Czym zajmujemy się w Symposio?

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju stacjonarne kursy maturalne prowadzone w Katowicach przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Nasze 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam opracować idealny program – Matura Key, dzięki któremu zdawalność matury po ukończeniu kursu oscyluje na bardzo wysokim poziomie! Nasi absolwenci mogą poszczycić się wybitnymi wynikami na egzaminie dojrzałości. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie ucznia do egzaminu, ponadto dbamy o jego indywidualne potrzeby. Nasz system nauki to połączenie praktycznych ćwiczeń, teoretycznej powtórki oraz nauki trików i taktyk egzaminacyjnych. Edukatorzy z Symposio korzystają z nowoczesnych i skutecznych metod nauki. Naszym ekspertom zaufało już ponad 2000 osób, teraz przyszła kolej na Ciebie!

Kurs przygotowawczy do matury
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język Polski

Kurs maturalny - język polski

Nasz kurs maturalny z języka polskiego to prawdziwy hit w Sosnowcu, jak i w innych Śląskich miastach. Na kurs podstawowy udają się zwłaszcza absolwenci, którzy nie są pewni swoich sił, nie wiedzą, jak napisać wypracowanie i odczuwają strach przed częścią ustną egzaminu. Udając się na nasze zajęcia, mają możliwość zapoznania się z arkuszami maturalnymi. Nauczyciele udzielają cennych porad i wskazówek. Dzięki nim, bez trudu uzyskasz możliwie jak największą ilość punktów! Na rozszerzony kurs z języka polskiego decydują się uczniowie, których celem jest, dostanie się na, najbardziej oblegane w naszym kraju kierunki. Mowa tutaj między innymi o psychologii czy prawie. Nie ważne, czy Twoim celem jest maksymalny wynik na maturze, czy też tylko jej zdanie, kurs maturalny z języka polskiego doda Ci pewności siebie i znakomicie przygotuje na ten ważny test.

Matematyka

Kurs maturalny matematyka

Matematyka dla wielu osób jest czarną magią. Dla innych jest natomiast źródłem fascynacji i często, to właśnie z nią nasi kursanci wiążą swoją przyszłość. Uzyskanie dobrych wyników na maturze z tego przedmiotu daje możliwość studiowania kierunków ścisłych, czy też związania swojej przyszłości z branżą IT. W Symposio oferujemy kursy na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nie ważne więc, jak dobrze radzisz sobie z matematyką- w każdym przypadku pomożemy Ci ją pokonać i uzyskać wynik, z którego będziesz dumny. Kurs podstawowy obejmuje zadania najczęściej obecne na egzaminach, natomiast rozszerzony zachęca do abstrakcyjnego myślenia i wytężenia mózgu. Zadania na tym poziomie mogą być dla Ciebie wyzwaniem, jednak z czasem sam przekonasz się, jak wiele sposobów może prowadzić do rozwiązania arkusza egzaminacyjnego. Język angielski

Język angielski

Kurs maturalny z języka angielskiego

Nie radzisz sobie z językiem angielskim? Czujesz, że Twoi rówieśnicy lepiej się nim posługują? Wybierz nasz kurs podstawowy z języka angielskiego, który doskonale przygotuje Cię do matury. Musisz uzyskać wysoki wynik na maturze, aby dostać się na wymarzone studia? Kurs w wersji rozszerzonej będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Zajęcia z języka angielskiego są przyjemne, prowadzone w Katowicach przez sympatycznych i profesjonalnych nauczycieli. Nie odczujesz na nich stresu czy presji. Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie to nie tylko szansa na prestiżowe studia. Być może planujesz wyjazd za granicę, czy też chcesz udać się na wakacje do innego kraju? Język angielski jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Stanowi on przepustkę także do rozpoczęcia pracy za granicą, jak i jest szansą na dobrze płatną pracę. Cieszymy się, że nasze kursy dają zdumiewające dobre efekty. Poprawiają waszą pewność siebie i sprawiają, że zaczynacie płynniej posługiwać się językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Biologia

Kursy przygotowawcze do matury biologia

Biologia, tak samo, jak chemia to przedmiot wymagany podczas naboru na takie kierunki w jak np. medycyna, stomatologia czy weterynaria. Słaby wynik na maturze może zaprzepaścić Twoje marzenia. W Symposio proponujemy naukę biologii na poziomie rozszerzonym. Lekcje odbywają się w kameralnym gronie, a więc każdy nasz uczeń może się na nich wykazać. Zajęcia mają charakter ćwiczeniowy. Nie jest to sama teoria, a przede wszystkim zadawanie pytań, analiza, opinie. Nauczyciele skupiają się na takich działach, z których można uzyskać jak najwięcej punktów. Nie musisz więc obawiać się, że przyswoisz wiedzę, która nie będzie miała odzwierciedlenia na arkuszu egzaminacyjnym. Wielu uczestników naszych kursów nie tylko dostało się na wymarzone studia, ale też pracuje już w swoim zawodzie.

Chemia

Kurs maturalny chemia

Jeżeli chcesz dostać się na medycynę czy stomatologię, musisz poradzić sobie na maturze z chemii. Egzamin maturalny z tego przedmiotu to duże wyzwanie. Co zrobić, aby go dobrze zdać? Trzeba wykazać się obszerną wiedzą teoretyczną, ale też biegłością obliczeniową. Nasi doświadczeni nauczyciele wiedzą jednak jakie zagadnienia poruszyć na zajęciach i jakim schematem rozwiązywania zadań się posługiwać. Dzięki cennym radom osiągniesz o wiele lepsze rezultaty od Twoich rówieśników!

