Czym zajmujemy się w Symposio?

Oferujemy unikalne, stacjonarne, prowadzone w niewielkich grupach kursy maturalne, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu dojrzałości najlepiej jak to możliwe! Mamy kilka lat doświadczenia – specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów. Nasze działania opieramy na specjalnym, autorskim systemie Matura Key, dzięki któremu powtarzamy i utrwalamy wiadomości ze szkoły, poznajemy najskuteczniejsze taktyki i triki egzaminacyjne oraz odkrywamy przed uczniami pewne schematy, według których konstruowane są maturalne arkusze. W trakcie kursu używamy spiralnej metody, wplatając do kolejnych zajęć rzeczy, które wcześniej omawialiśmy, utrwalając wiedzę jeszcze głębiej.

Przekonaj się jak bardzo przygotowanie do matury u nas a różni się od tradycyjnej, nudnej, szkolnej edukacji!

Kurs przygotowawczy do matury Wrocław
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Język Polski

Kurs maturalny Wrocław - język polski

Kurs maturalny Wrocław z języka polskiego to jeden z naszych „bestsellerów” w stolicy Dolnego Śląska. Uczniowie, którzy zapisują się na nasze zajęcia na poziomie podstawowym najczęściej boją się matury ustnej, nie wiedzą jak zabrać się za wypowiedź pisemną na egzaminie. Często z arkuszem maturalnym spotykają się pierwszy raz u nas na zajęciach i dziwią się, że kurs przygotowujący do matury z polskiego może pokazać im jak łatwo i schematycznie zdobyć jak największą ilość punktów.

Natomiast uczniowie, którzy zapisują się na kursy z języka polskiego rozszerzonego planują rekrutacje na najbardziej oblegane kierunki we Wrocławiu i całej Polsce, takie jak prawo czy psychologia. Najczęściej do wybitni humaniści, z którymi na zajęciach pracujemy płynnie przenosząc się pomiędzy historią, naukami społecznymi, historią i teorią literatury. Znajomość przenikania się różnych gałęzi sztuki jest sprawdzana przez egzaminatorów na samym egzaminie.

Obojętnie czy boisz się egzaminu, czy chciałbyś dostać 100% z rozszerzenia nasze kursy maturalne z języka polskiego czekają na Ciebie!

PS – jeśli potrzebujesz listy lektur obowiązkowych z polskiego, mamy ją dla Ciebie tutaj: Lista obowiązkowych lektur maturalnych

Matematyka

Kurs maturalny Wrocław matematyka

Królowa nauk! Matematyka budzi skrajne emocje. Niektórych fascynuje i decydują się przygotowywać do egzaminu dojrzałości na poziomie rozszerzonym, wiążąc swoją przyszłość z kierunkami ścisłymi czy programowaniem, innych przeraża, sprawiając, że nie mogą w nocy spać, bojąc się nadejścia majowego terminu, w którym trzeba będzie zmierzyć się z arkuszem.

Oczywiście kurs maturalny Wrocław z matematyki na poziomie podstawowym  i rozszerzonym odbywają się w osobnych grupach. Na kursie podstawowym wskazujemy uczniom co najczęściej może się pojawić, jak poradzić sobie z typowymi zadaniami, jak, nawet nie mając wielkiej wiedzy, zdać maturę i poradzić sobie z nielubianym przedmiotem.

Natomiast na kursie rozszerzonym staramy się pobudzić umysły kursantów do matematycznego, abstrakcyjnego myślenia. Zadania na tym poziomie często stanowią wyzwanie nawet dla nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, zmuszając do włączenia nieszablonowego myślenia, odkrywania i łączenia różnych metod i sposobów aby poradzić sobie z propozycją przygotowaną przez egzaminatorów. Gwarantujemy, po dwóch godzinach intensywnej pracy u nas, będziecie potrzebowali trochę odpoczynku 🙂 Kursy do matury Wrocław Matematyka – zawsze TOP1!

