Czym zajmujemy się w Symposio?

Zapraszamy na nasze unikalne kursy przygotowujące do matury, prowadzone w trybie stacjonarnym. Proponujemy spotkania w małych grupach, które odbywają się zawsze w przyjemnej atmosferze. Duże doświadczenie pozwoliło nam stworzyć perfekcyjną formułę, stanowiącą optymalne połączenie praktycznych ćwiczeń, teoretycznej powtórki oraz taktyk i trików egzaminacyjnych. Nazwaliśmy ją- Matura Key. Dzięki niej, w łatwy i komfortowy dla siebie sposób przygotujesz się do tego najważniejszego w życiu egzaminu i go zdasz na wysokim poziomie. Kurs obejmuje przygotowanie zarówno do egzaminu pisemnego, jak i ustnego. Nasi kursanci będą podzieleni na grupy według planowanego poziomu zdawania egzaminu maturalnego. Na zajęciach nauczyciele przekazują tylko przydatną wiedzę, ponadto ćwiczą z kursantami niezbędne umiejętności, wykorzystując przy tym maksymalnie czas i używając sprawdzonych, skutecznych środków dydaktycznych. Naszym celem jest zainteresowanie maturzystów wiedzą i przedstawienie jej w sposób łatwy do zrozumienia oraz ciekawy. Nie zanudzimy Cię teorią! Z naszych kursów skorzystało już ponad 2000 uczniów. Teraz kolej na Ciebie!

Kurs przygotowawczy do matury
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język Polski

Kurs maturalny - język polski

Stresujesz się myślą o zbliżającej się wielkimi krokami maturze z języka polskiego? Obawiasz się egzaminu ustnego? Wypracowania? A może zbyt dużej ilości obowiązkowych lektur? Nasz kurs z języka polskiego pomoże Ci przygotować się na ten egzamin, uwzględniając wszystkie jego części. Zajęcia stacjonarne prowadzimy na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Za ich pomocą świetnie poradzisz sobie z częścią pisemną i ustną, nadrobisz braki w wiedzy oraz nabierzesz przydatnych umiejętności. Co ważne, nauczyciele zapoznają Cię z wymaganiami i kluczem egzaminacyjnym. Specjalnie wyselekcjonowani przez nas edukatorzy przekażą Ci wiedzę w sposób przystępny, używając do tego skutecznego programu Matura Key. Kurs maturalny z języka polskiego to jeden z „bestsellerów”. Jeżeli planujesz dostać się na studia humanistyczne, nasz kurs może okazać się kluczem do sukcesu!

Matematyka

Kurs maturalny matematyka

Matematyka bez wątpienia przydaje się w życiu codziennym. Przedmiot ten jest jednak często powodem ogromnego stresu. Nie każdy sobie z nim radzi. Właśnie takim osobom, dedykowany jest nasz kurs stacjonarny przygotowujący do matury z matematyki. Zajęcia skupiają się na najważniejszych zagadnieniach, które od lat występują na kartach egzaminacyjnych. Zapisując się na kurs, możesz więc mieć pewność, że otrzymasz od nas przydatną wiedzę i konkretne wskazówki dotyczące tego, jak zdać nielubiany przez Ciebie przedmiot. W naszej ofercie jest także kurs maturalny z matematyki w wersji rozszerzonej. To propozycja dla tych, którzy muszą wykazać się na maturze, gdyż to właśnie od jej wyniku będzie zależało to, czy dostaną się na wybrane studia. Naszych kursantów uczymy odpowiednich strategii egzaminacyjnych, stosując nowoczesne metody nauki, o udowodnionej skuteczności. Z nami nie tylko zdasz egzamin, ale będziesz też zadowolony z jego wyniku!

Język angielski

Kurs maturalny z języka angielskiego

Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu biegłym to absolutna podstawa we współczesnym świecie. Jeśli masz z nim problemy, chcesz utrwalić wiedzę, poszerzyć ją i zwiększyć swoją pewność siebie na egzaminie- nasz kurs przygotowawczy będzie idealną opcją. Ukończenie go da Ci możliwość uzyskania zdumiewająco dobrych rezultatów, a tym samym dostania się na wymarzone studia. Zajęcia z języka angielskiego to nie nudna nauka, a sama przyjemność! Lekcje prowadzone są przez doświadczonych i empatycznych nauczycieli. Będą dla Ciebie motywujące i ciekawe, co ważne, nie odczujesz na nich stresu czy presji. Pamiętaj, że język angielski przyda Ci się nie tylko w celu dostania się na dany kierunek studiów. Pomoże Ci też wyróżnić się na rynku pracy. Ponadto przydaje się w komunikacji, na zagranicznych wakacjach czy w mediach społecznościowych. Nasi kursanci z każdą kolejną lekcją coraz płynniej porozumiewają się w języku obcym i są pewniejsi siebie, z czego jesteśmy dumni.