Historia

Kursy maturalne historia

Kiedyś z historią na maturze trudno było sobie poradzić. Nawet zdolni uczniowie nie uzyskiwali zbyt dobrych wyników. Dziś jest jednak inaczej. Nie trzeba być kujonem, aby móc cieszyć się ze świetnych wyników maturalnych. Dzięki naszym kursom maturalnym osiągniesz dobre efekty nauki w krótkim czasie i to bez dużego wysiłku! Na lekcjach zapoznasz się ze zjawiskami i wydarzeniami, ponadto przeanalizujesz je, biorąc pod uwagę kontekst społeczny, gospodarczy i kulturowy. Po ukończeniu zajęć nasi kursanci wybierają się często na takie kierunki jak prawo, historia sztuki czy etnologia, a z dostaniem się na studia nie mają najmniejszego problemu!

Geografia

Kursy przygotowawcze do matury geografia

Geografia jest brana pod uwagę w wymaganiach wstępnych np. na studia humanistyczne, społeczne, ale też czasem ścisłe. Kto się na nią decyduje? Zauważyliśmy, że często wybierają ją osoby, które jeszcze nie mają dokładnego planu na swoje życie. Nie wiedzą, którą drogą chcą pójść, ale przy tym nie chcą zamykać żadnych drzwi. Matura z geografii daje wiele możliwości. Jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze rezultaty, zaufaj naszym specjalistom nauki o ziemi.

Fizyka

Kurs przygotowujący do matury fizyka

W szkole nauczyciele nie mają czasu na przygotowanie swoich zdolnych uczniów do matury z fizyki. Samodzielna nauka okazuje się często niewystarczająca. Brak motywacji, złe warunki do pracy czy inne czynniki przeszkadzają w poszerzaniu i systematyzowaniu wiedzy. Właśnie dlatego, dobrą opcją dla uczniów chcących zdawać maturę z fizyki na Śląsku, będzie nasz kurs stacjonarny. Lekcje w kameralnym gronie z najlepszą kadrą nauczycieli- to nasze główne atuty. Co ważne, nasi absolwenci od wielu lat osiągają najlepsze wyniki maturalne na Śląsku. Doceniają też naszą pracę, gdyż Symposio może pochwalić się licznymi nagrodami od najbardziej wymagających maturzystów. Sam przekonaj się, że nasze zajęcia z fizyki są nie tylko skuteczne, ale też niebywale ciekawe!

WOS

Kurs maturalny WOS

WOS to niezwykle popularny przedmiot wybierany przez maturzystów. Wbrew powszechnej opinii, aby go zdać, także wymagane jest odpowiednie przygotowanie. Niestety, ostatnie wyniki egzaminu z WOSu były szokująco niskie, gdyż wynosiły tylko ok. 20%. Jeśli wolisz należeć do grona osób z wysokim wynikiem, zapraszamy do zapisania się na kurs maturalny prowadzony dla mieszkańców Sosnowca w Katowicach. Proponujemy zajęcia w małych grupach, z profesjonalnymi nauczycielami, którzy używają naszego autorskiego programu Matura- Key. To właśnie on odpowiada za skuteczność naszych lekcji. Już dziś zapisz się na zajęcia sam, a może nakłonisz także znajomych z klasy?

Kurs maturalny Sosnowiec

Statystki i opinie uczniów

Dbamy o to, aby nasi kursanci byli zadowoleni z lekcji. Systematycznie przeprowadzamy wśród uczestników zajęć ankiety. Na ich podstawie możemy określić to, czy nasz program Matura-Key jest skuteczny, a cały kurs przebiega dla uczestników w przyjemnej atmosferze. Na wykresie poniżej zapoznasz się z wynikami ankiet.

 • 1 "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 2 "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 3 "Na kursach uczę się innych rzeczy niż w szkole."
  0%
 • 4 "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 5 "Lubię Symposio"
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

To ostatnia prosta w edukacji naszego dziecka – wiemy, że syn niedługo już odleci, pewnie do większego miasta, więc chcieliśmy mu zapewnić takiego pozytywnego kopniaka. Mama jego kolegi z LO poleciła nam zajęcia u was i nie żałujemy. Jak na jego… możliwości, to jesteśmy bardzo zadowoleni. I my, i chyba on też nie mieliśmy strachu o zdanie egzaminu.

Kurs maturalny
p. Krzysztof
Katowice

82 historia, 87 Wos – nic więcej nie dodaję.

Kurs maturalny
Mateusz
Katowice

Zapisałam córkę na biol-chem plus podstawowa matematyka. Wahałam się na, które kursy ją wysłać i zdecydowanie polecam zajęcia w Symposio. Mała grupa, naprawdę dobrzy nauczyciele. Dojeżdżaliśmy aż z Gliwic, ale było warto. Moja córa teraz dostała się na weterynarię w Poznaniu, więc jesteśmy wszyscy zadowoleni. I bardzo wdzięczni za pomoc. Dziękuję!

Kurs maturalny
p. Matylda
Katowice

Zostałam zmuszona do kursów, ale nie wspominam ich źle. Toczyłam z mamą małą wojnę, ale dzięki niej po pierwsze poznałam ekipę naprawdę fajnych ludzi, z innych szkół. Po drugie wiedziałam, że maturę mam zdaną jak w banku, najprostszymi sposobami, tak jak nas uczyli. WIem, że niektórym w naszej grupie nic się nie chciało, a moim zdaniem wystarczyło tylko słuchać.

