Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Wrocław

Informacje podstawowe

Zapraszamy na unikalne we Wrocławiu, prowadzone STACJONARNIE w niewielkich grupach, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Specjalizujemy się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów: maturalnych oraz ósmoklasisty (wcześniej gimnazjalnych). Od 2013 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność, najlepsze wyniki osiągnęło z nami ponad 2000 uczniów, większość z nich dostając się na prestiżowe kierunki studiów czy do najlepszych wrocławskich liceów. Nierzadko zdarza się, że rodzice uczniów, którzy uczęszczali na zajęcia po podstawowej edukacji wracają do nas po paru latach, powierzając nam przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Niezmiernie się z tego cieszymy i cały czas pracujemy nad podnoszeniem jakości i poziomu zajęć.

Efektem tego jest opracowanie specjalnie dostosowanej do ósmoklasistów wersji naszego autorskiego programu 8 KEY EXAM. Pracujący z jego wykorzystaniem nauczyciele osiągają najlepsze efekty, dzięki idealnemu podzieleniu czasu na zajęciach pomiędzy testowanie i sprawdzanie opanowanych wiadomości, powtórkowej części teoretycznej, praktycznym ćwiczeniom, nauce taktyk, trików egzaminacyjnych czy wprowadzaniu uczniów w strukturę egzaminu.

Dzięki naszym kursom dla ósmoklasistów będziesz spokojny o wynik swojego Dziecka na egzaminie! Wiemy co mówimy, specjalizujemy się wyłącznie w tym. 🙂

Kursy przygotowujące
do egzaminu ósmoklasisty
Wrocław

Zobacz jakie przedmioty oferujemy

Język polski

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Wrocław z j. polskiego

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego jest konstruowany według pewnego schematu, z którym zawsze zapoznajemy uczniów. Zajęcia u nas są uzupełnieniem szkolnej edukacji. W przeładowanym programie nie ma czasu na ćwiczenie z dziećmi na zadaniach typu egzaminacyjnego. Często uczniowie, którzy przychodzą do nas nie widzieli nigdy przykładowego arkusza. Skupiamy się zatem z nimi na obowiązkowych lekturach – to one będą podstawą do pracy na właściwym egzaminie. Powtarzamy, omawiamy jeszcze raz, czytamy fragmenty na spotkaniach. Wszystko po to, żeby upewnić się że nasi kursanci znają ich treść na 100%.

Obowiązkowym elementem jest wprowadzenie uczniów w zadania, tak zwanego „czytania ze zrozumieniem”, części językowej arkusza oraz, najlepiej punktowanych, form wypowiedzi pisemnych – krótkich, takich jak streszczenie, czy długich – rozprawki lub opowiadania.

Każdy z uczniów uczęszczających na nasz kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Wrocław z języka polskiego zupełnie inaczej traktuje nasze zajęcia niż te w szkole. Co bardzo ważne staramy się nie zanudzać naszych kursantów, uważając, że naszym zadaniem jest doprowadzenie do jak najlepszego wyniku z egzaminu, wybieramy zatem takie środki, aby w skondensowanej formie przekazać jak najwięcej wiedzy.

Obojętnie, czy Twój ósmoklasista jest orłem czy ma problemy z językiem polskim – zdziwisz się jak wpłyniemy na jego wyniki.

Niezależnie od zajęć, jeśli chcesz być na bieżąco z listą obowiązkowych lektur na egzaminie, mamy je dla Ciebie tutaj: Lektury egzamin ósmoklasisty 2024

Matematyka

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Wrocław z matematyki

Na nasz kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Wrocław trafiają dwa typy uczniów – tacy, którzy mają duże problemy z matematyką oraz tacy, którzy radzą sobie z nią bardzo dobrze. Nie ma znaczenia czy Twoje dziecko jest na „Ty” z królową nauk czy to jego senny koszmar, potrafimy się zająć różnymi typami uczniów. Kursanci są przydzielani do grup na podstawie testu wstępnego i z każdą z grup udaje nam się osiągać rewelacyjne rezultaty. Naszym rekordem, było doprowadzenie jednego z uczniów w sezonie 21/22, który uzyskał wynik 35% na egzaminie próbnym, do 86% na tym prawdziwym.

Problemy, z którymi radzimy sobie na zajęciach są powtarzalne. Niestety, w szkole regularnie poświęca się zbyt mało uwagi niektórym ważnym działom, nauczyciele nie mogą skupić się na pojedynczym uczniu w przeładowanych klasach. Do tego, w ostatnich latach, dochodzi jeszcze problem zdalnej edukacji, przez którą dzieci, które do nas trafiają, są statystycznie na gorszym poziomie niż ich rówieśnicy z poprzednich roczników.