Biologia

Kursy przygotowawcze do matury biologia

Twoim celem są studia medyczne, stomatologiczne czy weterynaryjne w Śląskim mieście? Pamiętaj, jak ważne okażą się dla Ciebie wyniki maturalne z biologii. Podczas naboru są one brane pod uwagę, tak samo, jak wyniki egzaminu z chemii. Nie wierzysz w swoje umiejętności i boisz się, że Twoja wiedza nie jest kompletna? Zapraszamy na kursy maturalne z biologii, na których uczymy łączenia i kojarzenia faktów czy wyciągania wniosków. Dla nas ważne jest rozumienie biologii, a nie same nudna informacje. Oferujemy przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, zachęcając uczestników do aktywnego brania w nich udziału. Kładziemy nacisk zwłaszcza na analizę zadań maturalnych oraz autorskich. U nas rozwiejesz swoje wątpliwości, zadasz pytania, przeprowadzisz solidną powtórkę i uporządkujesz swoją wiedzę.

Chemia

Kurs maturalny chemia

Czy chemia jest trudnym przedmiotem? Tak, z naszych obserwacji możemy to potwierdzić. Niestety, uzyskanie dużej ilości punktów na maturze z chemii jest koniecznością, zwłaszcza w przypadku kierunków medycznych. Z nami uzyskasz solidną podstawę i nabierzesz się biegłości obliczeniowej. Te dwa kluczowe czynniki pozwolą Ci uzyskać zadowalające wyniki na maturze z chemii. Omawiany materiał przedstawiamy w prosty i zrozumiały spokój. Podstawą naszych zajęć jest zwłaszcza praktyka, czyli wykonywanie zadań egzaminacyjnych i analiza konstrukcji arkusza. Ponadto korzystamy z różnorodnych narzędzi dydaktycznych o potwierdzonej skuteczności. Skorzystaj z naszych porad i długoletniego doświadczenia. Przekonaj się, że chemia nie jest wcale tak straszna, a osiągnięcie doskonałych wyników na maturze z niej jest możliwe!

Historia

Kursy maturalne historia

Zachęcamy do zapisania się na nasz kurs maturalny z historii. Przedmiot ten od wielu lat sprawia maturzystom niebywałe problemy. Aby podejść do egzaminu i cieszyć się z dobrego rezultatu, nie wystarczy bowiem wykucie na pamięć pewnych informacji. Trzeba wykazać się konkretnymi umiejętnościami, logicznym myśleniem. Świetnym wsparciem w przygotowaniach do matury jest kurs Symposio. Nasi nieprzeciętni edukatorzy prowadzą zajęcia w niewielkich grupach, dbając o komfort absolwentów. Podczas zajęć przeanalizujesz arkusze egzaminacyjne i dowiesz się, jakie zagadnienia z pewnością pojawią się na maturze z historii. Stawiamy tylko na praktyczne i przydatne informacje, bez zbędnego przynudzania!

Geografia

Kursy przygotowawcze do matury geografia

Geografia jest uznawana za przedmiot z pogranicza. Bierze się ją pod uwagę podczas rekrutacji na studia humanistyczne, ale czasem też ścisłe. Uczniowie decydują się właśnie na maturę z geografii, na przykład w sytuacji, kiedy nie wiedzą jeszcze jak pokierować swoją edukację, a nie chcą zamykać sobie żadnej drogi. Dlaczego warto wybrać właśnie kurs Symposio? Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu do matury w zakresie nauki o Ziemi. Gwarantujemy, że nauka geografii może być doskonałą zabawą. Arkusze zawsze przygotowywane są w identyczny sposób, co znacznie ułatwia pracę z absolwentami i pomaga im uzyskiwać coraz lepsze rezultaty.

Fizyka

Kurs przygotowujący do matury fizyka

Fizyka jest ściśle powiązana z matematyką. Wiele osób twierdzi, że są to dwie siostry. Przygotowanie do matury z fizyki warto rozpocząć jak najwcześniej, zwłaszcza ze względu na to, że nie jest to łatwy przedmiot. W tym procesie pomoże właśnie kurs stacjonarny dla mieszkańców Chorzowa, prowadzony przez wykwalifikowanego edukatora. Lekcje w kameralnym, gronie, z wyjątkowym nauczycielem z pasją- to sposób na sukces! Jeżeli chcesz zdać maturę z fizyki na Śląsku i dostać się na wybrany kierunek ścisły, nasz kurs będzie idealnym wyborem.