Kurs maturalny
Julia
Katowice

Kompletnie coś innego. Jestem przekonany, że moje wyniki z matematyki i fizyki rozszerzonej zawdzięczam Symposio. Dostałem się dokładnie na to co chciałem na PW, chciałbym pojechać na staż do Stanów. W każdym razie nie byłbym tutaj gdzie jestem gdyby nie wy. Dziękuję p. Magdalenie z matematyki.

Kurs maturalny
Antek
Katowice

W grupie byłem najmłodszy, bo tylko 3 lata przerwy, ale według mnie, to my wszyscy byliśmy na tym samym poziomie – wielkie ZERO 🙂 Także gratuluję nauczycielom, bo z tego co wiem, wszystkim nam się udało z maturom, z tego zero zrobić taki efekt, że zaliczone. Ja już nie wracam do tego, co nam kazali się uczyć, bo wolałbym zapomnieć – chyba się udaje, ale kursy mogę polecić.

Kurs maturalny dla dorosłych
Kamil
Katowice

Tuż po szkole, dawno temu, wyjechałam do Niemiec bez matury. Młoda byłam, głupia, to i nie myślałam, że to może mi się przydać. A tu po powrocie fajną robotę dostałam, ale niestety szef bezwzględny, tylko warunkowo mnie przyjął i kazał zabierać się za maturę. Kursy w Symposio są pierwsza klasa, bo pierwsza klasa też jest wynik – matura zaliczona i można się dalej rozwijać.

Kurs maturalny dla dorosłych
Beata
Katowice

Wszystko w Symposio na swoim miejscu, zgodnie z obietnicami, dobry pomysł ze zjazdami co drugi weekend. Pomyślane jest to faktycznie tak, żeby tą maturę zaliczyć, a nie żeby jakoś zawalać nas wiedzą. Także moje gratulacje za pomysł i za dobre wykonanie.

Kurs maturalny dla dorosłych
Piotr
Katowice

Co tu gadać? Maturę mogłam zdać paręnaście lat temu, wstyd tylko przed dziećmi, same niedługo będą lepiej niż matka wykształcone. Na kursy wypchnął mnie mój nowy partner, za co jestem mu wdzięczna, bo matura zaliczona, wszystkie przedmioty powyżej 50% a ja się bałam w ogóle czy zrozumiem polecenia. Polecam specjalnie kursy z matematyki z p. Adamem. To złoty człowiek.

Kurs maturalny dla dorosłych
Monika
Katowice

Nie sądziłam, że w moim wieku będę musiała się jeszcze wrócić do szkoły. Niestety, od wszystkich pielęgniarek wymagają teraz studiów, jakby one miały coś zmienić w doświadczeniu. Do tego musiałam zdać maturę a nie wyobrażałam sobie sama się przygotować, stąd znalazłam Symposio. Jestem wam bardzo wdzięczna za rzeczową pomoc, byłam do matury świetnie przygotowana i wszystko się udało. Pozdrowienia

Kurs maturalny dla dorosłych
Bożena
Katowice

Wszystko ok, polecam panią od matematyki i panią od polskiego, dużo lepsze niż te w szkole.

Kurs dla 8-klasistów
Janek
Katowice

87, 91 i 82 – to wyniki mojego dziecka z egzaminu po ósmej klasie. Mówią same za siebie. Z tego co patrzyłam w notatki, w materiały córki, to zdecydowanie zasługa waszych kursów. Nie była przecież złą uczennicą, ale porównując jej wyniki z koleżankami z klasy, to ona wychodzi najlepiej. A tylko ona chodziła dodatkowo na kursy przygotowawcze. Teraz niestety, musi się rozstać ze znajomymi, bo ona dostała się do dobrego liceum, ale takie jest życie. To dla jej dobra 🙂 a Wam w Symposio, w szczególności pani Magdalenie od matematyki bardzo dziękuję za cierpliwość.

Kurs dla 8-klasistów
p. Agnieszka
Katowice

Na pewno lepiej chodzić na zajęcia w Symposio niż w szkole. Najchętniej, to mógłbym w ogóle chodzić, raz w tygodniu ale do Symposio. I tak przecież w tej całej ostatniej klasie chodzi o ten egzamin, więc nie rozumiem, dlaczego nie mogliby z nami w szkole robić tego co tu. Pozdrawiam całą naszą ekipę z polskiego

Kurs dla 8-klasistów
Antek
Katowice

Konkretnie, bez lania wody, wszystko pod punkty, pod procenty. Nie oszukujmy się, jeśli komuś zależy na dobrym wyniku dzieciaka i na miejscu w dobrym LO to nie może liczyć na szkołę. Mój syn dla przykładu nigdy nie widział na oczy wypracowania na polskim! Jak takie dzieci mają dobrze zdawać potem egzamin? Dzięki Symposio wyniki na pewno były dużo lepsze, dziękujemy.

Kurs dla 8-klasistów
p. Piotr
Katowice

I ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone. Jakoś sobie radzimy we dwie, próbuję tez z nią pracować, odrabiać lekcje, ale mam swoją pracę a w domu muszę czasem odpocząć. O kursach dowiedziałam się od koleżanki z pokoju, której syn chodził do was rok wcześniej. Atmosfera na zajęciach bardzo w porządku, efekty na egzaminie – znakomite, a wydatek, mimo że duży, to warty tych pieniędzy.

