Czym zajmujemy się w Symposio?

Niewielkie grupy, doświadczona kadra i unikalny system kształcenia MATURA KEY– to tylko kilka atutów kursów przygotowujących do egzaminu maturalnego w Symposio. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym: zarówno w tygodniu w godzinach popołudniowych jak i w soboty. Przy ustalaniu grafiku bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycyjność. Chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać na egzaminie więcej punktów? Zależy Ci na tym, aby nauczyć się rozwiązywać zadania maturalne według klucza i zamierzasz do perfekcji opanować zagadnienia związane ze schematami maturalnymi i zająć się rzeczami, na które w szkole nie było czasu? To wszystko jest ujęte w, będącym efektem naszego parunastoletniego doświadczenia, programie nauczania – Matura Key. Nauczymy Cię trików oraz strategii egzaminacyjnych. W prosty sposób będziesz potrafił podejść do zadań, które wcześniej sprawiały Ci problem. Nasz kurs maturalny Gdańsk wykorzystuje także spiralną metodę – nowe porcje materiału przeplatają się z powtórkami i utrwalaniem wcześniej zdobytej wiedzy.

Kurs przygotowawczy do matury Gdańsk
na poziomie
Podstawowym i Rozszerzonym

Zajęcia, które przygotują Cię do matury – na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Kurs maturalny Gdańsk

Statystki i opinie uczniów

Sprawdź, co myślą o Symposio absolwenci naszych kursów maturalnych. Poniżej znajdziesz krótkie zestawienie – poprosiliśmy osoby biorące udział w ankiecie, aby zadeklarowały, czy uważają, że podane stwierdzenia są prawdziwe. Przekonaj się, ilu ankietowanych udzieliło odpowiedzi „TAK”.

 • 01. "Jestem zadowolony z kursów"
  0%
 • 02. "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 03. "Gdybym miał wybierać, zapisałbym się na kursy jeszcze raz"
  0%
 • 04. "Nauczyciel, który prowadzi zajęcia jest lepszy niż ten, z którym mam do czynienia na codzień w szkole."
  0%
 • 05. "Lubię Symposio"
  0%

6 KLUCZY
do najlepszego wyniku na maturze

Matura Key

Nasz autorski program nauczania dla maturzystów

Niska cena za godzinę kursu

Porównując do korepetycji

Kurs w niewielkich grupach

Znajdziemy dla Ciebie czas!

Nauczyciele dostępni online

Masz z nimi kontakt 7 dni w tygodniu

Sprawdzeni prowadzący

Zero nudy i wykładów - tylko ćwiczenia

Bezpłatne powtórki przed egzaminem

Dodatkowa pomoc w ostatniej chwili

Kursy maturalne Gdańsk to zajęcia w kameralnej atmosferze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla efektywności przyswajania wiedzy jest komfort – w każdej grupie średnio, wg danych z zeszłych lat, uczy się około 6–8 osób. Spotykamy się raz w tygodniu (z jednego przedmiotu) na dwie godziny lekcyjne po sobie. Zajęcia prowadzimy popołudniami od poniedziałku do piątku lub w soboty. Do wyboru masz kursy maturalne przygotowujące do egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym i rozszerzonym (polski, matematyka, angielski) lub rozszerzonym (biologia, chemia, historia, Wos, geografia, fizyka). Możesz wybrać dowolną ilość przedmiotów – większość uczniów zapisuje się na dwa albo trzy. Kurs maturalny w Gdańsku prowadzimy w samym Centrum, w naszych salach zajęciowych przy ul. Heweliusza.

Garść ciekawostek o Symposio
Czy wiesz że?

Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się wyłącznie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów!

Nasi nauczyciele – rekordziści, którzy z nami współpracują, są z nami od samego początku, czyli od ponad 11-stu lat!

 

Nasz rekord to 100%! W trakcie naszej edukacyjnej przygody piętnaścioro z naszych uczniów osiągnęło najlepszy wynik na egzaminie.

Teraz czas na Ciebie! 🙂

Przez ponad dziesięć lat przygotowaliśmy do egzaminu ponad SIEDEM TYSIĘCY osób!

1 – powtórka, 2 – teoria, 3 – praktyka, 4 – spirala (utrwalanie wcześniejszych wiadomości), 5 – taktyka egzaminacyjna

Te pięć elementów to podstawa programu na podstawie, którego pracujemy. Przekonaj się, jak może Ci pomóc!

