Czym zajmujemy się w Symposio?

Zapraszamy na nasze wyjątkowe, jedyne takie na Śląsku, prowadzone STACJONARNIE w niewielkich grupach, kursy maturalne. Nasze wieloletnie doświadczenie – działamy od 2013 roku – pozwoliło nam opracować idealną formułę, w której łączymy w idealnych proporcjach teoretyczną powtórkę, praktyczne ćwiczenia nad zadaniami typu maturalnego, naukę trików, taktyk egzaminacyjnych wykorzystując odpowiednie i efektywne metody nauczania. Całość naszego systemu „zapakowaliśmy” to jednego systemu, na którym opierają się nauczyciele w trakcie kursu. Matura Key – bo o nim mowa, pozwala osiągać uczniom dużo lepsze rezultaty na egzaminie w łatwy i przyjemny sposób.

W trakcie naszej wieloletniej działalności przygotowaliśmy do matury ponad 2000 osób. Jeśli teraz Ciebie czeka matura, zaufaj nam i zobacz, jak łatwo poradzisz sobie z egzaminem 🙂

Kurs przygotowawczy do matury
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język Polski

Kurs maturalny Katowice Śląsk - język polski

Nasz kurs maturalny z języka polskiego jest jednym z naszych „bestsellerów” w Katowicach i na Śląsku. Uczniowie, którzy zapisują się na nasze zajęcia na poziomie podstawowym, najbardziej obawiają się egzaminów ustnych a dodatkowo niezbyt wiedzą, jak zabrać się do wypracowania w jego pisemnej części. Dopiero na naszych zajęciach często po raz pierwszy stykają się z arkuszami maturalnymi, a kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z polskiego pomaga im przygotować się do matury. Będziesz zdumiony jak w łatwy sposób, stosując się do objaśnionego przez nas schematu, zdobyć dużą ilość punktów!

Z kolei nasi kursanci zapisani na rozszerzone kursy języka polskiego, będą brali udział w rekrutacjach na najpopularniejsze kierunki studiów w Katowicach, na Śląsku i Polsce, takie jak prawo czy psychologia. To w dużej części bardzo dobrzy humaniści, z którymi pracujemy na zajęciach, płynnie poruszając się między historią, naukami społecznymi, teorią i historią literatury. To właśnie Twoja wiedza z zakresu przenikania się różnych dziedzin sztuki zostanie sprawdzona podczas egzaminu.

Niezależnie od tego, czy boisz się egzaminów, czy celujesz w wynik 100% na rozszerzeniu nasz kurs maturalny z języka polskiego czeka na Ciebie!

Matematyka

Kurs maturalny Śląsk Katowice matematyka

Żaden inny przedmiot nie budzi takich emocji! Jedni są matematyką zafascynowani i chcą na rozszerzonym poziomie przygotować się do egzaminu, swoją przyszłość wiążąc z branżą IT czy kierunkami ścisłymi, a jeszcze inni przeciwnie – panicznie się jej boją i odliczają dni do kończącej szkolny koszmar matury.

Bez obaw, nie będziemy Was ze sobą mieszać. Zajęcia z obu poziomów odbywają się w różnych grupach. Na spotkaniach grupy rozszerzonej skupiamy się na zachęcaniu uczniów do abstrakcyjnego myślenia. Zadania egzaminacyjne na tym poziomie mogą stanowić wyzwanie nawet dla najlepszych, wymagając od wszystkich nieszablonowego myślenia i odkrycia wielu różnych sposobów aby dojść do rozwiązania oczekiwanego przez twórców arkusza. Po dwóch godzinach intensywnej pracy obiecujemy – będziesz potrzebować chwili odpoczynku 🙂

Kurs podstawowy uczy kursantów jakie zadania są najczęściej uwzględniane na egzaminach, co zazwyczaj się powtarza, jak łatwo zdać maturę bez dokładnej znajomości danego problemu czy działu. Pomożemy Ci sposobem jak najszybciej zakończyć przygodę z nielubianym przedmiotem.