Kurs dla 8-klasistów
p. Magdalena
Katowice

Byłam chyba ostatnią pielęgniarką bez matury w Poznaniu, wszystkie koleżanki nie dość, że po maturze, to już po studiach albo w trakcie. Obawiałam się trochę tego, no bo jednak w moim wieku to ludzie raczej rezerwują sobie miejsca na cmentarzach a nie zdają maturę. Wszystkie obawy jednak bez potrzeby, kurs jest przemyślany, spotkania zaoczne, program, grupa takich samych osób. Czułam się dobrze i najważniejsze zdałam maturę.

Kurs maturalny dla dorosłych
Anita
Poznań

Dla mnie najważniejsze było, żeby kurs przygotowujący do matury nie przeszkadzał mi w życiu. Mam taką pracę, że potrzebowałem mieć niektóre weekendy wolne – ten system co drugi weekend u was mi idealnie podpasował. Maturę zaliczyłem bez problemu, teraz studia i mogę się dalej rozwijać, więc dziękuję za pomoc.

Kurs maturalny dla dorosłych
Marek
Poznań

Trochę głupio, że maturę zdawałam po swoich własnych dzieciach. To właściwie córka zmotywowała mnie do zapisania na kursy, znalazła mi wszystko w internecie. Przyznam, ze byłam w szoku, że tak dużo osób jest w mojej sytuacji i że są specjalne zajęcia dla dorosłych i tak dobrze zorganizowane. Od początku krok po kroku wszystko było mi wytłumaczone, dostałam informację gdzie mam się zgłosić, zapisać. Sam kurs taki jak się spodziewałam, uczono nas pod maturę, co zrobić żeby po prostu zaliczyć (i może zapomnieć). Moje wyniki z polskiego i angielskiego po 60%, a matma… Matma zaliczona 🙂 I to się liczy

Kurs maturalny dla dorosłych
Marta
Poznań

Bardzo się bałam pierwszych zajęć – czy nie wyjdę na jakąś kretynkę, przecież nic już nie pamiętałam po tylu latach. Okazało się, że wszystko poszło bardzo luźno – nauczyciele rozluźniali od pierwszej chwili, a cała grupa nic nie pamiętała, także nie byłam wyjątkiem. Wszyscy z mojej grupy, z którymi miałam kontakt maturę zaliczyli, czyli skuteczność kursów chyba jest ok. Ja w każdym razie jestem zadowolona – liczy się efekt.

Kurs maturalny dla dorosłych
Anna
Poznań

Nigdy jakoś nie miałam ciśnienia, żeby maturę zdać w terminie, potem wyjechałam do Niemiec – jedno dziecko, drugie, trzecie. Okazało się, że dla urzędu w Niemczech, żeby dostać pieniądze, muszę mieć minimum maturę. Najbliżej było mi wracać do Poznania, co drugi weekend. Dzięki Wam matura zdana! Dziękuję <3

Kurs maturalny dla dorosłych
Laura
Poznań

Dla nas nie liczą się wyniki, tylko żeby nasze dziecko było szczęśliwe. Wyniki są jakie są, pewnie bez kursów byłyby gorsze, ale syn poznał na kursie paru fajnych kolegów, lubił tam chodzić, pewnie czegoś nowego się dowiedział. Uważam, że w życiu powinniśmy kolekcjonować doświadczenia. Kursy u was to na pewno jedno z nich.

Kurs dla 8-klasistów
p. Łukasz
Poznań

Już od paru lat było wiadomo, że Antoni będzie szedł na medycynę, a do tego musiał się dostać do klasy biologiczno-chemicznej, którą dla niego wybraliśmy. Potrzebowaliśmy zatem kursów dla ósmoklasistów, które upewnią nas, że wynik będzie wystarczający. Mogę rekomendować zajęcia w Symposio – Antek wracał z zajęć w dobrym humorze, mimo ze były w soboty, a wyniki okazały się wystarczające pod rekrutację.

Kurs dla 8-klasistów
p. Anna
Poznań

Lubiłam zajęcia z angielskiego i polskiego, z matematyki trochę mniej, ale też nie były takie straszne. Wiedziałam w ogóle od czego zaczynać i o czym pisać. Na polskim pani nauczyła nas, żeby podawać zawsze parę przykładów i robić to co się najlepiej potrafi.

Kurs dla 8-klasistów
Lena
Poznań

Córka uczęszczała regularnie na zajęcia a jej wyniki były bardzo dobre. Uważam niestety, że w dzisiejszych czasach bez dodatkowej pozaszkolnej edukacji nic się nie osiągnie, także jestem pewien, że kurs przygotowujący w Symposio na pewno jej pomógł. Dokładnie tego się spodziewaliśmy – arkusze, zapoznawanie za co dostać punkty, powtórka z podstawówki tego co trzeba. Polecam

Kurs dla 8-klasistów
p. Jacek
Poznań

Kursy dla ósmoklasisty to jest zaskoczenie zeszłego roku szkolnego. Dziecko było kompletnie przez przypadek, znajoma, mama kolegi Kuby w ogóle powiedziała mi o czymś takim. Syn poprawił swoje oceny a także zdobył wynik… Jak na niego bardzo dobry, udało się dostać do liceum, do którego chcieliśmy. Dla mnie to kamień z serca.