WOS

Kurs maturalny WOS

WOS to chętnie wybierany przez maturzystów przedmiot. Od absolwentów wymaga sporej wiedzy na różnorodne tematy z otaczającego nas świata. Osoby decydujące się na egzamin z wiedzy o społeczeństwie powinny być dobrze zaznajomione z aktualnymi problemami politycznymi i społecznymi. Uczniom nie mogą być też obce: prawo samorządowe, historia najnowsza i działalność organizacji międzynarodowych. Jeżeli celujesz w maksymalny wynik na maturze z WOSU, skorzystaj z naszego wsparcia. Zgłoś się sam lub ze znajomymi, zapraszamy!

Kurs maturalny

Statystki i opinie uczniów

Co roku przeprowadzamy badania skuteczności oraz efektywności naszych kursów. Jak wskazują wyniki, nasi absolwenci z powodzeniem zaliczają egzaminy podstawowe i rozszerzone z licznych przedmiotów. Ponadto, jak widać, są oni zadowoleni z naszych usług.

 • 1 "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 2 "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 3 "Na kursach uczę się innych rzeczy niż w szkole."
  0%
 • 4 "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 5 "Lubię Symposio"
  0%

6 KLUCZY
do najlepszego kursu maturalnego

Matura Key

Nasz wyjątkowy program kursów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do zajęć indywidualnych

Kursy maturalne w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia i praktyka, żadnych wykładów

Kontakt online z nauczycielem

Przez cały dzień, 7 dni w tygodniu

Fajni nauczyciele, fajne grupa

Bez przynudzania, żadnego boomerstwa

Bezpłatne Powtórki Przedmaturalne

Z wszystkich przedmiotów, bez dodatkowych kosztów!

Oferujemy kursy stacjonarne dla mieszkańców Chorzowa, prowadzone w małych, kameralnych grupach. Nasi uczniowie zdobywają wiedzę w komfortowych warunkach, udzielając się na zajęciach i zadając pytania. Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku lub w soboty i trwają 90 min. Przygotowujemy do matury pisemnej oraz egzaminów ustnych, a nasze lekcje obejmują zakres egzaminów w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Dzięki temu zyskasz gwarancję najlepszego przygotowania do egzaminów, których wyniki pozwolą Ci kontynuować edukacyjną drogę na najlepszych uczelniach wyższych. Chcesz przygotować się do matury z kilku przedmiotów? Nie ma problemu, możesz zapisać się na dowolną ilość kursów, otrzymują w ten sposób atrakcyjne rabaty.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej prezentujemy cennik naszych kursów maturalnych w sezonie 23/24

Cennik kursu maturalnego

Naszym celem jest zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy jakością naszych usług a ceną. W cenie kursu znajdują się wszelkie materiały dydaktyczne. Dbamy o to, aby z naszych zajęć mogło skorzystać jak najwięcej absolwentów. Właśnie z myślą o nich proponujemy atrakcyjne ceny lekcji, których płatność można rozłożyć na wygodne raty. Ponadto znajdziesz u nas promocje i zniżki. Zapłać za kurs od razu pełną kwotę, a otrzymasz rabat w wysokości 10%. Zaproś znajomych do Symposio, a otrzymacie 5% rabatu.

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką – otrzymasz od nas 200 PLN bezpośrednio na Twoje konto za każde polecenie
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

300 PLN/msc (10 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

PROMO
499 PLN / msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

PROMO
699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

499 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

599 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Wycena!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Zobacz, czy nie odpowiemy poniżej

Masz dość monotonnej, długiej nauki, która nie przynosi efektów? Na nasze zajęcia warto uczestniczyć z lenistwa! Zapisując się na kurs Symposio maturę zdasz w prosty sposób, bez dużego nakładu pracy, czasu oraz nadmiernego stresu.

Zajęcia u nas całkowicie odbiegają od lekcji w szkole. Korzystamy z innowatorskiego systemu Matura-Key. Wiemy, że nasz program jest skuteczny i spełnia oczekiwania absolwentów. Mamy więc pewność, że przypadnie do gustu także Tobie!

W ciągu 10 lat naszej działalności stworzyliśmy zaufaną bazę nauczycieli. Tworzą ją osoby kompetentne z ogromnym doświadczeniem, ale też odpowiednim podejściem do uczniów. To osoby z pozytywną energią, które w ciekawy sposób prowadzą swoje zajęcia.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!