Czym zajmujemy się w Symposio?

Oferujemy unikalne, prowadzone STACJONARNIE w niewielkich grupach, kursy maturalne w Poznaniu, dzięki którym z łatwością przygotujesz się do matury i zdasz ją najlepiej jak to tylko możliwe! Z przyjemnością wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie – nasza specjalizacja to wyłącznie przygotowywanie uczniów do egzaminów. Opieramy działania na naszym autorskim systemie MATURA KEY, dzięki któremu powtarzamy z wami wiadomości ze szkoły, poznajemy tryki i taktyki egzaminacyjne oraz wskazujemy Wam pewne schematy, które będą na Was czekać na maturze. W trakcie kursu posługujemy się metodą spirali, to znaczy zawsze wracamy do rzeczy, które już omawialiśmy, aby utrwalić wiedzę jeszcze lepiej.

Zobacz jak bardzo kursy w Symposio różnią się od tradycyjnych, nudnych lekcji w szkole!

Kurs przygotowawcze do matury Poznań
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język polski

Kurs maturalny Poznań język polski

Jednym z najchętniej wybieranych przedmiotów przez uczniów w Poznaniu jest właśnie kurs z języka polskiego. Uczniowie, którzy zapisują się na zajęcia na podstawie, często obawiają się egzaminu ustnego i nie wiedzą jakim sposobem zaliczyć egzamin pisemny. W takim wypadku zdarza się, że z arkuszem maturalnym pierwszy raz mają do czynienia dopiero u nas. Nie zmienia to jednak tego, że nawet kursanci z największymi problemami już po paru miesiącach dziwią się jak schematycznie jest skonstruowany egzamin i jak na kursie potrafimy w łatwy sposób doprowadzić do zaliczenia matury, a co więcej, do osiągniecia rezultatu, którego nigdy by się nie spodziewali.

Z drugiej strony spotykamy uczniów (tych, którzy są w grupach rozszerzonych) którzy planują uczestniczyć w rekrutacjach na prawo czy psychologię – najchętniej wybierane kierunki w Poznaniu oraz w całej Polsce. To humaniści, z którymi na zajęciach pracuje się w dojrzały sposób. Lawirujemy pomiędzy naukami społecznymi, filozofią, historią czy teorią i historią literatury. To właśnie umiejętność płynnego przechodzenia i wzajemnego przenikania się tych pokrewnych gałęzi sztuki będzie sprawdzana w maju.

Dla nas nie ma znaczenia czy matura budzi Twoje obawy, czy chciałbyś osiągnąć maksymalny wynik z rozszerzenia, nasze kursy przygotowujące do matury z języka polskiego w Poznaniu czekają na Ciebie!

Tutaj mamy jeszcze listę lektur obowiązkowych. Lista lektur zawsze spoko: Lista obowiązkowych lektur matura

Matematyka

Kurs przygotowawczy do matury Poznań matematyka

Nie ma innego przedmiotu, który budziłby tak skrajne emocje. Niektórzy są nią zafascynowani i chcą przygotowywać się do matury na poziomie rozszerzonym, widząc przyszłość w kierunkach ścisłych czy w branży nowych technologii, inni za to są nią przerażeni – nie mogą w nocy spać kiedy pomyślą o czekającym ich majowym wyzwaniu.

Spokojnie, nie pomieszamy Was ze sobą. Zajęcia na obu poziomach są prowadzone w innych grupach. Podczas zajęć z rozszerzenia pobudzamy kursantów do abstrakcyjnego myślenia. Zadania egzaminacyjne na tym poziomie potrafią być wyzwaniem nawet dla nauczycieli i zmuszają wszystkich do uruchomienia nieszablonowego myślenia, łączenia i odkrywania przeróżnych metod aby poradzić sobie z propozycjami przygotowanymi przez autorów arkusza. Chcielibyśmy Wam obiecać, że po dwóch godzinach takiej intensywnej pracy, będziecie potrzebowali chwili odpoczynku.🙂

Kurs podstawowy skupia się na wskazaniu uczestnikom zajęć co najczęściej pojawia się na egzaminie, jak podejść do typowych zadań, jak, nawet bez wiedzy w danej materii, zdać łatwo maturę i zakończyć „przygodę” z nielubianym przedmiotem.