Kurs dla 8-klasistów
p. Jagoda
Poznań

Jestem bardzo zadowolony, miałem dwie bliźniaczki na kursach, co prawda z innych przedmiotów, ale każda jest na swoim wybranym kierunku studiów. Ewidentnie to jest zasługa zajęć w Symposio, bo na próbnych egzaminach wyniki były o niebo gorsze. Dziękujemy za cierpliwość szczególnie nauczycielce z matematyki – wiadomo, ale pewnie ona ma same takie beznadziejne przypadki jak moje dwie damy…

Kurs maturalny
p. Marek
Poznań

Moje dziecko zawsze miało wysokie aspiracje, to dziwne, bo staraliśmy się nigdy nie wywierać presji, zawsze w klasie chciała być najlepsze. To może dziwne, ale to ona sama namawiała na kursy maturalne. Ja nie widziałam, żadnych przeciwskazań, nawet porównując finansowo, to przecież mogłabym płacić po 3 tysiące miesięcznie za korepetycje, więc kursy i tak były w dobrej cenie. Wyniki matury miała najlepsze w klasie, nie wiem na ile to zasługa kursów, ale ważne dla mnie, że wracała co tydzień zadowolona z zajęć u Was.

Kurs maturalny
p. Edyta
Poznań

Moja mamuśka miała dla mnie nie lada wyzwanie maturalne. Oprócz zaliczenia szkoły na moje ulubione dopuszczające, chciała jeszcze żebym zdał maturę i chodził na zajęcia z polskiego, matematyki i anglika trzy razy w tygodniu. Okazało się, że kursy w Symposio pomogły mi trochę z bieżącymi zaliczeniami, a jeśli chodzi o maturę – faktycznie skończyło się kompletnie bez stresu, także jestem zadowolony (mimo że wcześniej nie byłem z zajętych popołudni).

Kurs maturalny
Kacper
Poznań

Na kursie z polskiego dowiedziałam się wszystkiego o maturze tak naprawdę od podstaw. Nie wiem jak jest w lepszych liceach ale u mnie nikt nic nie mówił o maturze, a przewinęły mi się trzy nauczycielki. U was dowiedziałam się, że nie ma co się bać błędu kardynalnego, jakich argumentów i przykładów używać w rozprawce oraz jak zawsze robić wypowiedź ustną. Matura zdana bez problemu oraz bez stresu, dzięki 🙂

Kurs maturalny
Amelia
Poznań

Polecam zdecydowanie zajęcia z p. Rafałem z WOSu i historii. Nigdy nie miałem w żadnej szkole takiego nauczyciela – zabawny, z dużą wiedzą, w ogóle nie nudził. Dzięki niemu i dzięki zajęciom zdałem maturę na ponad 70% i robię teraz na studiach to co chcę.

Kurs maturalny
Szymon
Poznań

Najbardziej podobał mi się polski i angielski, matematyka jak to matematyka nie było źle. W grupie z polskiego na początku był jeden chłopak co przeszkadzał, ale nauczycielka sobie jakoś poradziła. W szkole to pewnie przez cały rok się nie uspokoił. Mama mówiła, że jak nie chcę, to nie muszę chodzić, ale mi się dosyć podobało.

Kurs dla 8-klasistów
Natalia
Warszawa

Wiadomo, że jak się chce mieć jakieś efekty, wyniki to trzeba zapłacić. Niestety takie są czasy, że za wszystko trzeba płacić. Do lekarza, prywatnie, edukacja – prywatnie. Przestaliśmy już liczyć na to dziadowskie państwo. A kursy dla ósmoklasistów w Symposio to bądź co bądź dobry pomysł, mój Adam poszedł z kolegą, myślałam, że to będzie klapa, on jest taki niechętny do nauki… Wyniki wszystkich zaskoczyły, od dziadka dostał w prezencie wakacje. Teraz przynajmniej wie, że warto się uczyć.

Kurs dla 8-klasistów
p. Magdalena
Warszawa

Zajęte soboty – nieciekawie. A jeśli chodzi o zajęcia to mogło być gorzej. Na pewno lepiej niż w szkole. Najbardziej fajny chyba angielski, omawialiśmy nawet kiedyś jakieś memy.

Kurs dla 8-klasistów
Mateusz
Warszawa

Nasze dziecko co tydzień wracało z zajęć zadowolone, to dla nas jest nawet ważniejsze niż sam wynik, przecież z perspektywy życia to nie ma żadnego znaczenia. Na pewno robicie to inaczej niż w szkole. Nie muszę mówić, że szkoła budziła w nim raczej smętne uczucia. Z wyników w sumie jesteśmy zadowoleni, ale nie robiliśmy żadnej presji. Nie żałujemy roku syna u was, prawdopodobnie widzimy się w klasie maturalnej…

Kurs dla 8-klasistów
p. Łukasz
Warszawa

Hanna chodziła na zajęcia do Symposio przez cały rok szkolny, dzięki temu – mam wrażenie – podniosła swoje wyniki oraz udało się jej dostać do Liceum im. Klementyny Hoffmanowej – to już taka nasza rodzinna tradycja, bardzo się cieszymy. Zajęcia dokładnie takie jak się spodziewaliśmy, nastawione na wynik, najlepszy rezultat.

Kurs dla 8-klasistów
p. Agnieszka
Warszawa

Wszystko w porządku, matura zdana, w pracy zadowoleni, trochę tylko za długo – po sześć godzin co drugą sobotę, szkoda mi było weekendu. No ale tłumaczyłam sobie, że to moja wina, mogłam zadawać maturę o terminie.

