Czym zajmujemy się w Symposio?

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju stacjonarne kursy maturalne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Nasze 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam opracować idealny program – Matura Key, dzięki któremu zdawalność matury po ukończeniu kursu oscyluje na bardzo wysokim poziomie! Nasi absolwenci mogą poszczycić się wybitnymi wynikami na egzaminie dojrzałości. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie ucznia do egzaminu, ponadto dbamy o jego indywidualne potrzeby. Nasz system nauki to połączenie praktycznych ćwiczeń, teoretycznej powtórki oraz nauki trików i taktyk egzaminacyjnych. Edukatorzy z Symposio korzystają z nowoczesnych i skutecznych metod nauki. Naszym ekspertom zaufało już ponad 2000 osób, teraz przyszła kolej na Ciebie!

Kurs przygotowawczy do matury
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język Polski

Kurs maturalny - język polski

Nasz kurs maturalny z języka polskiego to prawdziwy hit w Sosnowcu, jak i w innych Śląskich miastach. Na kurs podstawowy udają się zwłaszcza absolwenci, którzy nie są pewni swoich sił, nie wiedzą, jak napisać wypracowanie i odczuwają strach przed częścią ustną egzaminu. Udając się na nasze zajęcia, mają możliwość zapoznania się z arkuszami maturalnymi. Nauczyciele udzielają cennych porad i wskazówek. Dzięki nim, bez trudu uzyskasz możliwie jak największą ilość punktów! Na rozszerzony kurs z języka polskiego decydują się uczniowie, których celem jest, dostanie się na, najbardziej oblegane w naszym kraju kierunki. Mowa tutaj między innymi o psychologii czy prawie. Nie ważne, czy Twoim celem jest maksymalny wynik na maturze, czy też tylko jej zdanie, kurs maturalny z języka polskiego doda Ci pewności siebie i znakomicie przygotuje na ten ważny test.

Matematyka

Kurs maturalny matematyka

Matematyka dla wielu osób jest czarną magią. Dla innych jest natomiast źródłem fascynacji i często, to właśnie z nią nasi kursanci wiążą swoją przyszłość. Uzyskanie dobrych wyników na maturze z tego przedmiotu daje możliwość studiowania kierunków ścisłych, czy też związania swojej przyszłości z branżą IT. W Symposio oferujemy kursy na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nie ważne więc, jak dobrze radzisz sobie z matematyką- w każdym przypadku pomożemy Ci ją pokonać i uzyskać wynik, z którego będziesz dumny. Kurs podstawowy obejmuje zadania najczęściej obecne na egzaminach, natomiast rozszerzony zachęca do abstrakcyjnego myślenia i wytężenia mózgu. Zadania na tym poziomie mogą być dla Ciebie wyzwaniem, jednak z czasem sam przekonasz się, jak wiele sposobów może prowadzić do rozwiązania arkusza egzaminacyjnego. Język angielski

Język angielski

Kurs maturalny z języka angielskiego

Nie radzisz sobie z językiem angielskim? Czujesz, że Twoi rówieśnicy lepiej się nim posługują? Wybierz nasz kurs podstawowy z języka angielskiego, który doskonale przygotuje Cię do matury. Musisz uzyskać wysoki wynik na maturze, aby dostać się na wymarzone studia? Kurs w wersji rozszerzonej będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Zajęcia z języka angielskiego są przyjemne, prowadzone w Katowicach przez sympatycznych i profesjonalnych nauczycieli. Nie odczujesz na nich stresu czy presji. Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie to nie tylko szansa na prestiżowe studia. Być może planujesz wyjazd za granicę, czy też chcesz udać się na wakacje do innego kraju? Język angielski jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Stanowi on przepustkę także do rozpoczęcia pracy za granicą, jak i jest szansą na dobrze płatną pracę. Cieszymy się, że nasze kursy dają zdumiewające dobre efekty. Poprawiają waszą pewność siebie i sprawiają, że zaczynacie płynniej posługiwać się językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Biologia

Kursy przygotowawcze do matury biologia

Biologia, tak samo, jak chemia to przedmiot wymagany podczas naboru na takie kierunki w jak np. medycyna, stomatologia czy weterynaria. Słaby wynik na maturze może zaprzepaścić Twoje marzenia. W Symposio proponujemy naukę biologii na poziomie rozszerzonym. Lekcje odbywają się w kameralnym gronie, a więc każdy nasz uczeń może się na nich wykazać. Zajęcia mają charakter ćwiczeniowy. Nie jest to sama teoria, a przede wszystkim zadawanie pytań, analiza, opinie. Nauczyciele skupiają się na takich działach, z których można uzyskać jak najwięcej punktów. Nie musisz więc obawiać się, że przyswoisz wiedzę, która nie będzie miała odzwierciedlenia na arkuszu egzaminacyjnym. Wielu uczestników naszych kursów nie tylko dostało się na wymarzone studia, ale też pracuje już w swoim zawodzie.

