Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Łódź

Informacje podstawowe

W Symposio prowadzimy wyjątkowe kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty. Spotykamy się z uczniami stacjonarnie w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi. Dla zapewniania optymalnego komfortu naszym kursantom oraz aby osiągać jak najlepsze efekty, zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach.Pracujemy na podstawie autorskiego systemu nauczania 8 KEY EXAM. Metoda ta powstała na bazie naszego ponad 10-letniego doświadczenia w prowadzeniu kursów ósmoklasity (wcześniej gimnazjalnych). Przez ten czas przygotowaliśmy do egzaminów parę tysięcy uczniów, sprawiając, że osiągali wyniki o wiele lepsze niż ich rówieśnicy.

Jesteśmy pewni, że kluczem do sukcesu są regularne powtórki, testy, umiejętne przekazywanie wiedzy teoretycznej połączone z praktycznymi ćwiczeniami, a także nauka taktyk i trików egzaminacyjnych oraz przybliżenie kursantom struktury egzaminu. Tak też skonstruowany jest nasz program. Wykorzystujemy na nim także metodę bumerangu – raz wprowadzone elementy, będą wracały do ucznia przez cały rok, tak aby utrwalić raz zdobytą wiedzę. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Łódź prowadzimy z trzech obowiązkowych przedmiotów: j. polskiego, matematyki oraz j. angielskiego.

Kursy przygotowujące
do egzaminu ósmoklasisty
Łódź

Zobacz ofertę naszych przedmiotów

Kurs Ósmoklasisty Łódź - wyniki ankiet

Statystki i opinie Rodziców

Jesteśmy przekonani, że zajęcia w Symposio to najlepsze rozwiązanie dla każdego ucznia, który solidnie chce się przygotować do egzaminu. Nie musisz wierzyć nam na słowo – przekonaj się, jakie zdanie na nasz temat wyrazili w ankietach rodzice naszych absolwentów. Procent, to ilość osób, która zgodziła się z podanym stwierdzeniem.

 • 01. Uważam, że moje dziecko, dzięki kursom zdało lepiej egzamin
  0%
 • 02. Zapisałbym dziecko na kurs ponownie
  0%
 • 03. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości kursu
  0%
 • 04. Moje dziecko wracało zadowolone z zajęć
  0%
 • 05. Uważam, że w kontekście egzaminu, dziecko więcej nauczyło się na kursie niż w szkole
  0%
 • 06. Dzięki kursowi w Symposio byłam/em spokojniejsza/y o wyniki
  0%

6 KLUCZY
do najlepszego
kursu dla ósmoklasistów

System 8 KEY EXAM

Nasz autorski program to SUKCES Twojego Dziecka na Egzaminie

Zajęcia w sobotę w jednym bloku

Bez okienek, bez uciążliwych dojazdów, bez stresu

Przystępna cena

O wiele taniej niż na korepetycjach

Małe grupy

Tylko ćwiczenia - żadnych nudnych wykładów

Rozszerzenie wiedzy ze szkoły

Skupiamy się na egzaminie, na to w szkole nie ma czasu

Ekipa Sprawdzonych Nauczycieli

Pracujemy razem od lat - ufamy wszystkim w naszym Zespole

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Łódź organizujemy w formie kursów w niewielkich grupach (w zeszłych latach średnio 6-8 osób w grupie) stacjonarnie, w naszych salach zajęciowych w centrum Łodzi. Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty odbywają się w soboty w blokach, składających się z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Istnieje możliwość zapisania się na dowolną liczbę przedmiotów, jednak większość rodziców zapisuje swoje dzieci na pełen pakiet (3 przedmioty). Kurs ósmoklasisty to dwie godziny lekcyjne pod rząd z jednego przedmiotu.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Kurs ósmoklasisty Łódź

Cennik usług

Kursy ósmoklasisty Łódź w Symposio cechuje mała liczebność grup, szeroki zakres materiału, przyjazna atmosfera podczas zajęć, a także wysoki poziom merytoryczny. Jest to atrakcyjna cenowo alternatywa dla indywidualnych korepetycji. Podane poniżej kwoty obejmują zarówno uczestnictwo Twojego dziecka w zajęciach, jak i wszelkie dodatkowe materiały dydaktyczne, takie jak ćwiczenia, podręczniki czy kserówki – które otrzymuje od nas w cenie kursu.

Oferujemy płatność jednorazową albo w następujących ratach:

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką – otrzymasz od nas 200 PLN bezpośrednio na Twoje konto za każde polecenie
2 godziny tygodniowo

Kurs 8-klasisty
1 przedmiot

375 PLN/msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK 8-klasisty
2 przedmioty

625 PLN/msc (8 rat)

Normalna cena: 750 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK 8-klasisty
3 przedmioty

875 PLN/msc (8 rat)

Normalna cena:1125 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10 RAT 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc, 8 RAT 1 przedmiot 375 PLN/msc; 2 przedmioty 625 PLN/msc; 3 przedmioty 875 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Kurs Ósmoklasisty Łódź - FAQ

Znajomość podstawy programowej realizowanej w szkole może nie wystarczyć do tego, aby uzyskać wysoki wynik egzaminu, który będzie przepustką do wybranej szkoły średniej. W trakcie kursu Twoje dziecko pozna formułę egzaminu, taktyki egzaminacyjne, dzięki czemu na egzaminie ósmoklasisty będzie miało przewagę w stosunku do swoich rówieśników. W szkole nauczyciele nie mają czasu zajmować się konkretnie egzaminem, stąd potrzeba pokazania uczniom jak przełożyć swoją wiedzę (często bardzo wysoką) na wymagania egzaminacyjne.

W ten sposób oszczędzamy jego i Twój czas - przyjeżdżanie do nas na zajęcia parę dni w tygodniu popołudniami... To mogłoby być męczące, godziny w korkach, odwożenie, powroty do domu przed dwudziestą. Lepiej zrobić to raz a dobrze! Odwozisz dziecko w sobotę o 10 i odbierasz za parę godzin. Zaufaj nam, mamy doświadczenie od 2013 roku - to najlepszy wybór.

Oczywiście, że tak – wystarczy poinformować nas o tym podczas zapisu. Pamiętaj też o naszym rabacie – jeśli polecisz nasz kurs do egzaminu dla ósmoklasistów innej osobie, otrzymasz atrakcyjny rabat.

W trakcie trwania kursu można kontaktować się z nauczycielami online.

Nasze kursy do egzaminu po 8 klasie prowadzimy w przyjaznej dla ucznia atmosferze. Formę zajęć przystosowaliśmy do potrzeb i wymagań nastolatków. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak (a zdarza się to wyjątkowo rzadko), ustalimy przyczynę i postaramy się rozwiązać zaistniały problem, a w ostateczności możemy nawet wpłynąć na formę prowadzenia kursu czy nauczyciela.

Kurs ósmoklasisty Łódź prowadzimy w Centrum, w naszych salach zajęciowych w okolicach ul. Piotrkowskiej.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!