Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Łódź

Informacje podstawowe

W Symposio prowadzimy wyjątkowe kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty. Spotykamy się z uczniami stacjonarnie w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi. Dla zapewniania optymalnego komfortu naszym kursantom oraz aby osiągać jak najlepsze efekty, zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach.Pracujemy na podstawie autorskiego systemu nauczania 8 KEY EXAM. Metoda ta powstała na bazie naszego ponad 10-letniego doświadczenia w prowadzeniu kursów ósmoklasity (wcześniej gimnazjalnych). Przez ten czas przygotowaliśmy do egzaminów parę tysięcy uczniów, sprawiając, że osiągali wyniki o wiele lepsze niż ich rówieśnicy.

Jesteśmy pewni, że kluczem do sukcesu są regularne powtórki, testy, umiejętne przekazywanie wiedzy teoretycznej połączone z praktycznymi ćwiczeniami, a także nauka taktyk i trików egzaminacyjnych oraz przybliżenie kursantom struktury egzaminu. Tak też skonstruowany jest nasz program. Wykorzystujemy na nim także metodę bumerangu – raz wprowadzone elementy, będą wracały do ucznia przez cały rok, tak aby utrwalić raz zdobytą wiedzę. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Łódź prowadzimy z trzech obowiązkowych przedmiotów: j. polskiego, matematyki oraz j. angielskiego.

Kursy przygotowujące
do egzaminu ósmoklasisty
Łódź

Zobacz ofertę naszych przedmiotów

Kurs Ósmoklasisty Łódź - wyniki ankiet

Statystki i opinie Rodziców

Jesteśmy przekonani, że zajęcia w Symposio to najlepsze rozwiązanie dla każdego ucznia, który solidnie chce się przygotować do egzaminu. Nie musisz wierzyć nam na słowo – przekonaj się, jakie zdanie na nasz temat wyrazili w ankietach rodzice naszych absolwentów. Procent, to ilość osób, która zgodziła się z podanym stwierdzeniem.

 • 01. Uważam, że moje dziecko, dzięki kursom zdało lepiej egzamin
  0%
 • 02. Zapisałbym dziecko na kurs ponownie
  0%
 • 03. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości kursu
  0%
 • 04. Moje dziecko wracało zadowolone z zajęć
  0%
 • 05. Uważam, że w kontekście egzaminu, dziecko więcej nauczyło się na kursie niż w szkole
  0%
 • 06. Dzięki kursowi w Symposio byłam/em spokojniejsza/y o wyniki
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

6 KLUCZY
do najlepszego
kursu dla ósmoklasistów

System 8 KEY EXAM

Nasz autorski program to SUKCES Twojego Dziecka na Egzaminie

Zajęcia w sobotę w jednym bloku

Bez okienek, bez uciążliwych dojazdów, bez stresu

Przystępna cena

O wiele taniej niż na korepetycjach

Małe grupy

Tylko ćwiczenia - żadnych nudnych wykładów

Rozszerzenie wiedzy ze szkoły

Skupiamy się na egzaminie, na to w szkole nie ma czasu

Ekipa Sprawdzonych Nauczycieli

Pracujemy razem od lat - ufamy wszystkim w naszym Zespole

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Łódź organizujemy w formie kursów w niewielkich grupach (w zeszłych latach średnio 6-8 osób w grupie) stacjonarnie, w naszych salach zajęciowych w centrum Łodzi. Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty odbywają się w soboty w blokach, składających się z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Istnieje możliwość zapisania się na dowolną liczbę przedmiotów, jednak większość rodziców zapisuje swoje dzieci na pełen pakiet (3 przedmioty). Kurs ósmoklasisty to dwie godziny lekcyjne pod rząd z jednego przedmiotu.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad PIĘĆ TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty Łódź

Cennik usług

Kursy ósmoklasisty Łódź w Symposio cechuje mała liczebność grup, szeroki zakres materiału, przyjazna atmosfera podczas zajęć, a także wysoki poziom merytoryczny. Jest to atrakcyjna cenowo alternatywa dla indywidualnych korepetycji. Podane poniżej kwoty obejmują zarówno uczestnictwo Twojego dziecka w zajęciach, jak i wszelkie dodatkowe materiały dydaktyczne, takie jak ćwiczenia, podręczniki czy kserówki – które otrzymuje od nas w cenie kursu.