Język angielski

Kurs przygotowujący do matury Poznań język angielski

Język angielski najczęściej jest łączony z innymi przedmiotami. Najpopularniejszy jest „pakiet podstawowy”, który oprócz języka obcego, obejmuje polski i matematykę – wszystkie przedmioty, które obowiązkowo należy zdać na maturze. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz poziom rozszerzony, przy rekrutacji na studia będziesz mógł pomnożyć swój wynik przez o wiele lepszy przelicznik.

Dużą satysfakcję sprawia nam obserwowanie jak z zajęć na zajęcia płynność wypowiedzi, pewność siebie czy biegłość w konstruowaniu form pisemnych uczniów rośnie. W Symposio uwielbiamy pracować nad poziomem językowym naszych kursantów – kurs z języka angielskiego to jedno z najprzyjemniejszych wyzwań, których się podejmujemy.

Praca na naszych zajęciach odbywa się w zupełnie innej formie niż w szkole. Najważniejsze – skupiamy się na czekającym Cię egzaminie, a nie realizowaniu opasłego szkolnego programu. Po drugie – nasz kurs jest bez spiny, ocen i złośliwości. Po trzecie i ostatnie – podnosimy Twoją ogólną sprawność językową, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystywać znajomość języka angielskiego w codziennym życiu, podczas wyjazdów za granicę, w mediach społecznościowych czy komunikacji.

Let’s the adventure begin! 🙂

Biologia

Kursy maturalne Poznań biologia

Biologia to jeden z dwóch przedmiotów wymaganych podczas rekrutacji na kierunek lekarski, stomatologię czy weterynarię w Poznaniu i w całej Polsce. Na podstawie zeszłorocznych rekrutacji można stwierdzić, że wyłącznie wynik w okolicach 90% na maturze umożliwia zdobycie miejsca na wybranym kierunku.

Kurs z biologii jest prowadzony wyłącznie na poziomie rozszerzonym. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby zajęcia były realizowane w niewielkich grupach, tak aby każdy z Was mógł brać udział w spotkaniach maksymalnie aktywnie. Kurs ma zatem charakter ćwiczeniowy – każdy z uczniów ma chwilę aby wyjaśnić swoje wątpliwości, wypowiedzieć się czy dopytać o jakieś zagadnienie. Po wynikach wstępnego testu, każdorazowo dostosowujemy nasz program MATURA KEY do wiedzy i możliwości danej grupy. Zależy nam, aby kurs był do Ciebie jak najbardziej dopasowany.

W trakcie zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego z biologii będziemy się skupiać się na najlepiej punktowanych na egzaminie działach oraz na tych, z którymi, według naszego wieloletniego doświadczenia, uczniowie mają największe problemy. Wszystko to pozwala nam osiągać z Wami wspaniałe sukcesy – co roku absolwenci naszych zajęć wysyłają nam po rekrutacji podziękowania, wiedząc, że to dzięki naszej pomocy dostali się na wybrane kierunki studiów. Niektórzy nasi uczniowie, którzy uczestniczyli w zajęciach od 2013 roku, nie tylko skończyli medycynę, ale zrobili już specjalizację.

Za chwilę widzimy się na zajęciach z biologii, a za parę lat u Ciebie w gabinecie 😉

Chemia

Kurs maturalny Poznań chemia

Powszechna opinia, mówi o tym, że to chemia jest najbardziej wymagającym przedmiotem do zdania na maturze, którego potrzebujesz do rekrutacji na takie kierunki jak stomatologia czy medycyna. Niestety – nasze obserwacje to potwierdzają. Uczniowie, którzy podchodzą do egzaminu muszą się przygotować nie tyle na sprawdzenie ich teoretycznej wiedzy, co na test biegłości obliczeniowej.

