Kurs przygotowawczy do matury dla dorosłych Katowice Śląsk

Informacje podstawowe

Nasz kurs maturalny dla dorosłych Śląsk Katowice jest wyjątkowy – jako jedyni prowadzimy go STACJONARNIE w niewielkich grupach a także dostosowujemy sposób prowadzenia zajęć do wiedzy i możliwości osób z przerwą w edukacji. Nasze działania opieramy na naszym unikalnym systemie MATURA KEY, dostosowanym do wersji dla dorosłych.
Jeśli boisz się podejść do egzaminu po przerwie – jesteśmy tu dla Ciebie! Nie ma żadnego powodu do strachu. Jeśli zapomniałeś wszystkiego ze szkoły – nie przejmuj się, wszyscy uczestnicy zajęć niczego nie pamiętają, jesteście w takiej samej sytuacji. Na szczęście, wykorzystując nasze niezawodne metody, ucząc trików, sposobów, taktyk egzaminacyjnych, jesteśmy w stanie w ciągu roku szkolnego doprowadzić Cię do sukcesu na maturze.

Na kursach maturalnych dla osób z przerwą w edukacji zjedliśmy zęby. Prowadzimy je od 2013-ego roku, a w tym czasie przygotowaliśmy do matury ponad 2000 osób! Zajęcia u nas to gwarancja dobrego wyniku na egzaminie, przekonaj się jakie to łatwe!

Kurs maturalny dla dorosłych Katowice Śląsk
Pakiet maturalny

Obowiązkowo musisz zdać trzy podstawowe przedmioty

Język polski

Kurs przygotowawczy do matury dla dorosłych Katowice język polski

Język polski jest jednym z trzech przedmiotów obowiązkowych. Oznacza to, że musisz zaliczyć go na minimum 30%. Na szczęście, jeśli zastosujesz się do naszych rad i wybierzesz określone metody, przygotowanie się do matury z języka polskiego po przerwie nie będzie zbyt trudne. Po naszym kursie zdasz bez większego wysiłku. Program Matura Key ma na celu nauczyć Cię, jak zdobywać punkty, nawet jeśli nie wiesz nic lub wiesz bardzo mało. Dowiedz się, jak skonstruowane są arkusze, czego potrzebujesz do czytania ze zrozumieniem, jak napisać wypracowanie, które da ci dużo punktów, uniknij błędów kardynalnych które mogą unieważnić twoją pracę. Od parunastu lat ludzie znajdują nasze kursy maturalne dla dorosłych Katowice Śląsk po wpisaniu w wyszukiwarkę tej frazy. W tym czasie pomogliśmy tysiącom osób zdobyć świadectwa maturalne.

Martwisz się, że nie będziesz w stanie przeczytać wszystkich książek? Nie będzie takiej potrzeby. Jest na to sposób. Większość z nich zostanie wyjaśniona na zajęciach, pozostałe obejrzysz w formie filmów czy seriali. Pamiętamy, że masz swoje życie – szanujemy Twój czas.

Uczniowie przystępujący do egzaminów po przerwie najbardziej boją się egzaminów ustnych. O to też nie musisz się obawiać. W końcu codziennie zajmujesz się poważniejszymi i trudniejszymi sprawami! Zapewnimy Ci szereg argumentów i schematycznych stwierdzeń, które pomogą z łatwością zdać egzamin także w tej formie.

Matematyka

Matura po latach Śląsk Katowice matematyka

Jeśli matematyka jest twoim największym „strachem” po przerwie, nie jesteś sam. Prawie wszyscy zapisani na nasze kursy dla dorosłych najbardziej boją się tego przedmiotu. Musimy przyznać, że jest to dla nas prawdziwe wyzwanie. Według naszych obserwacji, już w ciągu dwóch lat (!) od ukończenia szkoły średniej cała wiedza ginie i trzeba zaczynać od zera. Ale prowadziliśmy kurs maturalny z matematyki dla dorosłych już wieloktronie i wyliczyliśmy to doskonale. W czasie trwania kursu przygotujemy cię tak, abyś bez problemu zdał egzamin końcowy. Czasem zdarzają nam się nawet zabawne sytuacje, kiedy uczniowie z grupy dorosłych tak dobrze radzą sobie z matematyką, że zdają egzaminy z wyższymi wynikami niż ci z grupy aktualnych maturzystów.

Spośród wszystkich przedmiotów to kurs z matematyki jest co roku uznawany przez kursantów za ten najbardziej zaskakujący (oczywiście na plus). Uczestnicy są zdumieni, że wystarczy posługiwać się pewnymi schematami oraz wykorzystać nasze rady, aby w łatwy sposób uzyskać pozytywny wynik egzaminu.