Kurs maturalny dla dorosłych
Barbara
Warszawa

Byłem jednym z trzech facetów w grupie, albo mężczyźni zdawali matury, albo kobitki są bardziej pracowite. A bez żartów, to matura zaliczona z wynikami 50% z każdego przedmiotu, gdzie bałem się najpierw że w ogóle nie ma co podchodzić. Nauczyciele są uspokajający, cierpliwi, wszystko w parę osób. Dzięki za pomoc

Kurs maturalny dla dorosłych
Paweł
Warszawa

Na początku myślałam, że z angielskim poradzę sobie sama, po miesiącu od startu kursu dopisałam się jeszcze na angielski. Mogę polecić WSZYSTKIE przedmioty, wszystkie zajęcia, pracowaliśmy „pod klucz”, żeby zdać maturę. Zajęcia dobrze zorganizowane, w świetnym trybie zaocznym, do pogodzenia z pracą oraz rodziną. Dwa weekendy tygodniowo to jest czas, który każdy może wygospodarować na zdanie matury.

Kurs maturalny dla dorosłych
Katarzyna
Warszawa

Zanim się nie zapisałem na kursy nie wiedziałem niczego, nawet jakie przedmioty mam zdawać. To dzięki żonie, która wypchnęła mnie, znalazła mi w ogóle, że jest coś takiego jak szkoła przygotowująca do matury po latach, wylądowałem na kursach i dostałem informacje co mam robić. Także skłamałbym, że 100% to zasługa Symposio. Raczej 50/50 – druga połowa dla kochanej małżonki.

Kurs maturalny dla dorosłych
Łukasz
Warszawa

Niezdawanie matury w terminie to był duży błąd. Teraz czekało mnie dużo stresu, dużo pracy, zmarnowanego czasu. Oczywiście dzięki wam było jej mniej, było łatwiej, ale jeśli mogę komuś doradzić, to dzieci – zdawajcie maturę w terminie! Nie będziecie musieli zapisywać się na takie kursy 🙂

Kurs maturalny dla dorosłych
Agnieszka
Warszawa

Moja córka chodziła na trzy przedmioty przygotowujące do medycyny. Wyniki 89, 92 i 87, jeszcze marudziła, na który chce uniwersytet. Nie wiem oczywiście na ile to wasza zasługa, ale zajęcia na pewno nie przeszkodziły w dobrym wyniku. Zresztą dziecko kolegi, który go zapisał na kursy też bardzo pozytywnie, tylko że na Politechnikę. Córka była zadowolona.

Kurs maturalny
p. Jacek
Warszawa

Ja uważam, że każdemu się takie kursy przydają, chociażby po to, żeby sobie uświadomić, że nawet jak się myślało że się wie wszystko albo bardzo dużo to nagle w zderzeniu z tym co nauczyciele nam pokazują na zajęciach, okazuje się że jeszcze wiele brakowało. Moim zdaniem, wszystko w porządku, grupa niewielka, nauczyciel w porządku. Najfajniejszy był podział lekcji – mimo, że to aż dwie godziny szkolne, to jakoś to jest tak ujęte, tak się zmieniają różne ćwiczenia, że nie da rady się zmęczyć albo znudzić.

Kurs maturalny
Natalia
Warszawa

Moja ekipa to był polski, angielski i matematyka. Tak przez cały rok się jakoś ślizgaliśmy, uczęszczaliśmy. Ale na pewno też robiliśmy, to na pewno – na kursach się robi. Bo w szkole to raczej się nie robi, powiedzmy sobie szczerze, tylko się jakoś kitra w ostatniej ławce, aby na dopuszczający… Matura jest zdana, a taki był cel, cel osiągnięty, zatem wszystko jest świetnie.

Kurs maturalny
Mateusz
Warszawa

Zapisałam dziecko na kursy przedmaturalne do Symposio i mogę tylko polecić. Wszystkie przedmioty o niebo lepiej niż mogliśmy sobie wyobrazić, nauczycielka od polskiego wręcz groziła pod koniec drugiej klasy, że nie dopuści syna do matury jak tak będzie dalej. Ja go znam, wiedziałam, że w domu nie mam co liczyć na to, że będzie się uczył. Ostatecznie matura zaliczona!

Kurs maturalny
p. Elwira
Warszawa

Byłem w jednym z najlepszych matfizów w stolicy, od dziecka miałem także korki z matematyki, fizyki, więc wyniku na egzaminie byłem więcej niż pewien. Na samym kursie po po pierwsze czas szybko mijał, a wiadomo jak to z fizyką – bywa trudno. Po drugie tematy były jakoś tak omawiane, a potem ćwiczone, że z przyjemnością robiłem nawet to co widziałem. Miałem fajną grupę, naprawdę dobrego nauczyciela. Mój wynik – tak jak myślałem, rewelacja. Ale pewnie gdyby nie Symposio byłby troszkę gorszy 🙂

Kurs maturalny
Kacper
Warszawa

Kurs był inny niż szkoła – było luźniej i ciekawiej. Mówiliśmy tylko o egzaminie po ósmej klasie. Wydaje mi się, że najbardziej pomogło mi z matematyki, zawsze miałam czwórki, a pod koniec roku wyszła mi nawet piątka.

Kurs dla 8-klasistów
Lena
Wrocław

Dowoziłem syna przez cały rok na kursy w Symposio. Według niego samego było warto, bo nie stresował się tak bardzo przed egxaminem i poznał fajne osoby. Nie patrzymy tak bardzo na wyniki, bardziej interesuje nas jego komfort psychiczny, dlatego super, że mogliśmy pomóc mu przejść przez ten trudny czas, ten wyścig szczurów.