Kurs maturalny z chemii opieramy na naszym ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w pracy z maturzystami. Najwięcej czasu poświęcamy na praktykę – pracy z zadaniami typu egzaminacyjnego, w przeciwieństwie do innych kursów, ograniczamy teorię i nudnawe wykłady do niezbędnego minimum, tylko w ten sposób możesz osiągnąć najwyższy rezultat!

Mogłoby się wydawać, że w przypadku chemii, stosowanie się do pewnego klucza, schematu, nie przyniesie takich efektów, jak na przykład na kursie maturalnym z polskiego. Wyniki jednak mówią same za siebie! Krótka powtórka teoretyczna, praktyka, to wszystko wzbogacone metodą spiralną – czyli powrotem do już raz omówionych zagadnień – daje niesamowite efekty. Absolwenci naszych kursów regularnie osiągają o wiele lepsze wyniki na maturze niż ich rówieśnicy, którzy nie brali udziału w tego typu zajęciach (a to przecież uczniowie najlepszych poznańskich i wielkopolskich biol-chemów).

Historia

Kurs przygotowawczy do matury Poznań historia

Jeszcze w czasach gdy obowiązywała stara matura (ale ta jeszcze starsza, niż „stara matura”) historia była jednym z najbardziej wymagających przedmiotów maturalnych. Zdarzało się, że nawet bardzo dobrzy uczniowie losowali zły temat wypracowania maturalnego – były tylko dwa – i kończyli z rezultatem poniżej swoich możliwości.

W obecnej formie egzamin przeniósł środek ciężkości z encyklopedycznej wiedzy w stronę umiejętności. Nie jest to oczywiście dobry news dla różnych kujonów, nie wystarczy zakuć, w którym roku miała miejsce bitwa pod Salaminą – trzeba użyć intelegencji i wykorzystać nabyty historyczny warsztat. Jednak patrząc na to z drugiej strony to bardzo dobra informacja dla humanistów, którzy po odpowiednim przygotowaniu na naszym kursie maturalnym będą w stanie osiągać najlepsze rezultaty.

Co roku okazuje się, że grupy z historii są tymi najmniej licznymi, co bardzo poprawia komfort naszej pracy. Na spotkaniach będziemy próbować umieszczać wydarzenia i zjawiska w odpowiednim kontekście społecznym, gospodarczym czy kulturowym – tylko takie nauczanie historii ma sens., Dodatkowo wprowadzimy Cię w tajemnice i szczegóły arkusza egzaminacyjnego – to bardzo ważne, ponieważ zdecydowana większość uczniów nigdy nie miała do czynienia z arkuszem.

Osoby kończące nasz kurs maturalny z historii w Poznaniu najczęściej wybierają studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, ale także na innych prestiżowych uczelniach – UW, UJ czy UWr. Dodatkowo niektórzy fascynaci kontynuują swoją edukacyjną przygodę na studiach z kulturoznawstwa, filozofii, historii czy historii sztuki. Obojętnie jaki masz cel – na pewno Ci w nim pomożemy! 🙂

Geografia

Kurs przygotowujący do matury Poznań Geografia

Geografia jest typowym przedmiotem z pogranicza i dlatego uczniowie, którzy nie są jeszcze pewni swojej edukacyjnej przyszłości zazwyczaj wybierają ją aby otworzyć sobie wiele drzwi i możliwości. To przedmiot, który uczelnie uwzględniają w swoich wymaganiach rekrutacyjnych zarówno na kierunkach ścisłych, przyrodniczych jak i niektórych humanistycznych, także uzyskany dobry wynik z geografii może faktycznie przesądzić o przyjęciu lub nie na wybrane studia.