Najpierw zapoznamy Cię z teorią. Potem przyjdzie czas na ćwiczenia. Jednak nawet jeśli coś przerobimy, będziemy do tego wracać. Używamy metody spiralnej – raz omówione tematy wracają na kolejnych zajęciach. W rezultacie utrwalamy raz już zdobytą wiedzę. Wszystko idealnie składa się na to, żebyś w tym roku to Ty zdał maturę, nie sądzisz? 🙂

Poinformujemy Cię o procedurze, terminach i wszelkich szczegółach dotyczących matury. Jeśli jednak chciałbyś bezpośrednio skontaktować się z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Jaworznie (zasięg województwa śląskiego) i zapytać, czego możesz się spodziewać, dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie: OKE Jaworzno

Język angielski

Kurs maturalny dla dorosłych Katowice język angielski

Opanowanie języka angielskiego jest obecnie niemal koniecznością. Potrzebujemy go, aby zrozumieć świat dookoła nas. Angielskie elementy są wszędzie: reklamy, piosenki, memy. W naszej ofercie dla dorosłych znajdują się zajęcia tylko z jednego języka obcego. Nawet jeśli nie uczyłeś się angielskiego w szkole lub nie pamiętasz go dobrze, przygotowanie do matury to upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Podczas nauki do egzaminu jednocześnie nauczysz się czegoś przydatnego. To właśnie odróżnia angielski od polskiego czy matematyki – będziesz mógł go wykorzystać w podróżach zagranicznych czy w mediach społecznościowych.

Kurs maturalny dla dorosłych z angielskiego w Katowicach, na który zapisują się uczniowie z całego Śląska, obejmuje zarówno część pisemną, jak i ustną egzaminu (czego szczególnie obawiają się uczestnicy). Koncentrując się na ustnych wypowiedziach będziesz powtarzać, analizować, próbować i rozwiązywać wraz z nami każdy przykład, aż do skutku. Dzięki intensywnej pracy na zajęciach na właściwym egzaminie nawet nawet nie zauważysz, że już jesteś po zdanym na 90% ustnym!

Nauczyciele, którzy pracują z Tobą w klasie, to prawdziwi profesjonaliści. Poważnie, wysłalibyśmy do nich własną rodzinę, gdybyśmy mieli taką potrzebę. Kurs z nimi jest pełen wiedzy, ale też cierpliwości i opanowania. Pomyśl o czymś przyjemnym… leżysz na rajskiej plaży i zamawiasz zimnego drinka po angielsku…🙂

Jak łatwo zdać egzamin po przerwie? Najprościej – skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, mamy o tym także artykuł na naszym blogu:Matura po latach – jak zdać egzamin po latach, z przerwą w edukacji?

Zapoznaj się z opiniami naszych kursantów z zeszłych lat

Statystki i opinie uczniów

Co roku, pod koniec kursu, prowadzimy wśród naszych uczniów ankiety, w których prosimy ich o udzielenie nam odpowiedzi na parę pytań. Dzięki temu możemy pracować nad tym, aby nasze kursy maturalne dla dorosłych w Katowicach były coraz lepsze. Naszych kursantów z sezonów 20/21 i 21/22 poprosiliśmy o odpowiedź czy zgadzają się z podanymi stwierdzeniami. Procent obok zdania oznacza liczbę osób, które z nim się zgodziły.

 • 01. Po miesiącu od rozpoczęcia zajęć nie bałem się o zdanie matury.
  0%
 • 02. Kurs jest warty swojej ceny.
  0%
 • 03. Bez zajęć w Symposio nie zdałbym matury
  0%
 • 04. Nauczyciele pokazują, jak zdać maturę "sposobem" - bez dużego wysiłku.
  0%
 • 05. Żałuję, że nie zabrałem się za maturę wcześniej.
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

Kurs maturalny dla dorosłych Śląsk Katowice
6 kluczy do sukcesu

System MATURA KEY

Dostosowany do dorosłych, nasz wyjątkowy program

Zajęcia w trybie zaocznym

Szanujemy Twój czas

Wszystkie materiały w cenie

Brak innych kosztów

Małe grupy kursowe

Tylko to daje gwarancje zdania matury

Zajęcia co drugi weekend

Pogodzisz to z pracą i rodziną

Brak wstydu

Wszystko Ci wytłumaczymy, nikt nic nie pamięta :)

Nasze kursy maturalne dla dorosłych prowadzimy w niewielkich grupach (w zeszłych latach średnio 6-8 osób) w samym centrum Katowic, w okolicach Dworca Głównego PKP. Dzięki temu możesz do nas dojechać wygodnie z każdego miasta Śląska. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w dwie soboty miesiąca. W ciągu jednego zjazdu prowadzimy zajęcia z trzech obowiązkowych przedmiotów maturalnych: języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.
Nie wiemy czy wiesz, ale w 2024 roku po raz ostatni będziesz mógł zdać maturę tylko z przedmiotów obowiązkowych (do rozszerzenia trzeba podejść, ale nie ma progu zdawalności). Od kolejnego roku matura będzie dużo trudniejsza.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad PIĘĆ TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Kurs przygotowujący do matury dla dorosłych Katowice Śląsk

Cennik kursów

Poniżej znajdziesz cennik. Nasze czesne odpowiada wysokiemu poziomowi edukacji jaką oferujemy. Zajęcia są realizowane w formie ćwiczeń. Spotykasz się ze swoim nauczycielem w małej grupie. Tylko u nas korzystasz ze specjalnego, autorskiego i niepowtarzalnego programu Matura Key. Wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Kurs prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, których wymagania płacowe stale rosną. Biorąc to wszystko pod uwagę i analizując ile musiałbyś zapłacić za korepetycje uważamy, że cena jest rozsądna jak na to co oferujemy. Poniżej zobaczysz szczegółowe informacje.