Poniżej przedstawiamy cennik naszych kursów maturalnych 24/25

Cennik kursy maturalne Gdańsk

Kurs maturalny w Gdańsku – jego cena wynika z chęci zachowania wysokiego poziomu zajęć, przy korzystnej alternatywie cenowej dla korepetycji. Pamiętaj, że wpływają na nią takie elementy jak: profesjonalna kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do matury, kameralne grupy i ćwiczeniowa forma oraz praca z naszym wyjątkowym systemem nauczania Matura Key – dzięki któremu osiągamy dużo lepsze wyniki niż inni. W cenę kursu maturalnego wchodzą wszelkie kserówki, podręczniki, ćwiczenia – wszystkie niezbędne materiały.

PROMOCJE

 • zapisz się na dwa lub trzy przedmioty i skorzystaj z promocyjnych cen podanych poniżej
 • zapisz się na 3 przedmioty i zapłać jednorazowo mniej o 500 PLN!
 • zapisz się na kursy z kolegą/koleżanką – otrzymasz od nas 200 PLN bezpośrednio na Twoje konto za każde polecenie
2 godziny w tygodniu

Kurs maturalny
z 1 przedmiotu

300 PLN/msc (10 rat)

Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
2 przedmioty

PROMO
499 PLN / msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
3 przedmioty

PROMO
699 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN/msc

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
4 godziny tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna (biol+chem)

499 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 600 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
6 godzin tygodniowo

PACK MATURALNY
Medycyna PLUS (biol+chem+mat)

599 PLN/msc (10 rat)
Normalna cena: 900 PLN

DO KOŃCA PROMOCJI
Dni
h
min
s
Zapisz się!
2 godziny tygodniowo

Kurs maturalny
Grupa Znajomych

Ceny za utworzenie zamkniętej grupy znajomych zależą od ilości osób w grupie

Aby uzyskać informacje odnośnie ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez nasz formularz kontaktowy!

Wycena!

Promocje łączą się ze sobą (to znaczy, że jeśli zapiszesz się np. na trzy przedmioty i zapłacisz jednorazowo, to skorzystasz zarówno z promocyjnej ceny za 3 przedmioty i ze zniżki 10% od całości). Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 przedmiot 299 PLN/msc; 2 przedmioty 499; 3 przedmioty 699 PLN/msc. Ilekroć na stronie oraz w cenniku posługujemy się pojęciem „godzina” lub „godzina lekcyjna”, mamy na myśli jednostkę szkolną o długości 45 minut. W tygodniu odbywają się jedne zajęcia i trwają dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut.

Pytania i odpowiedzi

Kursy maturalne Gdańsk - sprawdź nasz FAQ

Bo mniejszym nakładem pracy osiągniesz lepsze efekty. Czyli w skrócie... z LENISTWA. Nasz program Matura Key został opracowany właśnie po to, żeby w łatwy sposób przygotować Cię do zdobycia jak najlepszego rezultatu. Pomyśl, może wolisz poświęcić te setki godzin na książkami na co innego?

Jesteśmy tego pewni, ponieważ: prowadzimy co roku ankiety, w których uczniowie nas oceniają; mamy ekipę zaufanych nauczycieli; jeśli w trakcie trwania kursu coś byłoby nie tak - zawsze możemy zmienić jego formę lub podjąć działania względem nauczyciela.

Są to nauczyciele pracujący w gdańskich liceach, egzaminatorzy maturalni, nauczyciele akademiccy lub osoby z kierunkowym wykształceniem, od wielu lat prywatnie przygotowujące uczniów do egzaminu dojrzałości.

Zajęcia odbywają się w tygodniu: w godzinach popołudniowych, a także w soboty. Podczas zapisu poprosimy Cię o określenie dyspozycyjności i postaramy się ustawić grafik w taki sposób, aby dopasować się do Twoich preferencji.

Są dwa bieguny - na pierwszy, są osoby, które boją się, czy maturę zdadzą, a próbną piszą na 20%. Po kursie, nie dość, że zdasz, to z dobrym wynikiem - średnio ponad 60 %, także jak widzisz to ponad 40%. Natomiast jeśli przygotowujesz się do matury z biologii pod medycynę i osiągasz wyniki w granicach 80%, to po kursie będzie to 90-94%. To dużo mniej, ale właśnie o te procenty chodzi naszym kursantom. Sucha statystyka - średnio wynik jest lepszy o 34%.

Kurs maturalny Gdańsk prowadzimy w naszych salach w centrum, przy ul. Heweliusza.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Masz pytania? Odezwij się do nas!