Jeśli chodzi o geografię, to rzadko zdarzają się niespodzianki – arkusze maturalne są konstruowane co roku w ten sam sposób, co ułatwia nam pracę z kursantami, pozwalając osiągać rokrocznie najlepsze rezultaty.
Zagadnienia odnoszące się do otaczającego nas świata, są miłe w nauczaniu. To widać. Dlatego właśnie wpisując w wyszukiwarkę „kurs maturalny geografia Poznań” wyświetlamy się na pierwszym miejscu. Jesteśmy ekspertami w zakresie przygotowania do egzaminu z nauki o Ziemi.

Egzamin jest schematyczny, a to umożliwia nam, przy użyciu prostych sposobów, korzystając ze zdobyczy naszego innowacyjnego systemu Matura Key, przygotować maturzystów do egzaminu dojrzałości – powtarzając najważniejsze tematy, stawiając na praktyczną pracę z zadaniami, ucząc odpowiedniej taktyki egzaminacyjnej. Od roku 2013 jesteśmy specjalistami w zakresie przygotowania do egzaminu dojrzałości z geografii.

Fizyka

Kursy maturalne Poznań fizyka

Podobno fizyka to bardziej wymagająca matematyka. Jeśli tak, to na pewno także bardziej interesująca – treści zadań dotyczą przecież otaczającego nas świata i zjawisk. Kursanci, z którymi pracujemy to zazwyczaj uczniowie najlepszych poznańskich mat-fizów, nie mamy więc powodu aby wątpić w ich dobre merytoryczne przygotowanie. Jednak nawet realizując w szkole rozszerzony program, z wieloma godzinami fizyki w tygodniu, ze względu na brak czasu, nauczyciele nie znajdują czasu na przygotowanie konkretnie pod egzamin.

Nasz kurs maturalny z fizyki w Poznaniu regularnie zdobywa nagrodę najbardziej wymagających uczniów. Wykorzystujemy nasz autorski system Matura Key i prowadzimy zajęcia na najwyższym poziomie – w odpowiednich proporcjach łączymy teoretyczną powtórkę oraz pracę na zadaniach typu egzaminacyjnego. Zobacz sam jak wiele pozytywnych, naukowych bodźców wywołamy u ciebie podczas jednego spotkania!

Nasi kursanci, dzięki pracy w paruosobowych grupach, osiągają regularnie najlepsze wyniki w Poznaniu i biorą z sukcesami udział w rekrutacji na kierunki na Politechnice Poznańskiej, Warszawskiej czy Wrocławskiej. Jeśli interesują Cię aktualne wymagania rekrutacyjne w Poznaniu, możesz je sprawdzić na stronie naszej rodzimej uczelni:Wymagania rekrutacyjne Politechnika Poznańska

 

WOS

Kurs maturalny Poznań WOS

Mimo, że WOS pojawia się jako ostatni na naszej liście – nie jest taki w wyborach maturzystów. Popularność tego przedmiotu wynika z tego, że stał się ofiarą przekonania, że wystarczy oglądać w telewizji wiadomości, aby go dobrze zdać. Wydaje się, że to miejska legenda – twórcy egzaminu z wiedzy o społeczeństwie często go komplikują i zmieniają. Znana była sytuacja w której sam dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, w ostatnim momencie przed puszczeniem arkusza do druku, dokonał samodzielnie zmian w temacie wypracowania, tym samym zmieniając długoletnią, stałą formułę, wprawiając w osłupienie maturzystów a nawet samych egzaminatorów. Po naszym kursie nawet najgorsze zmiany nie będą dla Ciebie problemem! Będziesz gotowy na wszystko.

Uczeń podchodzący do matury powinien nie tylko orientować się w bieżącej polityce i tematach społecznych. Wymagania egzaminacyjne określają, że zdający powinien pływać jak szczupak w maturalnym potoku w organizacjach międzynarodowych, orientować się w prawie samorządowym czy najbardziej współczesnej historii. Te wszystkie elementy sprawiają uczniom niemały problem. Rezultaty matury z WOSU w ostatnim czasie były szokująco niskie, na poziomie dwudziestu paru procent.

