Czym zajmujemy się w Symposio?

Zapraszamy na nasze kursy przygotowujące do matury z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, chemii, fizyki, biologii, geografii i WOS-u. Proponujemy swoim kursantom wyjątkowe zajęcia prowadzone w trybie stacjonarnym w niewielkiej grupie, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Grono nauczycieli przedmiotowych z najlepszymi kompetencjami zawodowymi korzysta z naszego unikalnego programu- Matura Key. W ciągu wieloletniej pracy zawodowej (działamy od 2013 roku) opracowaliśmy do perfekcji system, który rzeczywiście się sprawdza! Stanowi on połączenie teoretycznej powtórki, praktycznych ćwiczeń egzaminacyjnych oraz nauki trików i taktyk, które przydadzą się na maturze. Dzięki nam, na egzaminie dojrzałości osiągniesz zdumiewająco dobre rezultaty, bez konieczności poświęcania większości swojego wolnego czasu na naukę. Z nami z łatwością zdasz maturę z każdego przedmiotu! Zaufaj Symposio, tak jak zrobiło to już ponad 2000 absolwentów.

Kurs przygotowawczy do matury
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język Polski

Kurs maturalny - język polski

Myśl o maturze z języka polskiego, budzi w Tobie niepokój? Przeraża Cię długa lista obowiązkowych lektur, a egzamin ustny przyprawia Cię o zawrót głowy? Oto nasza propozycja, czyli kurs stacjonarny z języka polskiego dla mieszkańców Bytomia. Poznaj bliżej naszą ofertę, a z pewnością rozwiążesz swoje problemy. Kurs prowadzimy na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dzięki naszym zajęciom doskonale przygotujesz się do matury z języka polskiego, nadrobisz braki w wiedzy i zapoznasz się z wymaganiami oraz kluczem egzaminacyjnym. Nie wiesz, od czego zacząć naukę, potrzebujesz dokładnego planu i przewodnika po języku polskim? Dobrze się składa, nasi nauczyciele w prosty i przystępny sposób przekażą niezbędną wiedzą, korzystając z naszego autorskiego programu Matura Key, który jest sposobem na szybkie zdanie matury. Kurs maturalny z języka polskiego prowadzony dla mieszkańców Bytomia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, która dzięki niemu uzyskuje wysoką ocenę na egzaminie i dostaje się na wymarzone studia humanistyczne.

Matematyka

Kurs maturalny - matematyka

W kursie maturalnym z matematyki podstawowej każdy temat omawiamy w sposób prosty oraz zrozumiały. Wiemy dobrze, że nie każdy musi dobrze radzić sobie z królową nauk. Wszystkie zagadnienia tłumaczymy na konkretnych przykładach, przez co zrozumienie nawet skomplikowanego materiału stanie się dla Ciebie dużo łatwiejsze. Co ważne, zapewniamy stały dostęp do materiału. Sięgniesz po nie w każdej, dowolnej chwili. Chcesz zdać maturę z matematyki i o niej zapomnieć? A może zależy Ci na jak najlepszym wyniku? Dla pasjonatów matematyki, którzy chcą dostać się na wymagające studia ścisłe, proponujemy kurs w wersji rozszerzonej. W każdym przypadku nasz kurs maturalny z matematyki będzie strzałem w dziesiątkę! Podczas lekcji rozbudzamy u kursantów twórcze myślenie, zachęcamy do nieszablonowego podejścia i staramy się zaciekawić naszych uczniów matematyką. Pokazujemy, że wbrew powszechnemu przekonaniu, matematyka nie musi być wcale taka straszna! Dołącz do nas i zmaksymalizuj swoje szanse na wysoki wynik na maturze!

Język angielski

Kurs maturalny z języka angielskiego

Kurs maturalny z języka angielskiego to bez wątpienia jedna z najprzyjemniejszych propozycji. Zapomnij o schemacie nauki, który znasz ze szkoły. U nas przyswoisz nowe zagadnienia i nauczysz się płynnie mówić w tym języku obcym i to wszystko bez stresujących ocen, presji czy nieuprzejmości. Pamiętaj, że najlepsze uczelnie w naszym kraju wymagają często zdania matury rozszerzonej z języka angielskiego. Nasz kurs może więc otworzyć Ci drzwi na wymarzone studia, jak i do imponującej kariery. Podniesiesz swój poziom językowy, co da Ci też wiele innych korzyści. Nie tylko uzyskasz dobry rezultat na maturze, ale język angielski przyda Ci się także w codziennym życiu.