Jeśli jednorazowa opłata wykracza poza Twoje możliwości finansowe, oferujemy płatność ratalną – w 8 lub 9 ratach.

Aktualne promocje:

 • Niższa cena przy zapisie dziecka na dwa lub trzy przedmioty.
 • Zdecyduj się na jednorazową płatność za kurs z trzech przedmiotów i zaoszczędź 600 PLN w stosunku do kwot podanych poniżej.
 • Rabat 5% za polecenie naszych zajęć innym uczniom – rabat przysługuje polecającemu i polecanemu.
 • Przy jednorazowej płatności za zajęcia z jednego lub dwóch przedmiotów oferujemy 10% zniżki od poniższych kwot.

Możesz skorzystać z kilku rabatów jednocześnie, np. łącząc ofertę promocyjną na trzy przedmioty i jednorazową płatność za zajęcia.

2 godziny tygodniowo

Kurs 8-klasisty
1 przedmiot

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK 8-klasisty
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK 8-klasisty
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!

Najniższa cena z ostatnich trzydziestu dni: dla zajęć z jednego przedmiotu – 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów – 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów – 749 PLN miesięcznie. Zawarte w ofercie i cenniku pojęcia „godzina” lub „godzina lekcyjna” oznaczają jednostkę szkolną (45 minut). 

Pytania i odpowiedzi

Kurs Ósmoklasisty Łódź - FAQ

Znajomość podstawy programowej realizowanej w szkole może nie wystarczyć do tego, aby uzyskać wysoki wynik egzaminu, który będzie przepustką do wybranej szkoły średniej. W trakcie kursu Twoje dziecko pozna formułę egzaminu, taktyki egzaminacyjne, dzięki czemu na egzaminie ósmoklasisty będzie miało przewagę w stosunku do swoich rówieśników. W szkole nauczyciele nie mają czasu zajmować się konkretnie egzaminem, stąd potrzeba pokazania uczniom jak przełożyć swoją wiedzę (często bardzo wysoką) na wymagania egzaminacyjne.

W ten sposób oszczędzamy jego i Twój czas - przyjeżdżanie do nas na zajęcia parę dni w tygodniu popołudniami... To mogłoby być męczące, godziny w korkach, odwożenie, powroty do domu przed dwudziestą. Lepiej zrobić to raz a dobrze! Odwozisz dziecko w sobotę o 10 i odbierasz za parę godzin. Zaufaj nam, mamy doświadczenie od 2013 roku - to najlepszy wybór.

Oczywiście, że tak – wystarczy poinformować nas o tym podczas zapisu. Pamiętaj też o naszym rabacie – jeśli polecisz nasz kurs do egzaminu dla ósmoklasistów innej osobie, otrzymasz atrakcyjny rabat.

W trakcie trwania kursu można kontaktować się z nauczycielami online.

Nasze kursy do egzaminu po 8 klasie prowadzimy w przyjaznej dla ucznia atmosferze. Formę zajęć przystosowaliśmy do potrzeb i wymagań nastolatków. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak (a zdarza się to wyjątkowo rzadko), ustalimy przyczynę i postaramy się rozwiązać zaistniały problem, a w ostateczności możemy nawet wpłynąć na formę prowadzenia kursu czy nauczyciela.

Kurs ósmoklasisty Łódź prowadzimy w Centrum, w naszych salach zajęciowych w okolicach ul. Piotrkowskiej.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!