Jeśli nie chcesz być jednym z nich i chciałbyś zobaczyć na dyplomie maturalnym wynik w okolicach 70%-80% wystarczy, że zapiszesz się na nasz kurs maturalny z WOSu w Poznaniu. Przygotowujemy maturzystów zarówno w grupach ogólnych, w których łączymy różne zapisane osoby w jedną ekipę, jak i w grupach znajomych – gdy zgłaszacie się do nas w więcej osób w gronie znajomych. Kursy realizujemy oczywiście w małych grupach, wraz z naszymi doświadczonymi nauczycielami, wszystko w oparciu o nasz unikalny program Matura Key – dzięki temu wszystkiemu wyniki naszych kursantów zdecydowanie odstają na plus od rówieśników. Nam nauczanie WOSu sprawia nieodmienną przyjemność 🙂

Kurs maturalny Poznań

Statystki i opinie Uczniów

Poniżej prezentujemy opracowane wyniki ankiet, które przeprowadzaliśmy w sezonach 20/21 oraz 21/22. Uczniowie - uczestnicy naszych kursów musieli odpowiedzieć czy zgadzają się z podanymi stwierdzeniami. Na każde z nich mogli odpowiedzieć "TAK" lub "NIE". Procent to liczba osób, które zgodziły się z danym zdaniem.

 • 01. "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 02. "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 03. "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 04. "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 05. "Lubię Symposio"
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne opinie

Jestem bardzo zadowolony, miałem dwie bliźniaczki na kursach, co prawda z innych przedmiotów, ale każda jest na swoim wybranym kierunku studiów. Ewidentnie to jest zasługa zajęć w Symposio, bo na próbnych egzaminach wyniki były o niebo gorsze. Dziękujemy za cierpliwość szczególnie nauczycielce z matematyki – wiadomo, ale pewnie ona ma same takie beznadziejne przypadki jak moje dwie damy…

Kurs maturalny
p. Marek
Poznań

Moje dziecko zawsze miało wysokie aspiracje, to dziwne, bo staraliśmy się nigdy nie wywierać presji, zawsze w klasie chciała być najlepsze. To może dziwne, ale to ona sama namawiała na kursy maturalne. Ja nie widziałam, żadnych przeciwskazań, nawet porównując finansowo, to przecież mogłabym płacić po 3 tysiące miesięcznie za korepetycje, więc kursy i tak były w dobrej cenie. Wyniki matury miała najlepsze w klasie, nie wiem na ile to zasługa kursów, ale ważne dla mnie, że wracała co tydzień zadowolona z zajęć u Was.

Kurs maturalny
p. Edyta
Poznań

Moja mamuśka miała dla mnie nie lada wyzwanie maturalne. Oprócz zaliczenia szkoły na moje ulubione dopuszczające, chciała jeszcze żebym zdał maturę i chodził na zajęcia z polskiego, matematyki i anglika trzy razy w tygodniu. Okazało się, że kursy w Symposio pomogły mi trochę z bieżącymi zaliczeniami, a jeśli chodzi o maturę – faktycznie skończyło się kompletnie bez stresu, także jestem zadowolony (mimo że wcześniej nie byłem z zajętych popołudni).

Kurs maturalny
Kacper
Poznań

Polecam zdecydowanie zajęcia z p. Rafałem z WOSu i historii. Nigdy nie miałem w żadnej szkole takiego nauczyciela – zabawny, z dużą wiedzą, w ogóle nie nudził. Dzięki niemu i dzięki zajęciom zdałem maturę na ponad 70% i robię teraz na studiach to co chcę.