Język angielski

Kurs maturalny Katowice z języka angielskiego

Większość uczniów łączy zajęcia z języka angielskiego z innymi przedmiotami. Często jest to „pakiet podstawowy”, w którym oprócz angielskiego, jest także matematyka i język polski. Angielski jest często wymagany na uniwersytetach na poziomie rozszerzonym lub przynajmniej ma znacznie wyższy przelicznik przy rekrutacji.

Na szczęście nasz kurs angielskiego jest jednym z najprzyjemniejszych, które możemy zaoferować. Uwielbiamy pomagać uczniom w podnoszeniu ich poziomu językowego. Z wielką satysfakcją obserwujemy, jak z tygodnia na tydzień wzrasta Wasza pewność siebie, płynność wypowiedzi czy biegłość w tworzeniu form wypowiedzi pisemnych.

Gwarantujemy, że na naszych kursach będziesz pracować według zupełnie innego schematu niż ten, który znasz ze szkoły. Przede wszystkim bez presji, bez terminów, bez ocen, złośliwości. Po drugie, skupimy się na egzaminie, który Cię czeka, a nie na przeładowanym (a zazwyczaj także nudnym) programie. Po trzecie i najważniejsze, ucząc się do obowiązkowego państwowego egzaminu poprawisz swoje ogólne umiejętności językowe. Dzięki temu wykorzystasz angielski w życiu codziennym – w komunikacji, mediach społecznościowych lub w podróży zagranicznej.

Let’s our mission begin! 🙂

Biologia

Kursy przygotowawcze do matury Katowice Śląsk biologia

Obok chemii biologia jest jednym z dwóch przedmiotów wymaganych podczas naboru na medycynę, weterynarię czy stomatologię w Katowicach oraz innych miastach Polski. Jeśli nie uzyskasz 80-90% z tych przedmiotów, prawdopodobnie będziesz miał problem z dostaniem się na wybrane studia.

Uczymy biologii tylko na rozszerzeniu. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby zajęcia odbywały się małych grupach i aby każdy mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Dlatego spotkania mają charakter ćwiczeniowy każdy uczestnik ma czas na wyrażenie swojej opinii, zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości. Programy kursów tworzone indywidualnie dla każdej grupy po przeprowadzonym wstępnym teście. 

Kurs maturalny z biologii koncentruje się na tych obszarach, z których można otrzymać najwięcej punktów na egzaminie oraz na tych, z którymi kursanci mają największe problemy. Dzięki temu co roku otrzymujemy podziękowania od naszych absolwentów za pomoc w rozpoczęciu studiów na wybranym kierunku. Część naszych uczniów, z którymi pracujemy już od 2013 roku, nie tylko ukończyła medycynę, ale ma już za sobą specjalizację i pracuje w zawodzie.

Także teraz widzimy się u nas na kursie, a za parę lat u Was w gabinecie! 🙂

Chemia

Kurs maturalny Katowice Śląsk chemia

Niektórzy twierdzą, że chemia jest najtrudniejszym przedmiotem do zaliczenia podczas rekrutacji na takie kierunki, jak medycyna czy stomatologia. Niestety, nasze obserwacje to potwierdzają. Egzamin maturalny z chemii wymaga przede wszystko biegłości obliczeniowej, ale która musi być oparta na solidnej podstawie teoretycznej.

Nasz kurs maturalny z chemii bazuje na wieloletnim doświadczeniu Symposio w pracy z uczniami ostatniej klasy liceum (oraz tymi, którzy chcą poprawić swoje wyniki w kolejnym roku). Teoria zajmuje nam mniej czasu niż w szkole, a więcej czasu poświęcamy na praktykę, czyli zadania egzaminacyjne i analizę konstrukcji arkusza. 

Jeśli myślisz, że właściwa kolejność czy konkretny schemat rozwiązywania zadań nie jest tak ważny jak na innych przedmiotach, zmienimy Twoje zdanie! Dzięki stosowaniu się do udzielanych przez nas wskazówek, nasi absolwenci osiągają znacznie lepsze wyniki ich znajomi, którzy nie wybrali tej formy edukacji – a przecież i tak wszyscy chodzą do najlepszych śląskich biol-chemów.