Biologia

Kursy przygotowawcze do z biologii

Z myślą o kursantach przygotowujemy do egzaminów na podstawie wytycznych CKE. Nauczymy Cię rozumieć biologię i myśleć logicznie, zamiast bez sensu uczyć się samych suchych faktów. Z nami nauczysz się formułować odpowiedzi pod klucz maturalny, zwiększając swoją szansę na wyjątkowo dobre wyniki maturalne. Nasi nauczyciele koncentrują się zwłaszcza na tych działach, z których można uzyskać jak najwięcej punktów na egzaminie. Masz problem z jakimś tematem? Wykładowcy przeprowadzający kursy dbają o to, aby dokładnie wyjaśnić wszelkie zagadnienia, które sprawiają kursantom trudności. Nasi absolwenci nie tylko kończą medycynę, ale też pracują w swoim zawodzie. Z nami osiągniesz swój cel! Dostaniesz się na wymarzone studia na kierunku medycyna, weterynaria czy stomatologia, a w naukę nie włożysz wiele wysiłku!

Chemia

Kurs maturalny - chemia

Chemia to przedmiot budzący skrajne emocje, jedni ją kochają- a inni nienawidzą. Bez wątpienia jest ona jednym z trudnych przedmiotów, a przy tym okazuje się niezbędna podczas rekrutacji na medyczne kierunki. Egzamin maturalny z chemii wymaga od absolwenta ogromnej wiedzy oraz biegłości obliczeniowej. Nasi nauczyciele podczas zajęć skupiają się zwłaszcza na zadaniach egzaminacyjnych i analizie konstrukcji arkusza. Mają wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Statystyki nie kłamią, po naszym kursie większość osób zdaje ze świetnym wynikiem maturę z chemii i dostaje się na wybrane przez siebie studia.

Historia

Kursy maturalne - historia

Odpowiednie przeszkolenie na naszych kursach pozwala na osiągnięcie zdumiewająco dobrych wyników na maturze, bez ogromnego wysiłku. Historia to nie tylko daty, miejsca, których wystarczy uczyć się na pamięć. Aby zdać z niej egzamin, niezbędne okazuje się logiczne myślenie. Grupy historyczne liczą sobie niewiele osób, co jest dodatkowym atutem kursów. Mała ilość osób uczęszczających na lekcje wiąże się z tym, że nauczyciel może podejść indywidualnie do każdego ucznia. Oczywiście, zwiększa to szansę na maksymalny wynik maturalny. Na lekcjach przeanalizujemy wydarzenia w kontekście społecznym, gospodarczym czy kulturowym i zapoznamy Cię z konstrukcją arkusza egzaminacyjnego. Nie ważne, czy chcesz wybrać się na taki kierunek jak etnologia, historia sztuki czy prawo, jeżeli celujesz w jak najlepszy wynik na maturze- my Ci w tym pomożemy!

Geografia

Kursy przygotowawcze do matury - geografia

Kursy przygotowawcze do matury z geografii prowadzone są przez osoby zafascynowane nauką o ziemi. Ich pasja udzieli się także Tobie. Na lekcji każdy temat zostanie dokładnie wyjaśniony na prostych i omówionych w sposób zrozumiały przykładach. Dzięki kursowi Symposio bez trudu dostaniesz się na studia społeczne czy humanistyczne. Zależy Ci na wyniki matury, z którego będziesz dumny? Zapisz się na nasz kurs maturalny z geografii i zdaj egzamin na najwyższym poziomie!

Fizyka

Kurs przygotowujący do matury - fizyka

Od wyników matury z fizyki w dużej mierze może zależeć to, czy dostaniesz się na wybrane studia. Nasz kurs maturalny przygotuje Cię do matury zgodnie z najnowszymi wymaganiami CKE. W Symposio stawiamy przede wszystkim na efektywność nauki, natomiast zajęcia pokrywają 100% wiedzy niezbędnej na maturze. Nasz autorski program Matura Key uwzględnia idealne proporcje pomiędzy powtórką teoretyczną a ćwiczeniami na zadaniach egzaminacyjnych. Z nami z łatwością zdasz maturę z fizyki i to na wysokim poziomie, nie wkładając w naukę wiele swojego wysiłku.

