Czym zajmujemy się w Symposio?

Jeżeli Twoim celem jest zdać egzamin maturalny na wysokim poziomie i zwiększyć swoje szanse na dostanie się na wymarzoną uczelnię- nasze stacjonarne kursy maturalne są doskonałym rozwiązaniem! Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju kursy przygotowawcze do matury, prowadzone w kameralnych grupach przez najlepszych nauczycieli. Nasze kursy charakteryzują się wysoką skutecznością nauki. Swoją efektywność zawdzięczają unikalnej formule, stanowiącej połączenie teoretycznej powtórki, praktycznych ćwiczeń, nauki trików oraz taktyk egzaminacyjnych. Nauczyciele prowadzący lekcje w Symposio opierają się na innowatorskim systemie- Matura Key. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne metody nauki i odpowiednie, indywidualne podejście do każdego kursanta są gwarancją znakomitych wyników na egzaminie. Dlaczego warto nam zaufać? Na rynku działamy od 2013 roku i jak dotąd kursów skorzystało już ok. 2000 osób. Rozpocznij swoją karierę z przytupem! Pozwól wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze nauczycieli już dziś zadbać o świetny wynik Twojego egzaminu dojrzałości. Zapraszamy na kursy do matury z każdego przedmiotu- gwarantujemy przyjemną i niezwykle skuteczną naukę!

Kurs przygotowawcze do matury
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język polski

Kurs maturalny język polski

Kurs maturalny z języka polskiego cieszy się sporą popularnością. To ostatnio prawdziwy hit wśród młodzieży, która decyduje się na zajęcia na poziomie podstawowym, jak i tym rozszerzonym. Nie wiesz, jak zabrać się do pisania wypracowania? A może odczuwasz ogromny stres przed egzaminem ustnym i nie wiesz, czy jesteś do niego odpowiednio przygotowany? Zapisz się na nasz kurs maturalny, a przekonasz się, jak w łatwy i prosty sposób zdasz maturę z języka polskiego, nie poświęcając wcale ogromnej ilości czasu na naukę!

Matematyka

Kurs przygotowawczy do matury matematyka

Matematyka jest Twoją pasją, a może zmorą? Przedmiot ten budzi skrajne emocje. Dla jednych jest wyjątkowy, dla innych niezwykle trudny. Nasz kurs na poziomie podstawowym to rewelacyjne propozycja dla osób obawiających się matematyki. Dzięki nam dowiesz się, z jakimi pojęciami musisz się zapoznać, aby zdać egzamin. Kurs w wersji rozszerzonej to natomiast doskonała propozycja dla pasjonatów matematyki, osób, które wiążą z nią swoją przyszłość. Podczas zajęć zachęcamy do twórczego, nieszablonowego podejścia do rozwiązywania zadań.

Język angielski

Kurs przygotowujący do matury język angielski

Kurs maturalny z języka angielskiego prowadzony w Katowicach jest szansą na otwarcie drzwi do kariery, także tej zagranicznej. We współczesnych czasach znajomość języka angielskiego to absolutna podstawa! Zdają sobie sprawę z tego nasi kursanci, którzy coraz chętnie decydują się na kurs w wersji rozszerzonej. Dzięki nam, z łatwością podniesiesz swoje umiejętności językowe. Cieszymy się, że możemy obserwować, jak w naszych uczniach rośnie pewność siebie, jak z czasem coraz bieglej posługują się tym językiem, zarówno w mowie, jak i piśmie. Wiemy wówczas, że nasz trud nie idzie na marne. Nasi nauczyciele skupiają się jedynie na egzaminie. Zapomnij więc o nudnych lekcjach czy frustrujących ocenach. Szlifując na zajęciach język angielski, nie tylko masz szansę na dostanie się na prestiżowe studia, ale też rozpoczęcie zagranicznej kariery. Znajomość tego języka ułatwi Ci też codziennie życie, w końcu język angielski otacza nas z każdej strony.