Mamy na to sposoby! Ćwiczenia, wybór odpowiednich materiałów, kompetentni, doświadczeni – i co ważne, szczególnie w przypadku matematyki – z dobrą energią, nauczyciele; scenariusz zajęć każdorazowo dostosowywany, na podstawie naszego autorskiego programu 8 KEY EXAM, do poziomu danej grupy, to wszystko doprowadza naszych uczniów do wymarzonych wyników, a rodzicom pozwala odetchnąć w spokoju, nie martwiąc się chociaż o ten aspekt rozwoju dziecka.

Język angielski

Kurs ósmoklasisty Wrocław z j. angielskiego

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego jest uznawany przez wielu uczniów oraz rodziców za ten najłatwiejszy. Naszym zdaniem to błąd, bo choć faktycznie większość uczniów lepiej radzi sobie z arkuszem z języka obcego, to tych parę punktów, których zabrakło przy rekrutacji do liceum, można było przecież zdobyć, chodząc na nasz kurs.

Język angielski, oprócz konieczności zdania go na egzaminie kończącym edukację podstawową, a także na egzaminie dojrzałości pomaga naszemu dziecku orientować się we współczesnym, otaczającym go świecie. Niestety, już coraz młodsze dzieci, bywają wykluczane, czy wyśmiewane przez rówieśników z powodu słabej znajomości języka obcego. Dlatego na zajęciach, oprócz pracy na arkuszu i ćwicząc konkretne zadania typu egzaminacyjnego nie zapominamy aby osadzić naukę w realnych sytuacjach życia codziennego. Dzięki temu możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zainteresować naszego kursanta oraz doprowadzić do bardzo dobrego wyniku na egzaminie.

Nasze kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Wrocław to płynne poruszanie się pomiędzy analizą struktury arkusza egzaminacyjnego a pracą nad formami wypowiedzi pisemnej, gramatyką czy językiem angielskim w codziennym użyciu. Wykorzystaj pełen potencjał naszych kursów ósmoklasisty i zobacz jak Twoje dziecko wznosi się językowo!

Zobacz, jak ocenialiście nas w ankietach

Statystki i opinie Rodziców

Poniżej prezentujemy statystyki z ankiet przeprowadzanych przez nas wśród rodziców uczniów po zakończeniu kursów ósmoklasistów i otrzymaniu wyników z egzaminu z sezonu 20/21 i 21/22. Prosiliśmy o odpowiedź ( "TAK" lub "NIE") czy rodzice zgadzają się z poniższym stwierdzeniem. Wynik pokazuje, ile osób odpowiedziało twierdząco.

 • 01. Uważam, że moje dziecko, dzięki kursom zdało lepiej egzamin
  0%
 • 02. Zapisałbym dziecko na kurs ponownie
  0%
 • 03. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości kursu
  0%
 • 04. Moje dziecko wracało zadowolone z zajęć
  0%
 • 05. Uważam, że w kontekście egzaminu, dziecko więcej nauczyło się na kursie niż w szkole
  0%
 • 06. Dzięki kursowi w Symposio byłam/em spokojniejsza/y o wyniki
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

6 KLUCZY
do najlepszego
kursu dla ósmoklasistów

System 8 KEY EXAM

Specjalny, autorski program nauczania

Zajęcia w bloku w soboty

Żadnych okienek, wszystko raz w tygodniu w jednym miejscu

Niska cena godziny zajęć

W porównaniu do korepetycji

Kursy 8-klasistów w niewielkich grupach

Żadnych wykładów - tylko praktyka i ćwiczenia

Uzupełnienie wiedzy ze szkoły

Wiemy z czym uczniowie mają problemy i czego nie uczą ich w szkole

Doświadczenie w pracy z nastolatkami

To trudny wiek, mamy na to sposoby :)

Zajęcia dla ósmoklasisty prowadzimy w sobotnich blokach. Zajęcia z jednego przedmiotu trwają dwie godziny lekcyjne. Istnieje możliwość zapisu na dowolną liczbę przedmiotów, jednak większość rodziców zapisuje swoje dzieci na cały pakiet. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę (z wyłączeniem przerw świątecznych czy ferii) w przedziale czasowym pomiędzy wrześniem a majem, kończymy tuż przed egzaminem ósmoklasisty. Kursy ósmoklasistów Wrocław odbywają się w naszych salach zajęciowych w centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, pomiędzy teatrem muzycznym Capitol a Dworcem PKP.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad PIĘĆ TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Wrocław

Cennik usług

Podane poniżej ceny wynikają z potrzeby zachowania odpowiedniego poziomu zajęć, jednocześnie starając się stworzyć atrakcyjną cenowo (ale wcale nie gorszą jakościowo!) alternatywę dla indywidualnych korepetycji. Przypominamy, że cena, którą widać poniżej, jest całkowitą ceną do zapłaty za kurs – wchodzą w nią materiały, kserówki, arkusze, ćwiczenia, podręczniki – wszystko według zapotrzebowania nauczyciela prowadzącego. Dajemy także oczywiście gwarancję, że ceny nie zmienią się w trakcie roku szkolnego (jest to istotne, mając na uwadze szalejącą inflację).