Historia

Kursy maturalne Katowice Śląsk historia

Dawno temu historia była jednym z najtrudniejszych egzaminów maturalnych. W wielu przypadkach najzdolniejsi uczniowie nieszczęśliwie losowali temat wypracowania na egzaminie (a były dwa i to w dodatku bardzo szczegółowe) i nie uzyskiwali na maturze wyników, na które było ich stać.

Obecny format egzaminu koncentruje się raczej na umiejętnościach niż suchej wiedzy. To zdecydowanie zła wiadomość dla kujonów. Nie wystarczy zakuć, w którym roku wojska polskie pokonały Szwedów w bitwie pod Kircholmem. Trzeba używać mózgu. Z drugiej strony jest to bardzo dobra wiadomość dla inteligentnych humanistów, którzy po odpowiednim przeszkoleniu na naszych kursach maturalnych mogą osiągać dobre wyniki przy stosunkowo niewielkim wysiłku.

Grupy historyczne spośród wszystkich przedmiotów zawsze najmniej liczne, a to pozwala na duży komfort pracy. Spotkania wprowadzają w szczegóły i zakamarki arkuszy egzaminacyjnych (co roku 95% uczniów nie wie, pojawiając się u nas pierwszy raz, jakim kluczem kieruje się CKE układając egzamin). Będziemy wraz z Tobą osadzać zjawiska i wydarzenia w kontekście gospodarczym, społecznym czy kulturowym. Tylko tak nauka historii „pod maturę” ma sens.

Jeśli chodzi o studia, absolwenci kursu maturalnego historia Katowice w Symposio, często wybierają prawo, a niektórzy myślą o historii sztuki, etnologii czy filozofii. Nieważne do czego potrzebujesz dobrych wyników na egzaminie dojrzałości, na pewno Ci pomożemy!

Geografia

Kursy przygotowawcze do matury Śląsk Katowice geografia

Geografia to przedmiot z pogranicza. Nie tylko jest uwzględniona w wymaganiach wstępnych na studia społeczne, ale także humanistyczne i niektóre ścisłe. Jako taka jest często wybierana przez maturzystów,którzy chcą dać sobie wiele możliwości, ale wciąż nie pewni swojej przyszłej edukacji.

Nauka geografii, jako przedmiotu związanego z otaczającym nas światem, może być dobrą zabawą. Arkusze zawsze są tworzone w ten sam sposób, co ułatwia pracę z uczniami i pomaga naszym absolwentom z roku na rok osiągać coraz lepsze wyniki. Jeśli więc wpiszesz w wyszukiwarkę hasło „kurs maturalny geografia Katowice”, pojawimy się w niej pierwsi. To dlatego, że od 2013 roku jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu do matury w zakresie nauki o Ziemi.

Fizyka

Kurs przygotowujący do matury Katowice Śląsk fizyka

Fizyka jest uważana za trudniejszą matematykę. Jeśli tak, to z pewnością jest ciekawiej treści zadań związane są z otaczającym nas światem i zjawiskami. Uczniowie, z którymi pracujemy, to zazwyczaj najlepsi maturzyści z klas matematyczno-fizycznych na Śląsku. Nie ma powodu, by wątpić ich doskonałe przygotowanie merytoryczne. Aczkolwiek nawet w klasach gdzie fizyki uczy się przez wiele godzin tygodniowo, nauczyciele nie mają czasu na  przygotowanie konkretnie do egzaminu.

Katowickie kursy Symposio z fizyki regularnie zdobywają nagrody od najbardziej wymagających maturzystów. Wykorzystując nasz unikalny system Matura-Key, łączymy odpowiednie proporcje powtórki teoretycznej i ćwiczeń na zadaniach egzaminacyjnych, aby zapewnić najwyższy poziom nauczania. Przekonaj się, ilu pozytywnych, naukowych impulsów doświadczysz podczas jednego spotkania!