Chemia

Kurs maturalny chemia

Jeżeli chcesz dostać się na medycynę czy stomatologię, musisz poradzić sobie na maturze z chemii. Egzamin maturalny z tego przedmiotu to duże wyzwanie. Co zrobić, aby go dobrze zdać? Trzeba wykazać się obszerną wiedzą teoretyczną, ale też biegłością obliczeniową. Nasi doświadczeni nauczyciele wiedzą jednak jakie zagadnienia poruszyć na zajęciach i jakim schematem rozwiązywania zadań się posługiwać. Dzięki cennym radom osiągniesz o wiele lepsze rezultaty od Twoich rówieśników!

Historia

Kursy maturalne historia

Kiedyś z historią na maturze trudno było sobie poradzić. Nawet zdolni uczniowie nie uzyskiwali zbyt dobrych wyników. Dziś jest jednak inaczej. Nie trzeba być kujonem, aby móc cieszyć się ze świetnych wyników maturalnych. Dzięki naszym kursom maturalnym osiągniesz dobre efekty nauki w krótkim czasie i to bez dużego wysiłku! Na lekcjach zapoznasz się ze zjawiskami i wydarzeniami, ponadto przeanalizujesz je, biorąc pod uwagę kontekst społeczny, gospodarczy i kulturowy. Po ukończeniu zajęć nasi kursanci wybierają się często na takie kierunki jak prawo, historia sztuki czy etnologia, a z dostaniem się na studia nie mają najmniejszego problemu!

Geografia

Kursy przygotowawcze do matury geografia

Geografia jest brana pod uwagę w wymaganiach wstępnych np. na studia humanistyczne, społeczne, ale też czasem ścisłe. Kto się na nią decyduje? Zauważyliśmy, że często wybierają ją osoby, które jeszcze nie mają dokładnego planu na swoje życie. Nie wiedzą, którą drogą chcą pójść, ale przy tym nie chcą zamykać żadnych drzwi. Matura z geografii daje wiele możliwości. Jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze rezultaty, zaufaj naszym specjalistom nauki o ziemi.

Fizyka

Kurs przygotowujący do matury fizyka

W szkole nauczyciele nie mają czasu na przygotowanie swoich zdolnych uczniów do matury z fizyki. Samodzielna nauka okazuje się często niewystarczająca. Brak motywacji, złe warunki do pracy czy inne czynniki przeszkadzają w poszerzaniu i systematyzowaniu wiedzy. Właśnie dlatego, dobrą opcją dla uczniów chcących zdawać maturę z fizyki na Śląsku, będzie nasz kurs stacjonarny. Lekcje w kameralnym gronie z najlepszą kadrą nauczycieli- to nasze główne atuty. Co ważne, nasi absolwenci od wielu lat osiągają najlepsze wyniki maturalne na Śląsku. Doceniają też naszą pracę, gdyż Symposio może pochwalić się licznymi nagrodami od najbardziej wymagających maturzystów. Sam przekonaj się, że nasze zajęcia z fizyki są nie tylko skuteczne, ale też niebywale ciekawe!

WOS

Kurs maturalny WOS

WOS to niezwykle popularny przedmiot wybierany przez maturzystów. Wbrew powszechnej opinii, aby go zdać, także wymagane jest odpowiednie przygotowanie. Niestety, ostatnie wyniki egzaminu z WOSu były szokująco niskie, gdyż wynosiły tylko ok. 20%. Jeśli wolisz należeć do grona osób z wysokim wynikiem, zapraszamy do zapisania się na kurs maturalny prowadzony dla mieszkańców Sosnowca w Katowicach. Proponujemy zajęcia w małych grupach, z profesjonalnymi nauczycielami, którzy używają naszego autorskiego programu Matura- Key. To właśnie on odpowiada za skuteczność naszych lekcji. Już dziś zapisz się na zajęcia sam, a może nakłonisz także znajomych z klasy?