Kurs dla 8-klasistów
p. Arkadiusz
Wrocław

Niestety dzisiaj trzeba wydawać dodatkowo pieniądze poza szkołą, żeby dziecko coś potrafiło. Pomijając ten aspekt, że szkoła działa tak jak działa… czyli jak każdy widzi, to jestem bardzo zadowolona, że zapisałam Alę na kursy dla ósmoklasistów. Jej wynik był dużo lepszy niż pozostałych kolegów i koleżanek, a przecież i tak była jedną z lepszych i chodziła do najlepszej klasy w jej roczniku. Córka dzięki wam dostała się do jednego z najlepszych matfizów we Wrocławiu.

Kurs dla 8-klasistów
p. Matylda
Wrocław

Nie wiem dlaczego nie myślałam o maturze jak kończyłam szkołę. Teraz musiałam wydać kasę na kurs, podchodzić do matury z dzieciakami… No trudno, przynajmniej dzięki kursowi w Sympoio nie stresowałam się tak bardzo. Widać, że jest to pomyślane sprytnie, tak żebyśmy zdali maturę. Może niektóre rzeczy są „niepedagogiczne”, bo czytaliśmy streszczenia, oglądaliśmy filmy, niektóre olewaliśmy, ale liczy się efekt – tak też mówili nauczyciele.

Kurs maturalny dla dorosłych
Klaudia
Wrocław

Zapisałyśmy się we dwie koleżanki z jednej firmy – szefostwo wymagało od nas w końcu zrobienia studiów. Jako dwie studentki 🙂 polecamy kursy w Symposio – wymieniałyśmy się opiniami, jak czegoś nie wiedziałyśmy to konsultowałyśmy ze sobą czy z nauczycielem. Do nauczycieli można było w razie co napisać maila, także w tygodniu. Idealny jest rozkład zajęć, eksternistycznie, co drugi weekend. Obie mamy rodziny, dzieci, także to było wszystko do połączenia. Najgorsza matematyka – obie miałyśmy powyżej 50%!

Kurs maturalny dla dorosłych
Aneta
Wrocław

Jak dla mnie wszystko ok. Konkretny plan, konkretne zajęcia. Najważniejsze było bywać na zajęciach, jeśli bywałeś regularnie, to nie było problemu na maturze. Kurs w małej grupie, zawsze dopytywałem jak czegoś nie wiedziałem. Nauczyciele równi, traktowali nas jak dorosłych, nie jak dzieci. Rozumieli, że mamy też swoje obowiązki. Mimo wszystko, cieszę się że mam to wszystko już za sobą, ale za pomoc dziękuję

Kurs maturalny dla dorosłych
Wojciech
Wrocław

Liceum skończyłam 15 lat temu, rok temu próbowałam sama podejść do matury, udało mi się zdać tylko język obcy i to na dwa procent ponad minimum. W tym roku maż wręcz kazał mi pójść na kurs. Wszystko zaliczone! Bez stresu, na spokojnie, wiedziałam że jestem przygotowana. Podobało mi się na kursie w Symposio, że wszystko jest dopasowane do mojego poziomu, to znaczy, że nauczyciele zaczynają wszystko od podstaw. śmiało polecam, biorąc uwagę na moje wyniki to warto

Kurs maturalny dla dorosłych
Barbara
Wrocław

Byłem na 100% pewien, że nie zdam matmy. Moja mama wymyśliła kurs, ale ja już byłem pewien – to nic nie da. Okazało się na kursie, że takich gagatków jak ja jest cała grupa 😀 i że wszyscy mamy podobne problemy. To jest chyba jakiś problemy szkoły, no nie? Że nagle zbiera się cała grupa maturzystów, co się boją matury… No w każdym razie okazało się, nauczyciel nam pokazał jak napisać pod klucz, żeby tak czy siak zdać maturę. i UWAGA!! Wynik na prawdziwej maturze 52%!! Wszyscy w szkoku, trzeba to oblać!

Kurs maturalny
Piotrek
Wrocław

Nie ma czego się doczepić – Matka zadowolona, matura zdana. Po czasie nawet fajnie wspominam moją grupę z WOSu. Wyniki ponad 70% z wszystkich rozszerzeń – chodziłem na polski, Wos i historię. Na zajęciach prawie cały czas ćwiczyliśmy na zadaniach, robiliśmy powtórki. Nauczyłem się jakim „sposobem” podejść do egzaminu, żeby dostać jak najwięcej punktów. Może to obchodzenie systemu, ale jak dla mnie to super.

Kurs maturalny
Maks
Wrocław

Mój syn był tak zwanym „złym uczniem”. Trenował, więc miał duże braki w szkole. Najgorsze było to, że przez to nauczyciele nie dawali nam szans jeśli chodzi o maturę, szczególnie z matematyki, zresztą z polskiego nie było lepiej. Zaczęłam szukać dla niego jakiejś pomocy przedmaturalnej i tak was znalazłam. Nie wiem jakim cudem, ale wszystko się udało! Przed maturą usłyszałam od niego, żebym się nie martwiła, bo tak naprawdę egzamin jest łatwy…

Kurs maturalny
p. Maria
Wrocław

Bardzo podobały mi się zajęcia z polskiego. Z matematyki trochę mniej, ale wiadomo… To matematyka. Mieliśmy fajną grupę, szkoda że już się z nimi nie zobaczę.