Język angielski

Kurs maturalny Wrocław z języka angielskiego

Uczniowie najczęściej zapisują się na zajęcia z języka angielskiego w połączeniu z innymi przedmiotami. Często jest to „pakiet podstawowy”, gdzie kurs maturalny z angielskiego występuje w połączeniu z matematyką i językiem polskim. Nierzadko język angielski jest wymagany przez uczelnie na poziomie rozszerzonym, a przynajmniej ma dużo lepszy przelicznik rekrutacyjny niż podstawa.

Szczęśliwie kurs z angielskiego to jeden z przyjemniejszych, które możemy Wam zaproponować. Sami też uwielbiamy podnosić poziom językowy naszych kursantów. Wiele satysfakcji sprawia nam obserwowanie jak z tygodnia na tydzień pewność siebie, płynność w wypowiedzi czy konstrukcji form pisemnych uczniów rośnie.

Gwarantujemy, że na naszych spotkaniach będziemy pracować zupełnie w innej formule niż ta, którą znacie ze szkoły. Po pierwsze – bez presji, spiny, ocen i zgryźliwości. Po drugie – skupiając się na czekającym Was egzaminie, a nie realizowaniu przeładowanego (a czasem nudnego i rozwleczonego) programu. Po trzecie i najważniejsze, sprawiając, że ucząc się do obowiązkowego, państwowego egzaminu podniesiecie swoją ogólną sprawność językową, dzięki czemu będziecie mogli wykorzystać znajomość języka angielskiego w codziennym życiu – w komunikacji, mediach społecznościowych czy podczas zagranicznych wyjazdów.

Let’s start our adventure! 🙂

Biologia

Kurs maturalny Wrocław biologia

Biologia to obok chemii jeden z dwóch głównych przedmiotów wymaganych zarówno przy rekrutacji na kierunek lekarski, stomatologię czy weterynarię we Wrocławiu jak i w innych miastach w Polsce. Bez wysokiego wyniku, na najbardziej obleganych wydziałach nawet powyżej 90%, ciężko myśleć o sukcesie przy zdobyciu upragnionego miejsca na uczelni.

Zajęcia z biologii prowadzimy wyłącznie na poziomie rozszerzonym. Szczególną wagę przywiązujemy do tego, żeby kurs odbywał się w niewielkich grupach i żebyście wszyscy mogli aktywnie brać udział w zajęciach. Zajęcia mają zatem charakter ćwiczeniowy – każdy z uczestników ma czas aby się wypowiedzieć, zapytać, wyjaśnić swoje wątpliwości. Program kursu jest układany każdorazowo dla każdej grupy osobno, po przeprowadzeniu testu wstępnego.

W trakcie trwania kursu maturalnego z biologii skupiamy się na działach najbardziej punktowanych na egzaminie a także na tych, z którymi, według naszego wieloletniego doświadczenia, uczniowie mają największe problemy. Dzięki temu wszystkiemu co roku dostajemy podziękowania od naszych absolwentów, którzy dziękują nam za pomoc przy dostaniu się na wybrany kierunek studiów. Niektórzy z naszych uczniów, z którymi pracowaliśmy od 2013 roku, nie dość, że dostała się i skończyła medycynę, to zdążyła już zrobić specjalizację.

Do zobaczenia na zajęciach… i w gabinetach za parę lat 😉

Chemia

Kurs maturalny Wrocław chemia

Niektórzy twierdzą, że to chemia jest najbardziej wymagającym przedmiotem do zdania przy rekrutacji na takie kierunki jak medycyna czy stomatologia. Nasze obserwacje nieszczęśliwie to potwierdzają. Od podchodzącego do egzaminu maturalnego wymaga się bowiem nie tylko znajomości zagadnień z programu ale także biegłości obliczeniowej.

Nasz kurs maturalny Wrocław z chemii jest oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z uczniami ostatniego roku liceum (a także takimi, którzy chcą po roku poprawić swoje wyniki). Elementy teoretyczne zajmują nam mniej czasu niż na innych kursach a zdecydowanie więcej czasu poświęcamy na praktykę czyli ciągłe ćwiczenia – pracę na zadaniach typu egzaminacyjnego.