Kurs maturalny
Szymon
Poznań

Na kursie z polskiego dowiedziałam się wszystkiego o maturze tak naprawdę od podstaw. Nie wiem jak jest w lepszych liceach ale u mnie nikt nic nie mówił o maturze, a przewinęły mi się trzy nauczycielki. U was dowiedziałam się, że nie ma co się bać błędu kardynalnego, jakich argumentów i przykładów używać w rozprawce oraz jak zawsze robić wypowiedź ustną. Matura zdana bez problemu oraz bez stresu, dzięki 🙂

Kurs maturalny
Amelia
Poznań
Poprzedni
Następny

6 KLUCZY
do najlepszego wyniku na maturze

Matura Key

Nasz wyjątkowy program nauczania

Kurs maturalny w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia - bez nudnych wykładów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do korepetycji

Fajna grupa, fajni nauczyciele

Żadnego boomerstwa

Kontakt z nauczycielem online

Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Darmowe Powtórki Przedmaturalne

Ze wszystkich przedmiotów - obojętne na co chodzisz

Kursy maturalne w Poznaniu prowadzimy w naszych salach zajęciowych w samym centrum miasta. Zajęcia z każdego przedmiotu (dwie godziny lekcyjne pod rząd) odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych – po zakończeniu lekcji w szkołach. Dokładne dni i godziny zajęć ustalamy w porozumieniu z uczestnikami danej grupy na początku roku szkolnego – ze względu na mały rozmiar grup (w zeszłych latach było to średnio pomiędzy 6 a 8 osób) zawsze udaje nam się znaleźć termin, który odpowiada wszystkim kursantom. Większość uczniów zapisuje się na trzy lub dwa przedmioty – łącząc je w pakiety, pod kątem tego, co będą zdawać na maturze. Zajęcia z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki prowadzimy na poziomach podstawowym i rozszerzonym a z pozostałych przedmiotów na rozszerzeniu. Ceny oraz atrakcyjne rabaty znajdziesz poniżej w Cenniku.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad 2000 osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej przedstawiamy cennik naszych usług dla kursów 23/24

Cennik kursy maturalne Poznań

Ceny kursów maturalnych w Symposio odpowiadają chęci połączenia wysokiej jakości naszych zajęć z ich kameralnym charakterem. Są to spotkania w niewielkich grupach (w zeszłych sezonach średnio pomiędzy 6 a 8 osób) z najlepszymi pedagogami w Poznaniu, a w cenę kursu wliczone są wszelkie materiały, podręczniki, arkusze, zadania czy kserówki. Pomimo tego, przy tej ilości godzin w miesiącu, udaje nam się zaoferować ceny atrakcyjne, szczególnie porównując je z ceną za godzinę indywidualnych zajęć. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu wiemy jak pracować z grupami, aby osiągać efekty nawet jeszcze lepsze niż na korepetycjach.

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji ekonomicznej, więc w ramach poduszki antyinflacyjnej, oprócz standardowej formy płatności w 8 ratach, umożliwiamy także możliwość bezpłatnego rozłożenia opłat na 9 rat – jeśli jesteś tym zainteresowany, zaznacz to przy zapisie.

Oferujemy także następujące promocje i rabaty:

 • Zapisz się na drugi oraz trzeci przedmiot i zapłać mniej! Szczegóły poniżej
 • Zapłać za całość kursu z 3 przedmiotów w jednej wpłacie i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 600 PLN od kwot podanych poniżej
 • Poleć nasze kursy i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 5% dla Ciebie i dla innego uczestnika
 • Zapłać za całość kursu z 1 lub 2 przedmiotów i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 10% od kwot podanych poniżej
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

599 PLN / msc (8 rat)

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż „MEDYCYNA”

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Wycena!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to możesz skorzystać zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10% PLN. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut. Zajęcia nie odbywają się w ferie, przerwy świąteczne oraz inne wolne dni. Najniższa cena obowiązująca w ostatnich trzydziestu dniach – jeden przedmiot – 350 PLN, dwa przedmioty – 599 PLN, trzy przedmioty – 749 PLN miesięcznie. 