Nasi absolwenci, dzięki pracy w małych grupach, regularnie osiągają najlepsze wyniki na Śląsku uczestnicząc w rekrutacjach na Politechnice Śląskiej, Wrocławskiej czy Warszawskiej. Jeśli interesują Cię aktualne wymagania rekrutacyjne w Gliwicach, możesz znaleźć je na stronie naszej lokalnej uczelni: Kryteria rekrutacyjne Politechnika Śląska

WOS

Kurs maturalny Śląsk Katowice WOS

WOS jest ostatni na naszej liście, ale nie w wyborach maturzystów. Padł on ofiarą przekonania, że ​​oglądając wiadomości w telewizji można zdać łatwo maturę – stąd jego popularność. To nie do końca prawda, autorzy arkusza często go zmieniają i komplikują. Powszechnie znana jest historia, w której przewodniczący CKE sam zmienił temat wypracowania na ostatnia chwilę, przed oddaniem arkusza do druku, a tym samym zaburzył formułę, która od dawna pozostawała niezmienna. Takie sytuacje nie będą Ci straszne. Po naszych kursach, poradzisz sobie ze wszystkim!

Przystępujący do egzaminu  uczniowie nie tylko powinni być zaznajomieni z aktualnymi problemami politycznymi i społecznymi. Wymagania egzaminacyjne mówią, że kandydaci muszą pływać jak łosoś w norweskich fiordach w organizacjach międzynarodowych, znać prawo samorządowe oraz historię najnowszą. Wszystkie te czynniki stwarzają duże problemy maturzystom. Ostatnie wyniki egzaminu z WOSU były zaskakująco niskie i wynosiły około 20%.

Jeśli nie chcesz być jedną z osób z niskim rezultatem i chcesz zobaczyć na świadectwie wynik 70%, 80%  i więcej po prostu zapisz się na nasz kurs maturalny w Katowicach. Uczniów przygotowujemy zarówno w grupach ogólnych, które tworzymy ze wszystkich zapisanych osób, jak i w grupach koleżeńskich jeśli zgłosisz się do nas ze znajomymi, na przykład z klasy. Oczywiście nasze kursy maturalne prowadzimy w małych grupach, doświadczonymi nauczycielami, z zastosowaniem naszego autorskiego programu Matura-Key. A dla nas, tak prywatnie, nauczanie WOSu to sama przyjemność 🙂
Kurs maturalny Katowice

Statystki i opinie uczniów

Na wykresie poniżej prezentujemy wyniki ankiet, które przeprowadziliśmy wśród uczestników naszych kursów maturalnych w sezonach 20/21 oraz 21/22. Poprosiliśmy ich o odpowiedź, czy zgadzają się z podanymi stwierdzeniami. Widoczny procent, to liczba tych, którzy odpowiedzieli twierdząco ("Zgadzam się").

 • 1 "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 2 "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 3 "Na kursach uczę się innych rzeczy niż w szkole."
  0%
 • 4 "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 5 "Lubię Symposio"
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

Zostałam zmuszona do kursów, ale nie wspominam ich źle. Toczyłam z mamą małą wojnę, ale dzięki niej po pierwsze poznałam ekipę naprawdę fajnych ludzi, z innych szkół. Po drugie wiedziałam, że maturę mam zdaną jak w banku, najprostszymi sposobami, tak jak nas uczyli. WIem, że niektórym w naszej grupie nic się nie chciało, a moim zdaniem wystarczyło tylko słuchać.

Kurs maturalny
Julia
Katowice

Zapisałam córkę na biol-chem plus podstawowa matematyka. Wahałam się na, które kursy ją wysłać i zdecydowanie polecam zajęcia w Symposio. Mała grupa, naprawdę dobrzy nauczyciele. Dojeżdżaliśmy aż z Gliwic, ale było warto. Moja córa teraz dostała się na weterynarię w Poznaniu, więc jesteśmy wszyscy zadowoleni. I bardzo wdzięczni za pomoc. Dziękuję!