Mogłoby się wydawać, że odpowiednia kolejność rozwiązywania zadań, a także pewien schemat, nie jest tak istotny jak na przykład na języku polskim, gdzie może zdecydować nawet o zdaniu (lub nie) matury, ale stosując się do naszych wskazówek, a także uzupełniając na naszych zajęciach wiedzę zdobytą w szkole, nasi abiturienci osiągają wyniki wiele przewyższające swoich znajomych, którzy nie zdecydowali się na taką formę maturalnej pomocy (a przecież zdecydowana większość z nich i tak przychodzi do nas z najlepszych wrocławskich i dolnośląskich biol-chemów).

Historia

Kurs maturalny Wrocław historia

Bardzo dawno temu, jeszcze za starej matury (ale tej jeszcze starszej niż „stara matura”, było ich już tyle… :)) historia była jednym z najtrudniejszych egzaminów maturalnych. Często wybitni uczniowie źle trafiali z tematami wypracowania maturalnego – były tylko dwa, bardzo szczegółowe, do wyboru – i kończyli maturę z wynikiem poniżej ich możliwości.

Egzamin w obecnej formie zdecydowanie położył środek ciężkości na umiejętnościach a nie na suchej wiedzy. Jest to zdecydowanie zła informacja dla kujonów – nie wystarczy wykuć, w którym roku siły Kozackie rozgromiły Rzeczypospolitą w bitwie nad Żółtymi Wodami – trzeba używać mózgu. Z drugiej strony to bez wątpienia dobra informacja dla inteligentnych humanistów, którzy po odpowiednim treningu na naszym kursie maturalnym będą w stanie osiągnąć, stosunkowo małym nakładem pracy, dobre rezultaty.

Tak już dziwnie się dzieje, że grupy z historii zawsze są tymi najbardziej kameralnymi, co umożliwia duży komfort pracy. Na zajęciach, oprócz wprowadzenia Was w szczegóły i tajemnice arkusza egzaminacyjnego (95% uczniów przychodzi do nas bez wiedzy o tym wedle jakiego klucza jest układany co roku egzamin) będziemy próbować osadzać wydarzenia i zjawiska w odpowiednim kontekście kulturowym, gospodarczym czy społecznym – tylko tak nauczanie historii ma sens. Kursy do matury Wrocław z historii to dla nas wyzwanie, ale też duża satysfakcja.

Absolwenci naszego kursu maturalnego z historii we Wrocławiu często wybierają studia z prawa, ale także, ci co bardziej wkręceni, z historii, historii sztuki, etnologii, filozofii. Obojętnie do czego potrzebny Ci dobry wynik na maturze – pomożemy!

Geografia

Kurs maturalny Wrocław geografia

Geografia jest przedmiotem z pogranicza – można ją odnaleźć w wymaganiach rekrutacyjnych zarówno na kierunkach społecznych, jak i typowo humanistycznych oraz niektórych ścisłych. W związku z tym często bywa wybierana przez uczniów, którzy chcą sobie otworzyć wiele dróg i nie są jeszcze pewni swojej edukacyjnej przyszłości.

Jako przedmiot odnoszący się do otaczającego nas świata jest dosyć przyjemny w nauce. Arkusze maturalne regularnie są konstruowane w ten sam sposób, co ułatwia nam pracę z uczniami, pozwalając osiągać rokrocznie najlepsze rezultaty. Dlatego właśnie wpisując w wyszukiwarkę „kurs maturalny geografia Wrocław” wyświetlamy się na pierwszym miejscu. Jesteśmy specjalistami w zakresie przygotowania do egzaminu z nauki o Ziemi.

Schematyczność czekającego Was egzaminu, jak wspomnieliśmy wyżej, pozwala nam dosyć prostymi sposobami przygotować uczniów klas maturalnych do egzaminu – ucząc odpowiedniej taktyki egzaminacyjnej, powtarzając kluczowe tematy i zagadnienia ze szkoły oraz stawiając na praktyczną pracę z zadaniami. Dlatego od 2013 roku jesteśmy specjalistami w zakresie kursu maturalnego z geografii.