Pytania i odpowiedzi

Sprawdź, czy nie odpowiadamy na Twoje pytania poniżej

Jeśli nie lubisz się przepracowywać, jeśli chciałbyś odkryć jeden prosty sposób aby zdać maturę z wysokim wynikiem bez dużego nakładu pracy, zajęcia w Symposio są dla Ciebie. Uczestnicy kursu egzamin zdają na wyniki zbliżone do maksimum (ci, którzy potrzebują rewelacyjnych rezultatów) lub po prostu go zaliczają (to ci, którzy boją się czy go w ogóle zdadzą). W domu spędziłbyś nad tym dużo więcej czasu a efekty byłyby z pewnością dużo gorsze. Może lepiej zaufać specjalistom? :)

Bez obaw, ze świadomością prowadzimy nasze kursy w zupełnie innej formie niż w szkole. W naszej pracy opieramy się na specjalnie opracowanym systemie Matura Key, dzięki któremu osiągniesz świetne wyniki bez wysiłku. Co roku jesteśmy przez Was oceniani w szczegółowych ankietach. Jeśli ich wyniki wskazują na jakieś problemy (a zdarza się to nieczęsto) od razu przeprowadzamy interwencję. Zgodnie z wynikami naszych badań kurs spełnia oczekiwania ponad 90% uczniów. Jeśli natomiast jesteś Panem Marudą, z tych pozostałych dziesięciu procent… :) A już kompletnie serio - ciągle z nauczycielami dbamy o to, żeby zaproponować Wam najlepsze kursy w Poznaniu. Naszym zdaniem, nie ma żadnych wątpliwości, że to nam się udaje.

Od 2013 roku, zatem od daty w której uczniowie wpisując w Google frazę kursy maturalne Poznań i następnie trafiają na naszą stronę, współpracujemy z ekipą zaufanych nauczycieli. Wielokrotnie byli przez Was oceniani, dlatego jesteśmy ich więcej niż pewni. Także maturalne wyniki absolwentów kursów Symposio zawsze potwierdzały i potwierdzają ich kompetencje. Każda nowozatrudniana osoba jest przepuszczana przez sito starannej rekrutacji. U przyszłych prowadzących szukamy wiedzy i doświadczenia ale równie istotne są energia oraz podejście do uczniów i przedmiotu. Wiele razy byliśmy zmuszeni zapoznawać się z CV nauczycieli, którzy pomimo swojej długiej kariery przynudzali już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Wypalonych nie szukamy. Takim zostawmy pracę w publicznych szkołach :)

Kursy maturalne w Poznaniu organizujemy popołudniami, od poniedziałku do piątku, tak abyś zdążył dojechać po swoich lekcjach. Dajemy Ci gwarancję, że znajdziemy termin, który Ci pasuje. Grupy są na tyle niewielkie, a my mamy już takie doświadczenie, że nie stanowi to dla nas problemu. Także jeśli zapiszesz się na więcej niż jeden przedmiot, oczywiście zajęcia będą odbywały się w innych godzinach, tak abyś mógł we wszystkich uczestniczyć. Po dostosowaniu godzin do Waszych możliwości publikujemy na początku roku harmonogram i zgodnie z nim prowadzimy zajęcia już do końca kwietnia.

Jest możliwe.

Wszystko zależy od tego na jakim poziomie się do nas zgłaszasz. Jeśli myślisz o medycynie i na próbnych egzaminach masz wyniki ok. 75% to uda nam się podciągnąć Cię o te paręnaście procent - dokładnie tyle ile potrzebujesz do rekrutacji. Z drugiej zaś strony, jeśli zgłosisz się do nas, nie zdając egzaminu próbnego z polskiego, to uda nam się przygotować Cię na 70% procent i więcej. Zimna statystyka mówi - uczestnictwo w zajęciach średnio (czyli biorąc pod uwagi takie dwa skrajne przypadki jak te opisane powyżej) podniesie Twój wynik o 34%.

Kursy prowadzimy w samym centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, niedaleko od Dworca PKP, przy ulicy Strzeleckiej 11.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!