Kurs maturalny
p. Matylda
Katowice

Kompletnie coś innego. Jestem przekonany, że moje wyniki z matematyki i fizyki rozszerzonej zawdzięczam Symposio. Dostałem się dokładnie na to co chciałem na PW, chciałbym pojechać na staż do Stanów. W każdym razie nie byłbym tutaj gdzie jestem gdyby nie wy. Dziękuję p. Magdalenie z matematyki.

Kurs maturalny
Antek
Katowice

To ostatnia prosta w edukacji naszego dziecka – wiemy, że syn niedługo już odleci, pewnie do większego miasta, więc chcieliśmy mu zapewnić takiego pozytywnego kopniaka. Mama jego kolegi z LO poleciła nam zajęcia u was i nie żałujemy. Jak na jego… możliwości, to jesteśmy bardzo zadowoleni. I my, i chyba on też nie mieliśmy strachu o zdanie egzaminu.

Kurs maturalny
p. Krzysztof
Katowice

82 historia, 87 Wos – nic więcej nie dodaję.

Kurs maturalny
Mateusz
Katowice
Poprzedni
Następny

6 KLUCZY
do najlepszego kursu maturalnego

Matura Key

Nasz wyjątkowy program kursów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do zajęć indywidualnych

Kursy maturalne w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia i praktyka, żadnych wykładów

Kontakt online z nauczycielem

Przez cały dzień, 7 dni w tygodniu

Fajni nauczyciele, fajne grupa

Bez przynudzania, żadnego boomerstwa

Bezpłatne Powtórki Przedmaturalne

Z wszystkich przedmiotów, bez dodatkowych kosztów!

Kursy maturalne w Katowicach prowadzimy w samym centrum miasta, w bezpośredniej okolicy Dworca Głównego PKP, co czyni komunikacyjnie lokalizację idealną dla uczestnictwa w zajęciach dla uczniów zarówno z Katowic jak i z wszystkich miast aglomeracji śląskiej. Kursy odbywają się raz w tygodniu, popołudniami od poniedziałku do piątku lub w soboty, a zajęcia z jednego przedmiotu trwają dwie godziny lekcyjne pod rząd (90 minut). Z języka polskiego, matematyki oraz angielskiego można wybrać pomiędzy poziomem podstawowym oraz rozszerzonym. Pozostałe przedmioty organizujemy wyłącznie na poziomie rozszerzonym. Można zapisać się na dowolną liczbę przedmiotów, ale uczniowie najczęściej łączą je w pakiety, zapisując się na dwa, trzy lub nawet więcej. Im większa ilość wybranych kursów, tym niższa cena – szczegóły umieściliśmy w naszym Cenniku poniżej.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad 2000 osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej prezentujemy cennik naszych kursów maturalnych w sezonie 23/24

Cennik kursu maturalnego

Nasze ceny kursów wynikają z chęci połączenia jakości zajęć z kameralnym charakterem. Oferujemy spotkania w małych grupach z najlepszymi nauczycielami na Śląsku (w zeszłych latach średnio 6-8 uczestników w grupie). Wszystkie materiały są w cenie kursu. Jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny, zwłaszcza w porównaniu do stawek za indywidualne korepetycje. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie egzaminu maturalnego, zapewniamy takie same, a nawet lepsze wyniki zajęć w o wiele niższej cenie.

Rozumiemy trudną sytuację ekonomiczną, z jaką wszyscy się borykamy, dlatego w ramach poduszki antyinflacyjnej, oprócz standardowej formy płatności – 8 rat, oferujemy także możliwość bezpłatnego wydłużenia płatności do 9 rat. Jeśli jesteś zainteresowany tą formą, zaznacz to przy zapisie.