Biologia

Kursy maturalne biologia

Biologia, tak samo, jak chemia wymagana jest podczas naboru na stomatologię, weterynarię czy medycynę, jak i pozostałych miastach. Aby mieć większą szansę na wyśnione studia, należy zdać ją jak najlepiej. Proponujemy kursy maturalne z biologii w wersji rozszerzonej, na których w małych grupach zgłębisz najważniejsze zagadnienia z tego działu nauki. Nauczyciele przykładają dużą wagę zwłaszcza do tematów, z których otrzymasz największą ilość punktów. Nasz kurs może stać się pierwszym krokiem do oszałamiającej kariery np. lekarza. Nie bój się i go zrób, a my Ci w tym pomożemy.

Chemia

Kurs maturalny chemia

Chemia jest z pewnością najtrudniejszym przedmiotem do zaliczenia podczas rekrutacji na medyczne kierunki. Egzamin z niej wymaga od absolwenta biegłości obliczeniowej i obszerne teorii. Nasz kurs maturalny z chemii uwzględnia przede wszystkim zadania praktyczne, czyli egzaminacyjne oraz analizę konstrukcji arkusza. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, a nawet matura z chemii przestanie być dla Ciebie straszna!

Historia

Kurs przygotowawczy do matury historia

Aby zdać maturę z historii i cieszyć się z dobrego wyniku, nie wystarczy jedynie wyuczenie się dat, miejsc czy nazwisk na blachę. Żeby podejść do egzaminu i uzyskać pożądany rezultat, należy wykazać się pewnymi umiejętnościami. Chcesz zdać maturę z historii? Musisz myśleć, a w przygotowaniu doskonałym wsparciem będzie kurs Symposio. Nasi edukatorzy prowadzą zajęcia w małych grupach, co zapewni Ci komfort pracy. Przeanalizujesz z nimi arkusze egzaminacyjne i dowiesz się, jakie tematy mogą z pewnością się na nich pojawić. Nie ważne, na jakie studia starasz się dostać. Pomożemy Ci w osiągnięciu celu!

Geografia

Kurs przygotowujący do matury Geografia

Interesujesz się nauką o Ziemi? Skorzystaj z porad naszych specjalistów i zdaj maturę z geografii na piątkę! Kursy przygotowawcze do matury z geografii pomogą Ci rozpocząć pożądane studia humanistyczne czy społeczne. Co ciekawe, nawet niektóre kierunki ścisłe wymagają zdania matury z geografii z dobrym wynikiem! Przedmiot ten jest też wybierany przez osoby, które jeszcze nie wiedzą, co chcą robić w życiu i dalej szukają swojej drogi.

Fizyka

Kursy maturalne fizyka

Fizyka to według niektórych ciężki przedmiot, porównywalny do matematyki. Z pewnością jest on ciekawszy, gdyż mówi o zjawiskach, jakie pojawiają się w codziennym naszym życiu. Nasze kursy gwarantują najwyższy poziom nauczania. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom powtórki teoretycznej i ćwiczeń na zadaniach egzaminacyjnych doskonale przygotujesz się do jednego z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu.

WOS

Kurs maturalny WOS

WOS to kolejny, chociaż mniej popularny wybór maturzystów. Wbrew pozorom nie jest to wcale tak łatwy przedmiot. Wymaga on znajomości prawa samorządowego, historii najnowszej czy organizacji międzynarodowych. Niestety, w ostatnim czasie wyniki maturalne z WOS-u oscylowały na bardzo niskim poziomie. Z naszym systemem Matura-Key uzyskasz bardzo dobre wyniki na świadectwie. Z nami, nauka WOS-u stanie się samą przyjemnością.

Kurs maturalny

Statystki i opinie Uczniów

Nasi kursanci są zadowoleni z wyjątkowego systemu nauki, jaki oferujemy. Z dumą możemy powiedzieć, że wielu z nich dostało się na prestiżowe studia i rozpoczęło pracę w interesujących ich zawodzie. To między innymi lekarze, pracownicy IT czy prawnicy. Co ważne, przeprowadzamy ankiety z kursantami, aby poznać ich zdanie o oferowanych przez nas kursach. Absolwenci doceniają zwłaszcza naszą wykwalifikowaną i sympatyczną kadrę nauczycielską, jak i metody nauki. Sam zapoznaj się z wynikami naszych ankiet!