Fizyka

Przygotowanie do matury Wrocław fizyka

Niektórzy mówią, że fizyka to trudniejsza matematyka. A z drugiej strony inni mówią, że fizyka to ciekawsza matematyka – z treścią zadań dotyczących namacalnych zjawisk. Nasi uczniowie najczęściej przychodzą do nas z najlepszych wrocławskich czy dolnośląskich mat-fizów, dlatego raczej nie wątpimy w ich odpowiednie wstępne przygotowanie. Niestety, ze względu na wyjątkowo przeładowana podstawę programową, nawet przy pięciu czy sześciu godzinach fizyki tygodniowo nie ma czasu na odpowiednie przygotowanie do egzaminu.

Nasz kurs maturalny fizyka Wrocław regularnie, w naszej własnej opinii, zdobywa laur tego dla najbardziej wymagających. Zajęcia są na bardzo wysokim poziomie, a wykorzystując nasz autorski system Matura Key, łączymy w odpowiednich proporcjach powtórkę teoretyczną wraz z praktyczną pracą na zadaniach typu egzaminacyjnego.

Praca w kameralnych, paruosobowych grupach pozwala naszym maturzystom osiągać najlepsze rezultaty na maturze, dostając się na najbardziej oblegane kierunki, szczególnie na Politechnice Wrocławskiej. Jeśli jesteście zainteresowani aktualnymi wymaganiami rekrutacyjnymi, możecie to zrobić na stronie uczelni: Rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej

 

WOS

Kurs maturalny Wrocław WOS

WOS jest młodszą siostrą (no bo „wiedza”) historii. Niektórzy uważają, że żeby go dobrze zdać wystarczy oglądać codziennie dziennik telewizyjny. Przed takimi pochopnymi osądami bronią matury z wiedzy o społeczeństwie jego autorzy, komplikując ja, plącząc, zastawiając na uczniów pułapki, zmieniając co roku. Słynny jest przypadek, w którym sam Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w ostatnim momencie zmienił temat wypracowania z WOSu, wychodząc poza wieloletnią formułę i wprawiając tysiące uczniów i nauczycieli w zakłopotanie.

Oprócz bieżącej wiedzy na tematy społeczne i polityczne, wymagania egzaminacyjne opisują, że maturzysta powinien pływać jak ryba w maturalnej wodzie w prawie konstytucyjnym i samorządowym, orientować się w stosunkach międzynarodowych oraz organizacjach międzynarodowych, zahaczając o najnowszą historię. To wszystko sprawia, że powierzchownie prosta matura z WOSu sprawia uczniom wiele problemów. W ostatnich latach było to jedno z największych zaskoczeń – uczniowie w skali kraju uzyskiwali średnie wyniki 20-sto paro procentowe.

Aby nie podzielić ich losu i aby przygotować się do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie na ponad 80% wystarczy przejść cykl zajęć na naszym kursie maturalnym z WOSu we Wrocławiu. Specjalizujemy się w przygotowaniu maturzystów do egzaminu zarówno w grupach ogólnych, które tworzymy z wielu osób, jak i grup znajomych, gdzie zgłaszacie się do nas we własnym gronie znajomych, najczęściej z jednej klasy lub szkoły. Zajęcia w niewielkich grupach, ekipa sprawdzonych nauczycieli, całość oparta na naszym programie Matura Key – to wszystko sprawia, że wyniki uczestników są godne pozazdroszczenia a my niezmiennie lubimy zajęcia z tego przedmiotu 🙂

Kurs maturalny Wrocław

Statystki i opinie uczniów

Poniżej prezentujemy opinie naszych uczniów z ankiet przeprowadzonych w sezonie 2022/23. Prosiliśmy naszych kursantów o odpowiedzi czy zgadzają się z poniższymi twierdzeniami. Procent obok, oznacza jak wielu z nich zgodziło się z podanym zdaniem.

