Kurs przygotowawczy do matury dla dorosłych Łódź

Informacje podstawowe

Oferujemy unikalny, stacjonarny kurs maturalny Łódź stworzony specjalnie dla dorosłych, czyli dla osób, które musiały przerwać naukę na dłuższy czas. Zajęcia prowadzimy w małych grupach i dostosowujemy poziom zajęć do możliwości kursantów. Na nasze zajęcia uczęszczają osoby w wieku 20, 30, 40, a nawet 50 lat – wiek nie ma znaczenia, każdy ma równe szanse na ukończenie szkoły średniej i osiągnięcie celu, jakim jest matura po latach. Nie martw się, do egzaminu przygotowujemy dorosłych już od 2013 roku i widzimy, że już w parę lat po skończeniu szkoły średniej cała wiedza gdzieś ucieka. Wiemy, jak sobie z tym poradzić! Nasze kursy maturalne dla dorosłych Łódź to praca w oparciu o nasz autorski program MATURA KEY, dzięki któremu nauczymy Cię wskazówek i strategii, metod, wzorców i kluczy egzaminacyjnych, według których musisz postępować, aby zdać egzamin bez większego wysiłku. Absolutnie nie jest konieczne przeczytanie wszystkich lektur szkolnych!

Jeśli chcesz przygotować się do egzaminu maturalnego, ale nie wyobrażasz sobie zrobienia tego bez pomocy, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszych kursach. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji podejścia do matury – jeteśmy dla Ciebie – dzięki naszym radom i przypominajkom, nie przegapisz niczego w tym ważnym dla Ciebie roku. Jesteśmy pewni, że po osiągnięciu celu, czyli zdaniu upragnionej matury, dojdziecie do wniosku, że warto! 🙂

Kurs maturalny dla dorosłych Łódź
Pakiet maturalny

Oto pakiet trzech przedmiotów obowiązkowych - Matura po latach Łódź

Kurs maturalny dla dorosłych Łódź - wyniki ankiet

Statystki i opinie uczniów

Po każdym zakończonym kursie prosimy naszych uczniów o wypełnienie ankiet. Dzięki otrzymanym wynikom wiemy, czy kursanci są zadowoleni z naszej oferty i co jeszcze możemy poprawić. Przekonaj się, czy osoby uczestniczące w poprzednich edycjach zgodziły się z poniższymi twierdzeniami.

 • 01. Po miesiącu od rozpoczęcia zajęć nie bałem się o zdanie matury.
  0%
 • 02. Kurs jest warty swojej ceny.
  0%
 • 03. Bez zajęć w Symposio nie zdałbym matury
  0%
 • 04. Nauczyciele pokazują, jak zdać maturę "sposobem" - bez dużego wysiłku.
  0%
 • 05. Żałuję, że nie zabrałem się za maturę wcześniej.
  0%

Kurs maturalny dla dorosłych Łódź
6 KLUCZY DO SUKCESU

System MATURA KEY

Wersja dla powracających do nauki po przerwie

Zjazdy w weekendy

Łatwo pogodzisz kurs z pracą i domem

ZERO dodatkowych opłat

Podręczniki, ćwiczenia, kserówki w cenie

Bez strachu

Wszyscy wszystko zapomnieli - dokładnie jak Ty :)

Zajęcia co dwa tygodnie

Szanujemy Twój czas

Niewielkie grupy

Kameralna atmosfera = efektywna nauka

Oferujemy kursy maturalne dla dorosłych w Łodzi, prowadzone w małych grupach (w ostatnich latach od 6 do 8 osób), w naszych salach dydaktycznych zlokalizowanych w samym centrum, w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej. Kurs maturalny dla dorosłych prowadzony jest w trybie niestacjonarnym – dwa weekendy w miesiącu. Zajęcia prowadzimy przez trzy kolejne godziny lekcyjne z każdego przedmiotu pod rząd. Na egzaminie należy zaliczyć trzy przedmioty na poziomie podstawowym (angielski: język polski, matematyka i angielski) a także jeden z nich na rozszerzeniu i z tych przedmiotów prowadzimy kurs. Skorzystaj z okazji aby zapisać się na kurs dla dorosłych i zdać maturę po latach w najlepszych cenach – szczegóły w naszym cenniku poniżej.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Kurs przygotowujący do matury dla dorosłych Łódź

Cennik kursów

Zastanawiasz się, z czego wynika cena naszych kursów? Ponad 10-lenie doświadczenie pozwoliło nam opracować skuteczne metody nauczania. Stawiamy na kameralną atmosferę zajęć i wysoki poziom merytoryczny. O Twoje postępy w nauce zadba wykwalifikowana kadra.

A wiesz, co jest najlepsze? Że w przeliczeniu ceny za godzinę zajęć kursy maturalne dla dorosłych Łódź w Symposio wychodzą o wiele taniej niż indywidualne korepetycje z danego przedmiotu! Już wiesz, co wybrać?

Możesz skorzystać z kilku rabatów jednocześnie. Przy jednorazowej płatności uzyskasz rabat 10%, a wybierając pakiet 3 przedmiotów, czeka na Ciebie zniżka w wysokości 2400 PLN w skali całego kursu.

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką – otrzymasz od nas 200 PLN bezpośrednio na Twoje konto za każde polecenie
24 godziny miesięcznie

PACK maturalny
3 przedmioty

PROMO
699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
16 godzin miesięcznie

PACK maturalny
2 przedmioty

PROMO
499 PLN/msc
(10 rat)
Normalna cena: 600 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
8 godzin miesięcznie

Kurs maturalny
1 przedmiot

300 PLN/msc (10 rat)

Zapisz się!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Kursy przygotowawcze do matury dla dorosłych Łódź - FAQ

Tak jak wspominaliśmy - to normalne, przygotowanie do matury po latach trzeba ugryźć sposobem. Dostosowaliśmy nasz program do wymagań grup dorosłych - tak, aby wiedzy było wystarczająco aby zdać egzamin.

Znamy takie oferty... 12 złotych za godzinę, pomyśl, przecież nawet Big Mac kosztuje 20 PLN. Czy uważasz, że w takiej cenie mógłbyś dobrze przygotować się do matury? Naszym zdaniem, takie oferty to tylko psucie rynku. Firmy, które oferują takie stawki prowadzą zajęcia w 30-sto osobowych grupach z wypalonymi nauczycielami. My wolimy mniej, ale lepiej. To ma swoją cenę - mamy nadzieję, że to docenisz. W końcu zależy Ci na wyniku matury... :)

Przy odpowiednio silnym samozaparciu pewnie się i da. Pytanie tylko: po co? Przecież, aby zdać egzamin dojrzałości, nie musisz mieć w jednym paluszku całej wiedzy z programu szkoły średniej. Wystarczą starannie wyselekcjonowane informacje i kilka trików, które ułatwią Ci zdobycie wymaganej liczby punktów. Tak właśnie wygląda matura po latach Łódź w Symposio :)

Oczywiście, że tak. Wystawiamy fakturę na płatnika kursu – wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę.

Przekrój wiekowy osób biorących udział w naszym kursie jest bardzo szeroki. Niektórzy z nich wracają do nauki po kilku, a inni nawet po kilkunastu latach. Masz zatem gwarancję, że w grupach będą osoby w Twoim wieku i na Twoim poziomie :)

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!