Rozumiemy trudną sytuację ekonomiczną, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy i w ramach poduszki antyinflacyjnej oprócz standardowej formy płatności w 8 ratach, oferujemy także możliwość bezpłatnego rozłożenia opłat na 9 rat (cena łączna jest taka sama, po prostu kwota miesięczna ulega obniżeniu) – jeśli jesteś tym zainteresowany, po prostu zaznacz to przy zapisie.

Oferujemy także następujące zniżki i promocje:

 • Zapisz dziecko na drugi oraz trzeci przedmiot i zapłać mniej! Szczegóły poniżej
 • Zapłać jednorazowo za kurs z 3 przedmiotów i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 600 PLN od kwot podanych poniżej
 • Poleć nasze kursy i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 5% dla Ciebie i dla innego uczestnika
 • Zapłać za kurs z 1 lub 2 przedmiotów jednorazowo i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 10% od kwot podanych poniżej
2 godziny tygodniowo

Kurs 8-klasisty
1 przedmiot

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK 8-klasisty
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK 8-klasisty
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10%. Najniższa cena w ciągu ostatnich trzydziestu dni – dla zajęć z jednego przedmiotu 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów 749 PLN miesięcznie. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jakieś wątpliwości, sprawdź czy odpowiedzi nie ma poniżej

W szkole nauczyciele realizują program. Mimo, że w teorii powinni także przygotowywać uczniów do egzaminu, nie robią tego. Zapytaj swojego dziecka, czy kiedykolwiek udało mu się dojść do końca podręcznika z historii? Z polskiego? Z matematyki? Nauczyciele w szkole robią co mogą, aby zrealizować jak najwięcej materiału, natomiast fizycznie nie są w stanie w tych godzinach pomieścić jeszcze szczegółów dotyczących egzaminu. Jeśli zatem zależy Ci na tym, żeby dziecko było obeznane z formułą egzaminu, znało odpowiednie taktyki egzaminacyjne, czuło się nad arkuszem pewnie, wiedziało do czego się odwołać , w jakiej kolejności rozwiązywać zadania; jednym słowem, jeśli zależy Ci na lepszym wyniku na egzaminie, nieśmiało polecamy się. Za potwierdzenie naszych sukcesów mamy setki uczniów, w najlepszych wrocławskich liceach.

Prowadzimy zajęcia z trzech przedmiotów zdawanych na egzaminie. Ponieważ zajęcia z każdego przedmiotu trwają dwie godziny lekcyjne (90 min.) nie byłoby możliwości zorganizowania ich w tygodniu, popołudniami, jednego dnia. Dzieci musiałby przyjeżdżać do nas przynajmniej dwa razy w tygodniu. To strata czasu dla nich, dla Ciebie, dodatkowe koszty (np. benzyny). Mimo iż dziecko może być wstępnie nie zadowolone z zajętej soboty, uwierz nam - to najlepsze rozwiązanie, testowaliśmy już różne opcje. Przypominamy, że zajęcia nie odbywają się w czasie przerw świątecznych oraz ferii - można uspokoić przyszłego kursanta, że będzie miał czas na odpoczynek.
PS Zajęcia w sobotę zaczynają się o 8.30 lub o 10 - jeśli mamy do czynienia ze śpiochem, możemy wybrać późniejszą grupę :)

Jak najbardziej, przy zapisie wystarczy zaznaczyć, że dzieci chcą być w jednej grupie. Dodatkowo, przy zapisie z polecenia, oferujemy rabat w wysokości 5% od każdej płatności dla każdej z osób (polecającego i polecanego).

Każdy rodzic ma możliwość kontaktu z nauczycielem i dopytania o aktywność/pracę/frekwencję uczestnika zajęć.

Takie sytuacje są ekstremalnie rzadkie. Jeśli coś byłoby nie tak, można to zgłosić nam - prowadzimy wtedy "dochodzenie" i, jeśli jest do tego powód, wpływamy na zmianę formy zajęć. Jeśli to nie pomoże, możemy przenieść ucznia do innej grupy. Ostatecznie, zawsze można przecież zrezygnować w trakcie, natomiast to zdarza się bardzo rzadko.

Zajęcia prowadzimy stacjonarnie, w naszych salach zajęciowych w budynku NOT, przy ulicy Piłsudskiego 74 we Wrocławiu lub w budynku SP71 przy ul. Kołłątaja 1/6, 5 minut na piechotę od Dworca PKP.

Informacje Prawne

Powyżej opisane kursy są organizowane przez Niepubliczną Placówkę Oświatowo-Wychowawczą Symposio Centrum Edukacyjne Wrocław. REGON: 526733356. Ze Statutem nadanym Placówce można zapoznać się klikając w przycisk poniżej.

Pobierz

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!