Kurs dla 8-klasistów
Kuba
Wrocław

Adam zawsze był bardzo dobry z biologii i chemii, od początku wiedzieliśmy, że będziemy go wysyłać na medycynę. W klasie przedmaturalnej, na jednym z zebrań, nauczycielka zasugerowała nam, że pomimo dobrego poziomu jego biol-chemu – jednego z lepszych we Wrocławiu, najlepsze wyniki, takie gwarantujące rekrutacje, czyli powyżej 90%, osiągają uczniowie, którzy chodzą na dodatkowe zajęcia. Symposio przekonało nas małymi grupami zajęciowymi i formą ćwiczeniowa zajęć. Od razu odrzuciliśmy jakieś wykłady na uniwersystetach, znając naszego syna tylko by tam spał. Syn dostał się na medycynę z sukcesem! Możemy polecić kursy.

Kurs maturalny
p. Aleksandra
Wrocław

Nie ukrywam, że bardzo się bałam i nie chciałam przystępować do matury. W końcu minęło już 8 lat. Niestety w pracy postawili mi wymóg – albo zdam maturę i zacznę studia, albo awans dostanie ktoś inny. Zdecydowałam się na Symposio, dlatego, że tylko u nich znalazłam w ofercie coś przeznaczonego specjalnie dla osób takich jak ja – z długoletnią przerwą. Nie żałuję ani złotówki i ani chwili. Maturę zdałam z wszystkich przedmiotów z dużym zapasem punktów. Dziękuję!

Kurs maturalny dla dorosłych
Małgorzata
Wrocław

Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak kursy dla ósmoklasistów. Znalazłam was z polecenia mojej koleżanki. Syn wracał z każdych zajęć w dobrym humorze, a wyniki, które zdobył nas więcej niż satysfakcjonują. Mogę zatem polecić zajęcia w Centrum Edukacyjnym Symposio.

Kurs dla 8-klasistów
Patrycja
Wrocław

Jak przyszedłem na kurs nie wiedziałem kompletnie niczego o maturze. Na kursie pierwszy raz zobaczyłem jak to będzie wyglądało. Gdzieś po dwóch-trzech miesiącach przestałem się pierwszy raz bać, że nie zdam. Potem czułem się jeszcze pewniej. Po wynikach moja mama żartowała, że jakby wiedziała, że tak dobrze mi pójdzie, to zapisałaby mnie na rozszerzenie…

Kurs maturalny
Wiktor
Wrocław
Poprzedni
Następny

6 KLUCZY
do najlepszego kursu maturalnego

Matura Key

Nasz wyjątkowy program kursów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do zajęć indywidualnych

Kursy maturalne w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia i praktyka, żadnych wykładów

Kontakt online z nauczycielem

Przez cały dzień, 7 dni w tygodniu

Fajni nauczyciele, fajne grupa

Bez przynudzania, żadnego boomerstwa

Bezpłatne Powtórki Przedmaturalne

Z wszystkich przedmiotów, bez dodatkowych kosztów!

Kursy z języka polskiego, angielskiego i matematyki dostępne są w wersji podstawowej i rozszerzonej, a pozostałe zajęcia tylko w formie rozszerzonej. Zajęcia odbywają się w centrum miasta miasta raz w tygodniu, po południu od poniedziałku do piątku albo w soboty (trwają 90 min). To Ty wybierasz najlepszy dla Ciebie termin. Zapisz się na dowolną liczbę przedmiotów, przy większej ilości otrzymasz zniżkę!

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad 2000 osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej prezentujemy cennik naszych kursów maturalnych w sezonie 23/24

Cennik kursu maturalnego

Proponujemy zajęcia w niewielkich grupach, po ok. 6-8 uczestników. Dbamy o jakość naszych usług, ponadto zapewniamy wszelkie materiały w cenie kursu. Zapoznaj się z naszym dokładnym cennikiem. Jak sam się przekonasz, nasze ceny są niebywale atrakcyjne. Z pewnością będą one korzystniejsze od drogich, indywidualnych korepetycji. Ze względu na dosyć trudną sytuację ekonomiczną, proponujemy nie tylko jednorazowe płatności za kursy, ale także te w formie rat. Oprócz tego proponujemy też zniżki i promocje. Możesz liczyć na niższe ceny kursu, jeśli zapiszesz się drugi czy trzeci przedmiot. Ponadto uzyskasz rabat w wysokości 10%, jeżeli zdecydujesz się na jednorazową płatność za kurs. Twoi znajomi także chcą otrzymać wsparcie w przygotowywaniach do matury? Zachęć ich do zapisania się na nasze zajęcia, a Ty i nowy kursant otrzymuje rabat w wysokości 5%.

2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

599 PLN / msc (8 rat)

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż „MEDYCYNA”

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Wycena!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10% PLN. Najniższa cena w ciągu ostatnich trzydziestu dni – dla zajęć z jednego przedmiotu 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów 749 PLN miesięcznie. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Zobacz, czy nie odpowiemy poniżej

Posiadamy 10 lat doświadczenia w nauczaniu absolwentów przygotowujących się do matury. Zdobyliśmy zaufanie wielu maturzystów, którzy dzięki nam dostali się na wymarzone studia. Kursy maturalne są dla Ciebie szansą na lepsze wyniki, prestiżowe studia, a tym samym dobrze płatną pracę, z której będziesz usatysfakcjonowany.

Bo to coś innego niż zwykłe zajęcia w szkole. U nas nie ma nudy, presji, niepotrzebnego stresu. Jest za to duża dawka solidnej wiedzy i jasnych wskazówek, które pomogą Ci zdać maturę jak najlepiej.

Nasi edukatorzy to ludzi zaangażowani, mający za sobą wieloletnią pracę z młodzieżą, którzy do każdego ucznia podchodzą w indywidualny sposób.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!