 • 1 "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 2 "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 3 "Na kursach uczę się innych rzeczy niż w szkole."
  0%
 • 4 "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 5 "Lubię Symposio"
  0%
Symposio Centrum Edukacyjne Poznań

6 KLUCZY
do najlepszego kursu maturalnego

Matura Key

Nasz specjalny, unikalny program nauczania

Niska cena godziny zajęć

w porównaniu do korepetycji

Kursy maturalne w niewielkich grupach

Żadnych wykładów - tylko praktyka i ćwiczenia

Kontakt online z nauczycielem

24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu

Fajna grupa, fajni nauczyciele

Żadnego przynudzania, żadnego boomerstwa

Darmowe Powtórki Przedmaturalne

Niezależnie od tego na jaki przedmiot chodzisz

Kursy maturalne Wrocław prowadzimy w niewielkich grupach (średnio 6-8 osób w grupie) przez dwie godziny lekcyjne pod rząd, raz w tygodniu z jednego przedmiotu, popołudniami oraz w weekendy. Jeśli wybierzesz więcej przedmiotów, będziesz oczywiście chodził na większą liczbę zajęć. Z języka polskiego, matematyki oraz angielskiego oferujemy kursy na poziomie podstawowym i rozszerzonym (wybierasz jeden poziom). Z pozostałych przedmiotów – na poziomie rozszerzonym. Możesz dowolnie łączyć przedmioty. Większość naszych uczniów zapisuje się na dwa, trzy czy nawet więcej przedmiotów. Im więcej przedmiotów wybierzesz – tym niższa cena, szczegóły w naszym Cenniku poniżej. Zajęcia odbywają się w naszych salach zajęciowych w komfortowej lokalizacji w centrum Wrocławia (ul. Piłsudskiego, pomiędzy Capitolem a Dworcem Głównym PKP) w przedziale czasowym od września do maja. 

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 10-ciu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody dziewięcioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad PIĘĆ TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej prezentujemy cennik naszych kursów maturalnych w sezonie 23/24

Cennik kursy maturalne Wrocław

Ceny naszych kursów maturalnych wynikają z chęci połączenia jakości naszych zajęć z ich kameralnym charakterem. Oferujemy spotkania w niewielkich grupach (w sezonie 22/23 w grupach było średnio pomiędzy 6 a 8 osób) z najlepszymi pedagogami we Wrocławiu. Mimo tego, przy tej ilości godzin w miesiącu, udaje nam się zaoferować ceny atrakcyjne, szczególnie jeśli porównamy je z ceną za godzinę indywidualnych zajęć. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak pracować z grupami, aby efekty były porównywalne, a nawet jeszcze lepsze niż na korepetycjach.

Rozumiemy trudną sytuację ekonomiczną, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy i w ramach poduszki antyinflacyjnej oprócz standardowej formy płatności w 8 ratach, oferujemy także możliwość bezpłatnego rozłożenia opłat na 9 rat (cena łączna jest taka sama, po prostu kwota miesięczna ulega obniżeniu).

Oferujemy także następujące zniżki i promocje:

 • Zapisz się na drugi oraz trzeci przedmiot i zapłać mniej! Szczegóły poniżej
 • Zapłać za całość kursu w jednej wpłacie i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 10% od kwot podanych poniżej
 • Poleć nasze kursy i otrzymaj dodatkowy rabat w wysokości 5% dla Ciebie i dla innego uczestnika
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

350 PLN / msc (8 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

599 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 250 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 1 przedmiotu

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż za kurs z 2 przedmiotów

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

599 PLN / msc (8 rat)

Normalna cena: 700 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

749 PLN / msc (8 rat)

TYLKO 150 PLN miesięcznie więcej niż „MEDYCYNA”

Normalna cena: 1050 PLN

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Dni
h
min
s
Czas trwania promocji
Wycena!

Promocje łączą się ze sobą, to znaczy jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i jednocześnie obniżymy twoją płatność za całość o 10% PLN. Najniższa cena w ciągu ostatnich trzydziestu dni – dla zajęć z jednego przedmiotu 350 PLN, dla zajęć z dwóch przedmiotów 599 PLN, dla zajęć z trzech przedmiotów 749 PLN miesięcznie. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna” – mamy na myśli jednostkę szkolną, o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Przygotowanie do matury Wrocław - zobacz czy nie odpowiemy na Twoje pytanie poniżej

Lepsze pytanie - dlaczego miałbyś się na nie nie zapisywać? Na pewno warto uczestniczyć w kursach maturalnych w Symposio z lenistwa… Tak, z lenistwa. Chodząc na kurs maturalny zdasz maturę bez żadnego wysiłku, jeśli boisz się czy w ogóle ją zaliczysz, a jeśli zależy Ci na dobrych wynikach, bez problemu je osiągniesz. Gwarantujemy, że w domu spędziłbyś nad tym dużo więcej czasu. Więc może… Lepiej zaufać specjalistom? :)