Kurs maturalny Sosnowiec

Statystki i opinie uczniów

Dbamy o to, aby nasi kursanci byli zadowoleni z lekcji. Systematycznie przeprowadzamy wśród uczestników zajęć ankiety. Na ich podstawie możemy określić to, czy nasz program Matura-Key jest skuteczny, a cały kurs przebiega dla uczestników w przyjemnej atmosferze. Na wykresie poniżej zapoznasz się z wynikami ankiet.

 • 1 "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 2 "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 3 "Na kursach uczę się innych rzeczy niż w szkole."
  0%
 • 4 "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 5 "Lubię Symposio"
  0%

6 KLUCZY
do najlepszego kursu maturalnego

Matura Key

Nasz wyjątkowy program kursów

Niska cena godziny zajęć

Porównując do zajęć indywidualnych

Kursy maturalne w niewielkich grupach

Tylko ćwiczenia i praktyka, żadnych wykładów

Kontakt online z nauczycielem

Przez cały dzień, 7 dni w tygodniu

Fajni nauczyciele, fajne grupa

Bez przynudzania, żadnego boomerstwa

Bezpłatne Powtórki Przedmaturalne

Z wszystkich przedmiotów, bez dodatkowych kosztów!

Kursy z języka polskiego, angielskiego i matematyki dostępne są w wersji podstawowej i rozszerzonej, a pozostałe zajęcia tylko w formie rozszerzonej. Zajęcia odbywają się w centrum miasta miasta raz w tygodniu, po południu od poniedziałku do piątku albo w soboty (trwają 90 min). To Ty wybierasz najlepszy dla Ciebie termin. Zapisz się na dowolną liczbę przedmiotów, przy większej ilości otrzymasz zniżkę!

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej prezentujemy cennik naszych kursów maturalnych w sezonie 23/24

Cennik kursu maturalnego

Proponujemy zajęcia w niewielkich grupach, po ok. 6-8 uczestników. Dbamy o jakość naszych usług, ponadto zapewniamy wszelkie materiały w cenie kursu. Zapoznaj się z naszym dokładnym cennikiem. Jak sam się przekonasz, nasze ceny są niebywale atrakcyjne. Z pewnością będą one korzystniejsze od drogich, indywidualnych korepetycji. Ze względu na dosyć trudną sytuację ekonomiczną, proponujemy nie tylko jednorazowe płatności za kursy, ale także te w formie rat. Oprócz tego proponujemy też zniżki i promocje. Możesz liczyć na niższe ceny kursu, jeśli zapiszesz się drugi czy trzeci przedmiot. Ponadto uzyskasz rabat w wysokości 10%, jeżeli zdecydujesz się na jednorazową płatność za kurs. Twoi znajomi także chcą otrzymać wsparcie w przygotowywaniach do matury? Zachęć ich do zapisania się na nasze zajęcia, a Ty i nowy kursant otrzymuje rabat w wysokości 5%.

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką – otrzymasz od nas 200 PLN bezpośrednio na Twoje konto za każde polecenie
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

300 PLN/msc (10 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

PROMO
499 PLN / msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

PROMO
699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

499 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Wycena!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10 RAT 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc, 8 RAT 1 przedmiot 375 PLN/msc; 2 przedmioty 625 PLN/msc; 3 przedmioty 875 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Zobacz, czy nie odpowiemy poniżej

Posiadamy 10 lat doświadczenia w nauczaniu absolwentów przygotowujących się do matury. Zdobyliśmy zaufanie wielu maturzystów, którzy dzięki nam dostali się na wymarzone studia. Kursy maturalne są dla Ciebie szansą na lepsze wyniki, prestiżowe studia, a tym samym dobrze płatną pracę, z której będziesz usatysfakcjonowany.

Bo to coś innego niż zwykłe zajęcia w szkole. U nas nie ma nudy, presji, niepotrzebnego stresu. Jest za to duża dawka solidnej wiedzy i jasnych wskazówek, które pomogą Ci zdać maturę jak najlepiej.

Nasi edukatorzy to ludzi zaangażowani, mający za sobą wieloletnią pracę z młodzieżą, którzy do każdego ucznia podchodzą w indywidualny sposób.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!