoby nie tak, można to nam zgłosić - wtedy rozpoczynamy "dochodzenie" i, jeśli znajdujemy do tego powód, zmieniamy formę zajęć. Gdyby to nie okazało się skuteczne, możemy przenieść ucznia do innej grupy. Ostatecznie, zawsze można przecież zrezygnować w trakcie, natomiast to zdarza nam się bardzo rzadko.

Zajęcia prowadzimy w budynku LO XI im. Mikołaja Reja, przy pl. Małachowskiego 1, 5 minut drogi od stacji metra Świętokrzyska.

Informacje Prawne

Powyżej opisane kursy są organizowane przez Niepubliczną Placówkę Oświatowo-WychowawcząSymposio Centrum Edukacyjne Warszawa REGON: 526586688. Ze Statutem nadanym Placówce można zapoznać się klikając w przycisk poniżej.

Pobierz

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!