 • 01. "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 02. "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 03. "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%

6 KLUCZY
do najlepszego wyniku na maturze

Matura Key

Nasz wyjątkowy program nauczania

Kurs maturalny w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia - bez nudnych wykładów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do korepetycji

Fajna grupa, fajni nauczyciele

Żadnego boomerstwa

Kontakt z nauczycielem online

Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Darmowe Powtórki Przedmaturalne

Ze wszystkich przedmiotów - obojętne na co chodzisz

Kursy maturalne dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku lub w soboty. Masz pewne zobowiązania, zajęcia, a może pracujesz? Nie ma problemu! Ustalimy z Tobą taki grafik, który sprosta Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Każde zajęcia trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut. Z matematyki, języka polskiego i angielskiego możesz wybierać między poziomem podstawowym i rozszerzonym. Inne przedmioty proponujemy wyłącznie na poziomie rozszerzonym. Chcesz przygotować się z kilku przedmiotów do egzaminu dojrzałości? Świetnie, u nas zapiszesz się na dowolną liczbę przedmiotów, łącząc je w pakiety, nie tylko zapewnisz sobie doskonałe przygotowanie, ale także przy tym zaoszczędzisz.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej przedstawiamy cennik naszych usług dla kursów 23/24

Cennik kursy maturalne Dąbrowa Górnicza

Wybierając jeden kurs czy pakiet, otrzymujesz profesjonalnie prowadzone zajęcia, w niewielkim gronie. Świadczymy usługi najwyższej jakości, a przy tym dbamy o to, aby ich cennik był atrakcyjny dla naszych kursantów. Właśnie dlatego w cenie przygotowania do matury otrzymasz wszelkie niezbędne materiały, które pomogą Ci w tym procesie. Pamiętaj, że nasze kursy wypadają taniej od indywidualnych korepetycji, za które trzeba słono zapłacić. Ponadto dajemy gwarancję najlepszych wyników. Nasi kursanci doskonale zdają maturę z wybranych przedmiotów, osiągając swój cel. Nie możesz zapłacić od razu całej kwoty? Jesteśmy przygotowani także na taką ewentualność. Skorzystaj z komfortowych ośmiu rat i już dzisiaj zacznij czerpać korzyści z kursu maturalnego. To jednak nie wszystko, co oferujemy osobom rozważającym zapisanie się do naszej placówki. Za drugi i trzeci przedmiot zapłacisz mniej! Tak samo w przypadku jednej wpłaty za całość kursu (10% rabatu) czy polecenie kursów Symposio znajomym (5% rabatu).

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką (otrzymasz 5% zniżki za każdą osobę z polecenia)
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

300 PLN/msc (10 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

PROMO
499 PLN / msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

PROMO
699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

499 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

599 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Wycena!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Sprawdź, czy nie odpowiadamy na Twoje pytania poniżej

Nie chce Ci się uczyć, jednak zależy Ci na zdaniu matury? Kursy Symposio to coś dla Ciebie. Jeśli chcesz osiągnąć wysoki wynik na najważniejszym egzaminie Twojego życia, to nasze kursy będą najlepszym na to sposobem. Proponujemy kursy maturalne z każdego przedmiotu, który znakomicie przygotują Cię na to, aby uzyskać maksymalny wynik na arkuszach. Pamiętaj, że co roku egzaminy maturalne stają się trudniejsze. Dzięki nam nie musisz się nimi martwić. Zadbamy o to, abyś mógł dostać się na studia pierwszego wyboru.

Dwugodzinne zajęcia, w przyjaznej atmosferze i niewielkim gronie- brzmi chyba dobrze? Zapomnij o nudnych lekcjach w szkole. Zapewniamy, że nasze zajęcia spełnią Twoje oczekiwania i co najważniejsze, skutecznie przygotują Cię do matury.

Kompetencje naszej kadry zostały potwierdzone przez wysokie wyniki kursantów, jakie uzyskują na egzaminach. Decydując się na naszych edukatorów, wybierasz nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją w nauczaniu, którzy do swoich uczniów podchodzą w sposób indywidualny. Naszą kadrę kompletowaliśmy od powstania Symposio, czyli od 2013 roku. Udało nam się stworzyć zaufaną i cenioną przez uczniów bazę nauczycieli. Co ważne, to ludzie z zapałem, pozytywną energią i chęcią do nauki.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!