Oferujemy także następujące zniżki i promocje:

 • Zapisz się na drugi oraz trzeci przedmiot i zapłać mniej! Szczegóły poniżej
 • Zapłać za całość kursu w jednej wpłacie i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 10% od kwot podanych poniżej
 • Poleć nasze kursy i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 5% dla Ciebie i dla innego uczestnika
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

599 PLN / msc (8 rat)

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż „MEDYCYNA”

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Wycena!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10% PLN. Najniższa cena w ciągu ostatnich trzydziestu dni – dla zajęć z jednego przedmiotu 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów 749 PLN miesięcznie. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Zobacz, czy nie odpowiemy poniżej

Na pewno warto uczestniczyć w kursie z lenistwa. Nie przesłyszałeś się, właśnie z lenistwa! Uczęszczając na kurs, możesz łatwo zdać maturę, nawet jeśli trochę się jej boisz, bez niepotrzebnego wysiłku. W teorii, mógłbyś to zrobić w domu, ale nikt nie ma do tego wiedzy siły i motywacji. Najlepiej więc zaufać ekspertom. Nie sądzisz? :)

Zapewniamy, że zajęcia będą odbywały się w zupełnie inny sposób niż zajęcia szkolne. Pracujemy z użyciem specjalnie opracowanego systemu Matura-Key. Co roku przeprowadzamy ankietę oceniającą poziom zadowolenia naszych maturzystów. Jeśli coś idzie nie tak (co zdarza się bardzo rzadko), natychmiast interweniujemy. Nasze statystyki pokazują, że nasze lekcje spełniają oczekiwania ponad 90% naszych uczniów. Cóż, jeśli jesteś jakąś straszną marudą... :) A tak poważnie - razem z nauczycielami zawsze dbamy o to, aby oferować najlepsze kursy maturalne w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Sosnowcu, Jaworznie, Dąbrowie Górniczej, Tychach, Gliwicach - i w ogóle na całym Śląsku. Naszym zdaniem zdecydowanie się to udaje.

Budujemy zaufaną bazę nauczycieli od 2013 roku, czyli od dnia, w którym pierwszy uczeń wpisał w Google termin "kursy maturalne katowice" i trafił na naszą stronę. Jesteśmy tego pewni, ponieważ ocenialiście prowadzących co roku, a wyniki naszych absolwentów potwierdzają kompetencje naszej kadry. Wszyscy nauczyciele przechodzą przez rygorystyczne sito rekrutacyjne. Wiedza i doświadczenie są dla nas oczywiście ważne, ale równie ważne jest nastawienie i energia. Ileż to razy, mimo naszej długiej kariery, otrzymywaliśmy CV od nauczycieli, którzy nudzili nas na pierwszej rozmowie. Wypaleni ludzie - zdecydowanie odpadają. Tacy niech uczą w szkołach publicznych :)

Zajęcia dla maturzystów odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, po lekcjach, oraz w soboty. Nie ma ryzyka, że ​​przygotowanie do matury w Katowicach zakłóci twoje zajęcia. Każdy zapisany kursant informuje nas o swojej dostępności, a my dostosujemy godziny, w których spotyka się grupa do potrzeb wszystkich uczestników. Zajęcia odbywają się w małej ilości osób i zawsze nam się udaje pogodzić możliwości czasowe wszystkich uczniów. Dokładny harmonogram zostanie ogłoszony na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Jest możliwe.

Wszystko zależy od tego, z czym się u nasz pojawisz. Jeśli planujesz dostać się na medycynę i piszesz próbne egzaminy na 75%, podniesiemy ten wynik o 10-15 %. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby rekrutacja zakończyła się sukcesem. Natomiast jeśli zgłaszasz się, powiedzmy, z językiem polskim na 25%, to bez problemu uda nam się Ciebie podciągnąć do wyniku powyżej 60%. Nasze twarde statystyki pokazują, że uczęszczanie na zajęcia średnio (czyli biorąc pod uwagę dwa powyższe, skrajne przypadki) poprawia Twój wynik o 34%.

Zajęcia prowadzimy w samym centrum Katowic, w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Emila Szramka przy ul. Kobylińskiego 4, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca PKP oraz katowickiego Rynku. Nasza lokalizacja umożliwia dogodny dojazd zarówno uczniom z Katowic jak i z całego Śląska.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!