Bez obaw, przygotowanie do matury prowadzone jest w zupełnie innej formie niż szkolne lekcje. Pracujemy na naszym specjalnym, opracowanym systemie Matura Key, który pozwala osiągać najlepsze wyniki bez dużego wysiłku. Co roku prowadzimy ankiety wśród maturzystów, na których oceniają oni zajęcia. Jeśli coś jest nie tak (a zdarza się to bardzo rzadko) od razu interweniujemy. Według naszych statystyk zajęcia spełniają oczekiwania ponad 90% uczniów. Jeśli więc jesteś jakąś straszną marudą… A tak na serio - cały czas z nauczycielami dbamy o to, żeby zaproponować Wam najlepsze kursy we Wrocławiu. Naszym zdaniem, udaje to nam się bez wątpliwości.

Od 2013 roku, zatem od daty w której uczniowie wpisując w Google frazę kursy maturalne Wrocław, trafiają na naszą stronę, stworzyliśmy bazę zaufanych nauczycieli. Jesteśmy ich pewni, bo wielokrotnie byli już przez Was oceniani, a dodatkowo wyniki naszych absolwentów potwierdzały ich kompetencje. Jeśli zatrudniamy nowego pracownika, przepuszczamy go przez sito wymagającej rekrutacji. Liczy się dla nas - oczywiście - wiedza i doświadczenie, ale równie istotne jest podejście i energia. Ile razy dostawaliśmy CV od nauczycieli, którzy mimo swojej wieloletniej kariery zanudzali nas już podczas pierwszej rozmowy. Wypalone osoby - zdecydowanie odpadają. Takim zostawmy nauczanie w publicznych szkołach :)

Zajęcia dla maturzystów odbywają się popołudniami, po szkolnych zajęciach od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Nie ma ryzyka, że kurs maturalny będzie Wam kolidował z lekcjami, każdy zapisany uczeń deklaruje nam swoją dyspozycyjność, a my ustalamy grupy tak, żeby wszystkim uczestnikom pasowało. Ze względu na to, że zajęcia są w niewielkich grupach zawsze nam się to udaje. Dokładny plan zajęć (zgodny z Waszą dyspozycyjnością) poznajecie na tydzień przed startem kursu.

Jest możliwe.

Wszystko zależy od tego z czym się do nas zgłaszasz. Jeśli zależy Ci na dostaniu się na medycynę i piszesz matury próbne na 75% to podciągniemy Cię o te paręnaście procent - akurat tyle ile potrzeba do rekrutacji, natomiast jeśli zgłaszasz się do nas i nie zdajesz matury próbnej z polskiego, to prawdopodobnie przygotujemy Cię na 70% i więcej procent. Nasza zimna statystyka mówi - uczestnictwo w zajęciach średnio (czyli biorąc pod uwagi takie dwa przypadki jak wyżej) podniesie Twój wynik o 34%.

Zajęcia odbywają się w samym centrum Wrocławia, w budynku NOT-u przy ulicy Piłsudskiego 74, w połowie drogi pomiędzy teatrem muzycznym Capitol a Dworcem Głównym PKP lub w budynku SP71 przy ul. Kołłątaja 1/6, 5 minut na piechotę od Dworca PKP. Najbliższym dużym węzłem komunikacyjnym jest skrzyżowanie ulicy Świdnickiej i Piłsudskiego z przystankiem Arkady Capitol, gdzie można w wygodny sposób dotrzeć komunikacją miejską z każdej strony Wrocławia. Także uczniowie spoza stolicy Dolnego Śląska w łatwy sposób dojadą na zajęcia koleją - umożliwia to lokalizacja w bezpośredniej okolicy dworca PKP.

Informacje prawne

Powyżej opisane kursy są organizowane przez Niepubliczną Placówkę Oświatowo-Wychowawczą Symposio Centrum Edukacyjne Wrocław REGON: 526733356. Ze Statutem nadanym Placówce można zapoznać się klikając w przycisk poniżej.

Pobierz

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!