Podstawowa forma płatności to 8 rat. Dostępne są również płatności jednorazowe – jeśli zapłacisz w ten sposób uzyskasz atrakcyjną zniżkę.

Oferujemy również następujące zniżki i promocje:

 • Zapisz się na trzy przedmioty i otrzymaj najlepszą cenę! Szczegóły poniżej
 • Zapłać za całość kursu z 3 przedmiotów w jednej wpłacie i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 600 PLN w porównaniu do kwot podanych poniżej
 • Zapłać za całość kursu z 2 lub 1 przedmiotu w jednej wpłacie i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 10% w porównaniu do kwot podanych poniżej
24 godziny miesięcznie

PACK maturalny
3 przedmioty

PROMO
749 PLN / msc (8 rat)

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
16 godzin miesięcznie

PACK maturalny
2 przedmioty

PROMO
599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
8 godzin miesięcznie

Kurs maturalny
1 przedmiot

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10%. Najniższa cena w ciągu ostatnich trzydziestu dni – dla zajęć z jednego przedmiotu 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów 749 PLN miesięcznie. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 min. Zajęcia nie odbywają się w ferie, przerwy świąteczne oraz inne wolne dni.

Pytania i odpowiedzi

Kursy maturalne dla dorosłych Katowice - może masz jeszcze jakieś pytania?

Oczywiście jesteśmy w tym ekspertami. Od 2013 roku przygotowujemy osoby dorosłe z przerwami edukacyjnymi do egzaminów maturalnych. W tym czasie udało nam się zdobyć tak duże doświadczenie. Egzamin zdają wszyscy kursanci, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach i kończą nasze kursy. W naszej historii były osoby, które nie chodziły do ​​szkoły od 20 lat i zdały egzamin z sukcesem, a od paru lat już studiują. Naprawdę, nie martw się. Rok kursu i po krzyku :)

Zastanów się, czy Twoim celem w przyszłym roku jest zdanie egzaminu końcowego, czy też zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli chcesz skorzystać z tańszego kursu, to niby zaoszczędzisz pieniądze a mimo to wrócisz do nas za rok (czyli ostatecznie zapłacisz jeszcze więcej). Jeśli proponują Ci tańszy kurs, to znaczy że gromadzą w grupach tyle osób, ilu jest zapisanych. Często na sali jest 25-30 uczniów! Podobnie jak w szkołach publicznych. Jeśli miałbyś pytanie na takich zajęciach, nauczyciel na pewno nie znajdzie dla Ciebie czasu. Dla takich, oferujących "masówę" szkół nie ma także znaczenia, czy masz przerwę w edukacji czy chodzisz do klasy maturalnej - wszyscy lądują w tej samej grupie. Chyba zgadzasz się, że z uczniami po przerwie powinno się pracować inaczej niż z maturzystami? Dodatkowo pomyśl - czy coś co jest tańsze jest zazwyczaj lepsze czy gorsze? Możesz zaoszczędzić, nie zdać egzaminu i do nas wrócić. Ale po co męczyć się z maturą dwa lata?

Racja, to nie jest możliwe. Jak wiesz nasze zajęcia oparte są na specjalnym systemie. Krótko mówiąc, nie chodzi o to, aby wiedzieć wszystko, aby nauczyć się wszystkiego, ale o to, aby nauczyć się wystarczająco dużo, aby zdać egzamin maturalny. Skupimy się na najważniejszych tematach, nauczymy Cię trików, pokażemy jak zdobywać punkty nawet nic nie wiedząc. Po kilku sesjach zobaczysz jakie to proste.

Bardzo wielu uczniów chce zdać egzamin z powodów zawodowych. Egzamin maturalny jest pierwszym etapem, po którym można myśleć o studiach. Pracodawcy powinni chętnie dorzucić się do kursu, skoro domagają się podnoszenia kwalifikacji. Porozmawiaj z nimi, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś. Oczywiście możemy wystawić fakturę płatnikowi kursu, czyli Tobie lub firmie, w której pracujesz, jeśli to ona płaci.

Kurs dla dorosłych jest otwarty dla wszystkich grup wiekowych, ale najmłodsze osoby mają 2-3 lata przerwy, a najstarsze ponad 20-ścia.

Rozumiemy ten strach :) Jeśli będziesz uważnie słuchał na zajęciach, to nie.

Nasza oferta na Śląsku skierowana jest do mieszkańców takich miast jak: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Tychy i inne.

Informacje Prawne

Powyżej opisane kursy są organizowane przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Symposio Centrum Edukacyjne Katowice REGON: 527003803. Ze Statutem nadanym Placówce można zapoznać się klikając w przycisk poniżej.

Pobierz

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!