WOS

Kurs maturalny - WOS

Wybierając, nasz kurs maturalny z WOS zyskujesz pewność, że będziesz odpowiednio przygotowany do egzaminu. Na zajęciach nauczyciele wyjaśnią każdy z tematów na prostych, omówionych szczegółowo przykładach. Stacjonarne zajęcia dają możliwość kontaktu z wykwalifikowanymi edukatorami, którzy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Na kursie skupiamy się zwłaszcza na zagadnieniach, które od lat powtarzają się na maturach. Znamy pewne triki i sposoby na to, abyś uzyskał jak największą ilość punktów. Zaufaj więc naszym specjalistom, a pomożemy Ci skutecznie przygotować się do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie.

Kurs maturalny Bytom

Statystki i opinie uczniów

Dbamy o jak najlepszą jakość naszych usług. Właśnie dlatego regularnie przeprowadzamy ankiety wśród uczestników naszych kursów. Chcemy znać ich zdanie i wciąż udoskonalać naszą ofertę. Sam przekonaj się co inni absolwenci sądzą o Symposio!

 • 1 "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 2 "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 3 "Na kursach uczę się innych rzeczy niż w szkole."
  0%
 • 4 "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 5 "Lubię Symposio"
  0%

6 KLUCZY
do najlepszego kursu maturalnego

Matura Key

Nasz wyjątkowy program kursów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do zajęć indywidualnych

Kursy maturalne w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia i praktyka, żadnych wykładów

Kontakt online z nauczycielem

Przez cały dzień, 7 dni w tygodniu

Fajni nauczyciele, fajne grupa

Bez przynudzania, żadnego boomerstwa

Bezpłatne Powtórki Przedmaturalne

Z wszystkich przedmiotów, bez dodatkowych kosztów!

Nasze kursy maturalne mają charakter warsztatów ćwiczeniowych. To nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Skupiamy się na zagadnieniach, które od lat pojawiają się na maturach. Zajęcia prowadzimy w ścisłym centrum miasta, zapraszamy więc uczniów z tego miasta, jak i okolic. Bez trudu dojedziesz do naszej placówki. Lekcje trwają 90 minut i odbywają się w kameralnych grupach. Dzięki temu wysoce wykwalifikowani nauczyciele zwracają uwagę na indywidualne potrzeby każdego ucznia i mogą poświęcić mu odpowiednią ilość czasu.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej prezentujemy cennik naszych kursów maturalnych w sezonie 23/24

Cennik kursu maturalnego

Dbamy o to, aby cena naszych kursów była adekwatna do ich jakości. Stawiamy więc na wykwalifikowaną kadrę z zapałem do działania oraz kameralny charakter zajęć. W cenie znajdują się też wszelkie materiały, które przydadzą Ci się do zdania matury. Nasze kursy są gwarancją sukcesu! Wypadają też o wiele korzystniej, porównując z ceną prywatnych korepetycji. Proponujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wygodne formy płatności. Umożliwiamy rozłożenie kursu na raty (8- do 9 rat), co ze względu na wysoką inflację jest znakomitym rozwiązaniem. Dla naszych absolwentów przygotowaliśmy także ciekawe promocje i zniżki: Zapłać za kurs w jednej wpłacie, a otrzymasz rabat w wysokości 10%, Poleć nasze kursy Symposio, a dostaniesz rabat w wysokości 5% dla Ciebie oraz nowego kursanta.

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką – otrzymasz od nas 200 PLN bezpośrednio na Twoje konto za każde polecenie
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

300 PLN/msc (10 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

PROMO
499 PLN / msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

PROMO
699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

499 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Wycena!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10 RAT 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc, 8 RAT 1 przedmiot 375 PLN/msc; 2 przedmioty 625 PLN/msc; 3 przedmioty 875 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Zobacz, czy nie odpowiemy poniżej

Nasze zajęcia to nie nudne wykłady, prowadzone przez wypalonych już nauczycieli. Każdy kurs motywuje do pracy, prezentuje wiedzę w przystępny sposób, angażuje ucznia. Mamy duże doświadczenie i zatrudniamy jedynie najlepszych nauczycieli. Co ważne, nasz autorski program Matura Key daje gwarancję wybitnych rezultatów na maturze!

Gwarantujemy Ci zawsze interesujące spotkaniu oraz jasny i "żywy" przekaz wiedzy. U nas uczysz się w przyjemnych warunkach, bez stresu i presji. Zajęcia prowadzą nieprzeciętni nauczyciele i nie przypominają one tych w szkole.

Nasi wykładowcy to ludzie z powołaniem i pasją, wyróżniający się znakomitymi umiejętnościami dydaktycznymi. Zapewnią ci merytoryczną wiedzę i wsparcie, na każdym etapie nauki. W sposób nowoczesny i skuteczny pomogą Ci uzyskać jak najlepszy wynik na maturze.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!